Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Ja sam obožavala Mućke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bogami navukla na"turke",posebno ova Kad lisce pada... a sem toga Dr.House,Privatna praksa,Ocajne domacice

Isto kao i ja...taman se zavrsi jedna, i odlucim necu vise da ih gledam, ali opet navucem se i tako opet gledam turke, naucila sam turski jezik... :D

Dr.House obozavam. Gledam ga i na Avali i na Fox life-u :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela osma sezona Ocajnih domacica. Jutros sam gledala, bas sam ih se uzelela. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam ljubitelj tih "zenskih" serija , tipa spanske i turske , nikad ni jednu nisam gledala sem Seks i Grad , Najvise volim serije: Dexter , The game of thrones , Dr House... Ne mogu sad da se setim jos jedne , podnaslov joj je bio Krv i Pesak ... istorijska neka ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesecima ne gledam nista od serija.... Cak mislim da ima i vise od godinu dana.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ljubitelj domacih i ljubavnih serija, tipa "Ocajne domacice" "Sex i Grad"... nisam odgledala nijednu epizodu, cak ne znam ni o cemu se radi. Al' zato obozavam humoristicke "Prijatelji" I "Dva i po muskarca" Volela sam neprevazidjeni "Dosije X" Nekad se davala australijska " Heartbreak High" koju sam obozavala i sad bi je opet gledala i naravno "Beverly Hills" To je odprilike to. Da, i navukla sam se na onu meksicku "Trijumf ljubavi" ali, ona se uskoro zavrsava i tesko da cu vise da se posvetim telenovelama, nikad kraja kad krenes da ih pratis, a i sve su na istu foru, dosadne su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ljubitelj domacih i ljubavnih serija, tipa "Ocajne domacice" "Sex i Grad"... nisam odgledala nijednu epizodu, cak ne znam ni o cemu se radi. Al' zato obozavam humoristicke "Prijatelji" I "Dva i po muskarca" Volela sam neprevazidjeni "Dosije X" Nekad se davala australijska " Heartbreak High" koju sam obozavala i sad bi je opet gledala i naravno "Beverly Hills" To je odprilike to. Da, i navukla sam se na onu meksicku "Trijumf ljubavi" ali, ona se uskoro zavrsava i tesko da cu vise da se posvetim telenovelama, nikad kraja kad krenes da ih pratis, a i sve su na istu foru, dosadne su.

Heartbreak High:)...mislila sam da se niko ne seca ove serije..bas sam volela da je gledam kad sam bila tinejdz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heartbreak High:)...mislila sam da se niko ne seca ove serije..bas sam volela da je gledam kad sam bila tinejdz.

E pa to je iz nase mladosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heartbreak High:)...mislila sam da se niko ne seca ove serije..bas sam volela da je gledam kad sam bila tinejdz.

Jaoo, gde da se ne secam te predivne serije i sage o Aniti i Dreziku :rolleyes: blesavi Drezik, on mi je bio omiljeni lik :D Obozavala sam tu seriju i krivo mi je sto je niko vise ne daje. Pa da se podsetimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heartbreak High:)...mislila sam da se niko ne seca ove serije..bas sam volela da je gledam kad sam bila tinejdz.

Da...Australijaska serija...super, hvala Maro na podsjećanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i gledam sada jednu tursku seriju...ljubav i kazna...uf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i gledam sada jednu tursku seriju...ljubav i kazna...uf.

Ufff..maybe ova je opasna...

slika-22-08-13-01-06_60499380.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Kad lišće pada"...jako potresna i dobra serija...

:)

maybe...hajde počni gledati ovu moju...da imam skim komentarisati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И ја сам мислила да никад нећу да гледам те серије, међутим сад кад сам била код мојих почела сам да гледам "Кад лишће пада" исто зато што није имало шта да се гледа, моји имају сам 7 канала. И тако увече ја и мм се завучемо у кревет и гледамо серију :lol: :lol: :lol: сад смо се обоје навукли и могу да кажем да је серија баш добра. Мада не знам шта се пре дешавало, али за сад је баш занимљива.

porodica.jpg

"Kad lišće pada"...jako potresna i dobra serija...

