Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Ne znam da li ste nekada gledale na Foxu Houp i Fejt. E, u jednoj epizodi se pojavila Mirjana Jokovic, glumila je neku imigrantkinju sa istoka (gle cuda!) sa sve akcentom ko da joj je ruski maternji. I bas sam se smorila sto je tako nisko pala, a tako talentovana i cenjena na nasim prostorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li ste nekada gledale na Foxu Houp i Fejt. E, u jednoj epizodi se pojavila Mirjana Jokovic, glumila je neku imigrantkinju sa istoka (gle cuda!) sa sve akcentom ko da joj je ruski maternji. I bas sam se smorila sto je tako nisko pala, a tako talentovana i cenjena na nasim prostorima.

A sta ces, valjda joj je zafalilo novca..ta serija mi je inace uzasno iritantna, sa sve kreveljenjem glumica, pogotovo ta Fejt, ako je to ona mladja sestra bez porodice..i takvih serija ima jedno milion na fox life-u..sve iste, dosadne, isprazne sa izvestacenom glumom..

Od domacih serija moram da spomenem da mi se dopada Ono kao ljubav, iako vecinu domacih serija ne volim nikako..ni Sergeja ne gotivim, ali ova serija mi ima ipak nekog smeka, simpa je..

Natasa Markovic mi se generalno dopada od glumica, i Sonja Kolacaric je ok, ona treca Kojina zena je uzasna..mislim, znam da je uloga takva, ali i ona je sva antipaticna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A volela sam da gledam Gilmore girls, jes da je malo sladunjava, ali ipak nekako sa ukusom uradjena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta ces, valjda joj je zafalilo novca..ta serija mi je inace uzasno iritantna, sa sve kreveljenjem glumica, pogotovo ta Fejt, ako je to ona mladja sestra bez porodice..i takvih serija ima jedno milion na fox life-u..sve iste, dosadne, isprazne sa izvestacenom glumom..

Od domacih serija moram da spomenem da mi se dopada Ono kao ljubav, iako vecinu domacih serija ne volim nikako..ni Sergeja ne gotivim, ali ova serija mi ima ipak nekog smeka, simpa je..

Natasa Markovic mi se generalno dopada od glumica, i Sonja Kolacaric je ok, ona treca Kojina zena je uzasna..mislim, znam da je uloga takva, ali i ona je sva antipaticna

Ma nije ona toliko antipaticna koliko je losa glumica. :)

Nagledah se toliko sitkoma u zivotu, tako da mi ta serija dodje kao srpska kopija istih. Da nije dobre glume nekih glumaca, serija bi bila onako.

A kod Houp i Fejt me nervira sto je prikazan savrsen zivot jedne americke porodice. Nije nego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odavno nisam posjecivala ovu temu...vidim da pominjete Put za Ejvonli. Obozavala sam tu seriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok ga je glumio Sergej Trifunovic ;) Ja volim i Jezdica, al nije mi to to nekako :unsure:

Sta znam, ceo taj drugi deo serije ima i drugaciji koncept i Jezdic mi se nekako uklapa u to, tako da su mi obojica dobra na svoj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se seca neko serije moj takozvani zivot :D

Eh, kako se to gledalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se seca neko serije moj takozvani zivot :D

Eh, kako se to gledalo :)

O,da da! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svi sem mene su tu seriju gledali, i svima je super. glavna glumica glumi u homeland-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kaze mi muz da ce da je skine, jer bi voleo da je i mija pogleda u jednom trenutku. znaci, bas je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navukla sam se na Avenida Brasil! Na RTL-u hr ide,ali ja gledam unapred bez prevoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tako fali neka nova dobra serija..takve se izgleda ne prave vise <_<

Od americkih krimi sam vec ospice dobila..ranije sam ih bas volela, al covece sto je previse, previse je..samo to pustaju na tv-u

Sve isto..bones, csi, castle, jordan..

Domace koje pustaju ne volim, turske i latino ne gledam takodje, ove bljuvotine od reality gluposti na mtv-u i e! necu ni da spominjem..bas nema nista sto mi se dopada trenutno na tv-u..

Haus mi dosadio, to vec vrte stare epizode, eventualno Simpsonove kad uhvatim na Fox-u pogledam i to je to..

E, da, ima dobra serija, Lui, stand-up komicar, naravno mizantrop kao i mnogi od komicara :D i dopada mi se, medjutim to samo uhvatim povremeno..

Ali bas fali nesto novo i drugacije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skini italijanske mafijaske serije :D Meni je Monk lud, super mi je :)

Trmalja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nd hgdnhjfbyhbfhjvbfybgy vhgnv hnthyf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskopale ste sve serije koje sam gledala ili gledam i da dodam da sam se i ja lozila na Bogdana Drazica. :D

Ne znam sjeca li se ko serije The tribe i to sam gutala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada trenutno jurim da skinem jos par epizoda emiliy owens md onako sasava opustajuca serija....i na nekom pinku ide drop dead diva o devojci koja umre i udje u telo bucmaste advokatice dzejn...isto sasava....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada trenutno jurim da skinem jos par epizoda emiliy owens md onako sasava opustajuca serija....i na nekom pinku ide drop dead diva o devojci koja umre i udje u telo bucmaste advokatice dzejn...isto sasava....

Drop dead diva sam odgledala 4 sezone i pete nema nigdje, a Emily Owens gledam na Fox-u i cacala sam sta ce da bude unaprijed i ne svidjaju mi se naznake kraja. Ima jos 2-3 epizode do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se trnutno zalepila za hausa,ja to po srpski :) onaj namrgodjeni doca :) i obozavam da gledam ocajne domacice :wub: a od domacih naj najvise "vruc vetar " i "ljubav na seoski nacin"jel to gledao neko?

Trmalja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vruc vetar su emitovali jesenas, u vreme kad je moj sincic imao nekoliko nedelja tek. i kad su kretali grcici. sad kad neko pomene ljubisu samardzica ja se setim mog sina. kad bilo ko bilo koga pomene, ja se setim mog sina. :wub:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam volela da gledam Gilmore girls..na prvi pogled sladunjava porodicna komedija, ali uopste nije, nekako je super :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E znal koja gdje bih mogla naci online vampirske dnevnike i orginalce?

Swefilmer otisle k vragu :@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poslednja koju sam gledala je "The Blacklist ",ok je serija..pa eto ko ima viska slobodnog vremena neka pogleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... i ja se bacila malo na serije "Blindspot

ovuZHkfe3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svedsko-Danska serija, Broen ( Most) je jako dobra. U toku je treca sezona.

neptunka, Ocko i Ivushka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.