Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Mi gledamo "Fringe",skidamo sa neta.Gledali smo i "Flash forward",ali su je ukinuli.Uf,sto mi je bilo krivo,a serija je odlicno zamisljena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jojjj ja ih pratim nekoliko,ali kod mene se gleda samo fox llife i fox crime...ocajne domacice,uvod anatomiju,privatna praksa....to su neke koje volim da odgledam na fox life/u, a na crime oko 23h kad uspavam lenu gledam sve redom kriminalisticke..bouns,bekstvo iz zatvora,nestali,zlocinacki umovi,ma ima ih dosta...ali su stvarno sve super... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

One tree hill, mnogo dobra serija. Pratim je preko neta, zavsilo se snimanje 8 sezone, a nasi pustaju 4 ili 5 tek... :) Ali volim opet da je odgledam, da se prisetim. Bas mi je opustajuca i zarazna.. :D

Ako ti je za utehu, glupi total tv, imam fox life, a kao da nemam, stalno zamrznuta ili koci slika... :angry:

Isti slučaj i sa IPTV. Više me sramota i da zovem ove iz Telekoma. :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ŠTOOO sam sreeeećna... :) :) :) Počele nove epizode Očajnih na Fox Life-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje omiljene serije vec godinama su Treci kamen od sunca,Mucke,Dosije x i Milenijum.Pratila sam i mnoge druge,ali ne sa velikim odusevljenjem:Ocajne domacice u pocetku su bile ok,posle smor,Kalifornikejsen,CSI Nju Jork,Majami i Sex i grad,te Grey's anatomy.Sve su nekako u pocetku entuzijasticne,a posle ostanu valjda bez ideje i pokvare ih.Sex i grad vec tri godine ovde repriziraju,i to mi je uvek zabavno recimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onima koji vole bajkovite avanture preporučujem The Legend of The Seeker (legenda o tragaču). Meni se baš dopala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratila sam ranije Sex i grad,Mucke,Dosije X i mnoge druge,a sad Ocajne domacice,Grejs anatomy,dr.House i Privatnu praksu......i naravno po meni neprevazidjenu Bekstvo iz zatvora (prison brake) :lol: :lol: :lol:

Pa tu su naravno i nase domace Vratice se rode i Lisice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pratila sam ranije Sex i grad,Mucke,Dosije X i mnoge druge,a sad Ocajne domacice,Grejs anatomy,dr.House i Privatnu praksu......i naravno po meni neprevazidjenu Bekstvo iz zatvora (prison brake) :lol: :lol: :lol:

Pa tu su naravno i nase domace Vratice se rode i Lisice...

jeste,slozicu se da je bekstvo iz zatvora bila vise nego odlicna serija.... i heroji su super!!!!!!!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocajne domacice, Uvod u anatomiju i Dr. Haus

od fox life-a digla ruke,pa sve gledam preko neta

Na foxu gledam reprizine reprize ovih komedija...kad naletim...ako nisam zalepljena za komp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu, dosta serija mozes naci na tom sajtu, mene uglavnom mrzi da pratim nesto na tv-u jer se ti termini emitovanja uvek pomeraju pa ovako kad imam vremena pogledam sta me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledam uvod u anatomiju,dr hous,privatna praksa,seranove.....kako kad stignem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gledam desperate housewives i grey's anatomy. skidam sa neta sa kickass torrents

sad me smorilo sto moram cekati malo do novih epizoda.. pogledam na wikipedii kad izlaze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema prevoda na tom mom... Skini sa torenta sto je ivana rekla, pa onda mozes sa ovog sajta http://titlovi.com/ skinuti i prevode. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bogami navukla na"turke",posebno ova Kad lisce pada... a sem toga Dr.House,Privatna praksa,Ocajne domacice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bogami navukla na"turke",posebno ova Kad lisce pada... a sem toga Dr.House,Privatna praksa,Ocajne domacice

E da znas! Jos sam rekla necu je gledati i opet. Kad je covjeku dosadno svasta gleda! Omiljenu nemam, sve su mi iste, cista razbibriga i iskljucenje iz stvarnosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bogami navukla na"turke",posebno ova Kad lisce pada... a sem toga Dr.House,Privatna praksa,Ocajne domacice

Isto i ja :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocajne domacice, Uvod u anatomiju, Privatna praksa, to trenutno gledam. Odgledala sam sve epizode serije Izgubljeni i to mi je jedna od najboljih, ako ne i najbolja serija koju sam ikada gledala. Takodje, ranije sam gledala i mnogo volela Dosije X, Prijatelje, Treci kamen od sunca, Nikitu, Mucke i Korak napred... A uvek sam raspolozena da gledam sve serija tipa CSI, Zlocinacki umovi i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno gledam samo Najbolje godine,hrvatska serija na B92! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. House!!!!

toliko ga gotivim da sam odgledala sve epizode u nekoliko dana na netu.... Imala sam podocnjake do kolena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ocajne domacice, dok su se prikazivale na RTS-u, sad ih gledam na netu online i zeljno iscekujem svaku novu epizodu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.