Izostanak menstruacije a test negativan..

odgovora

Objavljeno

Pozzz...Menstrualni ciklus mi je izostao ovaj mjesec i uradila sam test pokazao mi je negativan samo se dva dana povlacio smedjkasti sekret ..i to je to vec mi kasni 10dana ..imam stomacne tegobe bolove u krstima...non stop idem da mokrim ...neznam vise sta da mislim..

missN voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da odes na uz ili uradis betu?

Mala mu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zakazala sam ..ali ubi iscekivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage... Kasni mi 4 dana test uradila negativan ne znam o cemu se radi sta mi savetujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da li znas mozda kada su rezultati gotovi odma ili se cekaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da to zavisi od laboratorije, ali uglavnom su gotovi istog dana posle par sati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za par sati bude gotov rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.. Sad sam se prikljucila forumu. Menstruacija mi kasni 5 dana, nemam nikakvih simptoma kao kad terba da dobijem. Jutros sam radila test negativan je. Sta da radim? Da li je moguce da sam trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ok, Hvala... Nadam se da ce bit dobar :mellow: jer vec nekoliko mjeseci pokusavam da ostanem trudna

Izmenjeno od strane DacaIvo
miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nema na cemu ;)

Sve preko 50 ukazuje na trudnocu.

Drzim palceve i javi rezultate 

Izmenjeno od strane miliccam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao.. Radila sam betu i negativan je. :mellow:  Da li je moguce da je jos uvjek rano za test? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nažalost nije, ako ti kasni već 7 dana a trudnoća je u pitanju beta bi to trebalo da pokaže. 

Koji ti je rezulat analize? 

Izmenjeno od strane miliccam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jer mi je doktor javio samo da je nalaz negativan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke imam jedno pitanje...vestica mi kasni vec 2 dana jucer ujutru ugledala sam par mrljica bledo roze boje na vesu... jutros sam uradila test bio je negativan....pre par sati kada sam isla u wc pri brisanju sam imala bledo crven selret sa krvi a na vesu bledo roze fleke ponovo....grudi me malkice bole sa strane i nekako mi je delimicno muka kada jedem neku hranu. Dali postoji mogucnost da je to lazna vestica? Nedelju ipo dana unazad imam bolove u dolnjem delu stomaka i probadanje sa jedne na drugu stranu stomaka a povremeno i kroz matericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala potpuno negativan test, a sutradan pozitivan. I tako, sad sam u sedmom mesecu...ponovi test ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!Obicno imam izuzetno izrazen PMS i uzasno bolne i obilne menstruacije.Ovog puta ni jedno od  ta dva.PMS tegoba nije bilo,a danas je treci dan kako imam mrlje na vesu,bas u vreme menstruacije.Zato sam malopre uradila test,negativan je.Da li bi trebalo da za par dana uradim ponovo ako ne prokrvarim kao i uvek?Inace  mm i ja vec dugo pokusavamo da dobijemo bebu.Hvala na odgovorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,zanima me sta vi mislite danas sam radila betu i na nalazu pise nesto 2.39 koliko sam skontala to je negativan rezultat a ja imam simptome trudnoce a kasni mi 2 mjeseca uvijek mi je uredna menstruacija bila isla i na ultrazvuk kaze doktor nisam trudna i da ne zna zasto mi toliko kasno pa eto ako mozete vase misljenje dati lijep pozdrav.I da nova sam ovdje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo,interesuje me da li je neka od vas imala problem kao sto je moj...Kasni mi mens.malo vise od meeec dana,uradila sam test negativan,imam uzasne bolove u grudima i stalno mokrim,bila sam juce kod ginekologa,odradila mi UZ.kaze ne vidi nista,sve je u redu,ako ne dobijem do ponedeljka da pocnem da pijem tablete za izazivanje mens.Otisla sam kod privatnika,nije sigurna najbolje da sacekam jos 7 dana pa da opet uradim test i da ne pijem nikakve lekove.Tako da bi mi znacio vas savet jer ne znam sta mi je pametno da uradim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je pametno sto si otisla kod lekara na oregled jer ce ti oni najbolje reci. Meni je jednom kasnilo dve nedelje,otisla sam na oregled i lekar takodje nije video nista i sobila sam za dva,tri dana od pregleda. Doduse mi nismo radili na tome da ostanem trudna pa sam ja otisla da proverimda znam da bih pazila zbog lekova  i tako nekim stvarima. Uradi i betu,najbolji je pokazatelj. Mada ako ti kasni mesec dana,za mesec dana bi se na uzv verovatni videlo. (Meni se videlo lepo na 11dana kasnjenja a na dve nedelje i srce kako lupa) 

Opet ukoliko prizeljkujes trudnocu,ja ti zelim da ti se desi kako bi ti volela da bude. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekacu jos par dana,ako ne dobijem mens.uradicu test jos jednom pa cu videti sta je i kako . Hvala od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje. Poslednju mens sam imala 1.03. trajala je do 5.03.( inace uvek dobijam na 27-28 dana. Trebala sam da dobijem 29.03. ali mi kasni vec 4 dana . Radila sam prekjuce test i bio je negativan. Vec dve godine radimo na bebi ali bezuspesno jer su spermici usporeni. Nista cudno nisam primetila sem sto me ledja jako bole a nikad ranije nisu i sto idem u wc stalno. Da li je moguce da test pokaze pogresan rezultat. Svakako cu odraditi betu samo se plasim da se ne razocaram . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima imam jedno pitanje kasni mi dva dana jutros sam odradila test i negativan mi je, ali ja imam povremeno bolove u donjem delu stomaka tj menstrualne bolove sta da radim ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima imam jedno pitanje kasni mi dva dana jutros sam odradila test i negativan mi je, ali ja imam povremeno bolove u donjem delu stomaka tj menstrualne bolove sta da radim ???

Sacekaj jos 5, ako imas strpljenja tad tek uradi test. Ako je i dalje neg, zakazi kod dr. Nije neuobicajeno da u letnjim mesecima kasni po 7 dana. A opet, mozda si i trudna :) 

Biljce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.