:)

maybe...hajde počni gledati ovu moju...da imam skim komentarisati...

Ja ne disem kad je ta serija, mada mi je malo fuj sto nema happy end nakon tolike patnje, ali boze moj. Sad sam se navukla jos i na onu spansku "Tajna Starog Mosta".

podsjeca na obicnu sapunicu, ali meni je bilo dovoljno to sto su joj na pocetku oteli bebu i sto sam se ja isplakala pa da je podjem pratiti.

Gledam jos i "Zlocinacke umove" i "Zenski klub", neke krimi, koje pocinju u 23h a zavrsavaju se oko pola dva, tako da sam hronicno nenaspavana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo, gde da se ne secam te predivne serije i sage o Aniti i Dreziku :rolleyes: blesavi Drezik, on mi je bio omiljeni lik :D Obozavala sam tu seriju i krivo mi je sto je niko vise ne daje. Pa da se podsetimo :)

A kada smo svi plakali kada je Nik umro iznenada(secam se jedne drugarice koja je bila kao od kamena a grcala je na tu scenu)...

A Yola,sa onom kosom kao moja iz najboljih dana :lol: ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kada smo svi plakali kada je Nik umro iznenada(secam se jedne drugarice koja je bila kao od kamena a grcala je na tu scenu)...

A Yola,sa onom kosom kao moja iz najboljih dana :lol: ....

Jao,da..i ja sam plakala kao kisa:(Stvarno super serija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam poslednjih dana jedna zaludna zena i gledam sve moguce serije :lol:. Omiljenje su mi "Prijatelji" i "Dva i po muskarca" koje se trenutno daju na B92, medjutim u meni totalno nezgodno vreme jer smo tada uglavnom napolju, te uzivam u reprizama vikendom :). Moram priznati da sam se totalno "navukla" na turkish serije, totalno nenadano :D, narocito na "Noc u junu" i naravno glavnog glumca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mi obozavamo 2 i po muskarca i gledamo je,mada smo sve pregledali pa cekamo nove sa ashton kutcher-om...gledali smo prvu sa njim,i nije bas nesto...sheen je zakon...

Daaaaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kada smo svi plakali kada je Nik umro iznenada(secam se jedne drugarice koja je bila kao od kamena a grcala je na tu scenu)...

A Yola,sa onom kosom kao moja iz najboljih dana :lol: ....

Jao,da..i ja sam plakala kao kisa:(Stvarno super serija...

Joj, i ja sam plakala, kako mi je njega bilo zao, lepotan :rolleyes:

"Два и по мушкарца" тоооталноооо куууул серија :lol:

са Ештоном нисам гледала, верујем да је Шин бољи.

Najboljaaa, pogledala sam na netu prvu epizodu sa Kucerom, i nije to to, fali Sheen i te kako fali <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

284555191828787548714160.jpg

Jes' da ima brkove ... :lol: ... ali ... ;)

A i ona je mnogo lepa ... bas su dobar par ;)

Mislila sam da nikad necu gledati turske serije,ali ovu sam slucajno pogledala i sada sam ko luda bez nje, Kemal jeste lep, po mom ukusu je bio Muzafer beg ali njega vise nema,redovno placem uz seriju.

Inace pratim Ocajne domacice, Ali Mekbil, obozavala Prison brejk,dr.House,Grejs Anatomy.....i mnoge druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako me nervira Ferhunde iz "kad lisce pada".

Sto? :P Mene moja svekra i zaova bas sa njom porede. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto? :P Mene moja svekra i zaova bas sa njom porede. :huh:

Ala su ti udelile kompliment :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala su ti udelile kompliment :lol: :lol:

Et kakva sam zlobna i kako unistavam njihovog Nemanjicu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Et kakva sam zlobna i kako unistavam njihovog Nemanjicu. :lol:

Sram te bilo, mora da su one mnooogo fine <_<:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gleda li ko "Ljubav i kazna"? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.