Posteljina za bebe

odgovora

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci prodavnicu gde ima da se kupi lepa bebi posteljina za krevetac?

 Vec neko vreme trazim i po prodavnicama i po netu, ali se uvek razocaram, jer je ili preskupa ili sa ruznim dezenom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi preporuci prodavnicu gde ima da se kupi lepa bebi posteljina za krevetac?

 Vec neko vreme trazim i po prodavnicama i po netu, ali se uvek razocaram, jer je ili preskupa ili sa ruznim dezenom...

Ima jedna porodica (mislim iz Nisa) koja radi bas divne i mastovite posteljine za bebe sa ogradicom. Moze i da se naruci po zelji. Ali to sam videla pre mozda godinu, dve na netu, zaboravila sam kako se zove stranica, tako da ti nista nisam pomogla. I sami imaju petoro dece i svi ucestvuju u izradi. Rade i "tihe knjige" 

Tijanaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ima jedna porodica (mislim iz Nisa) koja radi bas divne i mastovite posteljine za bebe sa ogradicom. Moze i da se naruci po zelji. Ali to sam videla pre mozda godinu, dve na netu, zaboravila sam kako se zove stranica, tako da ti nista nisam pomogla. I sami imaju petoro dece i svi ucestvuju u izradi. Rade i "tihe knjige" 

Zove se nasa mala porodicna stvaraonica.

Ja porucujem kod minchii handmade, ima je na instagramu,i za ovu bebu cu Boze zdravlja,svaka je divna,jedinstvena,vidi,pogledaj:wub:

Izmenjeno od strane Tijanaaa
broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja da dodam jos jedan glas za Minchii handmade sa instagrama. Carobna je posteljina

Tijanaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja da dodam jos jedan glas za Minchii handmade sa instagrama. Carobna je posteljina

A kako doci u kontakt sa njima?Mogu da vidim slike,ali nista sem toga...

Tijanaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta mi se desilo sa odgovorom. 

Vuciguraj pisi im u instadirect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, ja sam uzimala posteljinu tri drugara, i zadovoljna sam, mnogo su lepe i kvalitetne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.