Koje su omiljene aktivnosti vašeg deteta?

odgovora

Objavljeno

Divno... Jel se Aleksa meša kad ona to radi, ili je ne dira?

On se u sve meša... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Došli smo do dinosaurusa...imamo čitavu kolekciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Došli smo do dinosaurusa...imamo čitavu kolekciju...

Kad budete dogurali do nekoliko knizica i enciklopedija o dinosaurusima onda ce to znaciti da ste opasno "zaglibili"..ovako nije strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anja je u svom svetu crteža...a Aleksa u fazi zavlačenja pod krevet, stol...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobio je Deciju kartu sveta sa slikama zivotinja. odusevljen je. Svako ko nam dodje u goste mora da vidi kartu i gde je Australija sa kengurom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to ona karta što pritiskaš i govori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nema audio efekat. Obicna karta. Kosta 500din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako neko nadje globus za jevtine pare nek mi javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Čoveče ne ljuti se"...po 100x dnevno igramo...

buhla i YelenaC volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

igra u prasini, najomiljenija, za nas leto jos uvek traje

buhla i YelenaC volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde da ponovo pokrenemo ovu temu:)

Moj trenutno voli da boji i da citamo, uzme zivotinje i sitne figurice, pa izmislja zivotne situacije, vodi ih na more, u skolu, u sumu... Autice voli, ali nije lud za njima kao sto je bio stariji sin. Uopste nije tipicni decak.

I nisam znala na koju temu da postavim, ali me zanima da li vasa deca imaju neki "radni kutak", dakle samo njihov stocic i stolicu? 

Ne volim da gomilam stvari, pa mu nisam posebno kupovala, snalazimo se sa nekim taburencetom, ali sad bi htela nesto da mu osmislim, samo njegovo mesto, za knjizice, bojanke, pribor....

Dajte predloge:)

 

 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duja najviše voli da se igra igre uloga. Za to koristi igračkice i stalno neko mora s njim da ponavlja dijaloge koje je on osmislio i onda nam diriguje. Ne voli da crta, ništa tog tipa. Voli i da rešavamo zadatke i da čitamo. I to je to. 

Mi smo kupili onu najjeftiniju drvenu hranilicu i ja nju toliko obožavam da ću kupiti još jednu za drugo dete, žao mi da Duci uzimam njegovu. Jer se ta hranilica, kada je dete preraste, razdvoji i od nje se napravi stočić i stoličica. Dule tu jede, tu crta (kad želi), na toj stoličici sedi kada imamo neke aktivnosti u dnevnoj za stočićem... Svima preporučujem jer je prejeftino, a traje, i zaista se višetruko isplatilo. ČInjenica je da je najjeftinija hranilica u radnjama je samo bonus. 

broccoli i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno im je nakdraža igra pravljenje predstava.Isprva sa lutkicama,a sada S pravi scenario i govori N šta će da glumi.A on radi sve što ona kaže kao pravi glumac i na kraju se pokloni. :D

Takodje neke situacije.Pre neki dan su se igrali policije i lopova.On je vozio policijski auto,ona je drzala lopova-barbiku sto joj je deda kupio.

Najednom N vice:uhapsicu lopova,a S odgovara Lopov se poradja! :lol:

(što se tiče kutka imajimsvoj stočić na kojem se crta,igra sa plastelinom,i tako te dok-sedim-igre)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni S tipicni decak.Lud je za bagerima,auticima,traktorima,samo ih vozi po citav dan,parkira i u stanju je sa O da se ubije samo ako mu jedan pipne.

O interesuje citanje knjiga najvise.Zatim voli i da glumi doktora ( svako malo,mama sta te boli i eto ga tinuninu da me lijeci ) pa i policajca.Voli i da slaze kockice,igra sa plastelinom i ima poseban kutak za to.Lakse i meni i njemu :lol:

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.