pracenje trudnoce po nedeljama

odgovora

Objavljeno

Prethodnu trudnocu sam pratila preko ovog sajta:babymommy: i imala sam nedelje trudnoce i obelezeno u kojoj sam trenutno nedelji i to mi se samo menjalo kako je tekla trudnoca.  Sada sam opet u drugom stanju ali to nemam a znacilo bi mi.:wub:Mozda kada budem znala tacan termin porodjaja da unesem pa ce mi se mozda onda pojaviti,ne znam...^_^

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moras bas na sajtu Bebac da uneses termin i onda ce ti racunati nedelje. Na forumu nema te opcije

merima i rumi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako i gde na Bebac sajtu da podesim pracenje razvoja bebe?Vidim da postoji ta opcija,ali je nigde ne mogu naci.Prva mi je trudnoca pa sam kao tele :-D hahahah Hvala Vam unapreeed

Micili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aplikacija mi se mnogo tesko otvara i kad se otvori odmah se i ugasi i plus mi telefon poceo trokirati kako sam je instalirala , neznam sta se desavA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo!

Zanima me,tacnije secam se kada sam bila prvi put trudna da je bebac pratio moju trudnocu ,nedelju po nedelju,medjutim sada ne mogu da nadjem gde se podesava sve to ,pa me zanima da li neko moze da mi pomogne?

 

Hvala Vam unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se jakoo  plasim bila sam pre nekoliko dana kod kinikologa da cujem otkucaj srca bebi ja sam usla u 9 nedelji i jako se plasim kad mi je rekla da plod ti je 9 nedelji velik a beba kao 6 nedelji dal je to opasno i da bebi slabo srce kuca jako me to plasi a prvi put sam trudn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se jakoo  plasim bila sam pre nekoliko dana kod kinikologa da cujem otkucaj srca bebi ja sam usla u 9 nedelji i jako se plasim kad mi je rekla da plod ti je 9 nedelji velik a beba kao 6 nedelji dal je to opasno i da bebi slabo srce kuca jako me to plasi a prvi put sam trudn

mozda se zacece desilo kasnije. Pa se ne poklapa sa poslednjom menstruacijom. 

mozda je najbolje da odes kod jos jednog ginekologa, da cujes drugo misljenje.

https://www.bebac.com/forum/index.php?/topic/12-drugi-trimestar/&page=1296#comment-1262044

Predji na ovu temu, tamo ima aktivnih clanica. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.