Zdravstvena knjižica za nezaposlene trudnice


odgovora

Objavljeno

Poštovanje dame,

Interesuje me šta je sve potrebno od dokumenata da bi se izvadila zdravstvena knjižica za nezaposlenu trudnicu, kao i koliko traje čitav proces. 

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da ti treba radna knjizica, zahtev koji tamo popunis i licna karta. Ali zavisi od opstine do opstine. Meni su na Vozdovcu trazili od popa usi,a u Barajevu te tri stvari i dobila knjizicu odmah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru! :)

Videla sam negde da je potrebna potvrda o trudnoći, kada sam to tražila ginekologu (privatnom) samo mi je rekla da im dan izveštaj sa tog poslednjeg pregleda. Nadam se da je to dovoljno.

Takođe, pošto sam udata, a suprug se vodi kao nezaposlen, ne znam da li je potrebno da priložim i njegovu radnu kao dokaz da ne mogu nikako drugačije biti osigurana.. 

Inače, koliko je trebalo da ti izdaju knjižicu? Mene brine zbog izdavanja ovih novih i redova, da ću morati dugo da čekam..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam je dobila odmah. Barem ovu kartonsku. Za plasticnu se ceka 3 meseca. Ponesi i njegovu radnu to je automatski dokaz da je nezaposlen. Ne secam se da li mi je to trebalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam morala da prikupim visinu primanja ukucana(predhodna 3 meseca).potvrda sa biroa ili ako nisi na birou potvrda iz PIO fonda.nekakvu potvrdu iz opstine da se na mene ne vodi nista odnosno da nisam imala primanja od nepokretnosti poslednja 3 meseca//najbolje je da odes u opstinu i raspitas se..kako kaze tackica razlikuje se od opstine do opstine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.