Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Meni se svidja ova brazilska serija Indija, ali iskreno nemam vremena da je gledam. Kad prodje ispitni rok skinucu je sa neta, pa onda na miru da gledam.. e045.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoces da ti prepricam 11.,12. i13? :lol: :lol: :lol: Neko je pitao za skidanje....meni je najjednostavnije preko torrent sajtova-pustis uvece i do ujutru mogu da ti se skinu 3-4 filma.

Hihihihihi! Necu, odgledala sam vec i 14-u na TV-u! :lol: Jos 3kom i gotovo!!!

E uz to sam zavrsila i prvi serijal Brothers & Sisters i pocela drugi, a na TV-u gledala i par epizoda Cougar Town ali mi nije nesto... Pocela sam i snimati V2010 al opet, ne drzi mi paznju. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Policajac sa Petlovog brda...kako sam ja volela da gledam tu seriju dok sam bila mladja b045.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. House

Btw, kad, vi, zene, stignete da gledate tolike serije? :blink::wacko::huh::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. House

Btw, kad, vi, zene, stignete da gledate tolike serije? :blink::wacko::huh::rolleyes:

Hahahahaha! Ne znam za druge, al ja uvece, posle posla, vecere, teretane, kad mm i mala zaspe odgledam po 2-3 epizode. Evo sad pocinjem prvu za veceras ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oobozavam CSI MIAMI,Friends,Simpsonove,SPANSKE ne gledam ,a ovde i nemam gde,,,A za seriju Prison BREAK sam ludela,bukvalnooo ... Sizela sam sto nissam gledala sve sezone,pa mi je brat od mm dao net adresu gde mogu da gledam ,lelele ,sve sam odgledala,.Za mene je najbolja serija ikada,posle Friends... I CHARMED sam isto gledala sve na youtubu jer nisam mogla da cekam sledecu epizodu .. Ovde me mrzi da gledam serije jer se nerviram sto ne znam francuski pa dzabe cu da gledam a mm nece da mi prevodi.. A gledala sam i SVI VOLE REJMONDA,Uvod u anatomiju,Stazisti... Njavise volim komedije,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. House

Btw, kad, vi, zene, stignete da gledate tolike serije? :blink::wacko::huh::rolleyes:

Hahaha... :D Sve se moze :) Mislim, mogu sad dok se beba ne rodi. Ne znam sta ce posle biti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam srecna kad na HRTu stignem da vidim celu epizodu Dr.House :angry: Obicno u pola je vec kuknjava za sikom :blink: Jel zna neko da li ima da se kupi ceo serijal dr.House ali sa prevodom? Ne kapiram toliko tih medicinskih izraza ni na nasem a kamo li na engleskom. Sta reci? Plava sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam americke serije! Gledam Charmed, Sex and the city. Gledala sam Rezi me, Uvod u anatomiju(mada nisam nesto otkacena za njom bila), sve krimi serije volim, Buffy ubica vampira, My name is Erl, Maried with children, Toshwood... Od spanskih sam obozavala (i bas mi je zao sto se zavrsila) Moje drage komsije... (aki, aki, aki no ken viva, aki no, aki no... :lol: ). Od domacih, pak obozavam Otvorena vrata. Cakana mi je omiljeni lik!!!! KOKA KOLA MALBORO SUZUKI!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dr. House

Btw, kad, vi, zene, stignete da gledate tolike serije? :blink::wacko::huh::rolleyes:

Ja sam ranije gledala više serija, sad jedva i ovu jednu stižem da pratim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno gledam Cari i Sex and the city...utvrdjujem gradivo po 100 - ti put, a gledam i 1001 noc, to mi dodje kao odmor uz poslepodnevnu kafu ( nije kao spanska )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cari... opet. :) Obozavam Ocajne domacice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cari... opet. :) Obozavam Ocajne domacice.

Kada ce druga sezona Ocajnih domacica? Dobra je i stara ali sam je vec tooolikoo puta gledala da me smara! Seks i grad je isto odlican! Planiram i drugi deo filma da odgledam,prvi mi je bio zanimljiv :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ce druga sezona Ocajnih domacica? Dobra je i stara ali sam je vec tooolikoo puta gledala da me smara! Seks i grad je isto odlican! Planiram i drugi deo filma da odgledam,prvi mi je bio zanimljiv :rolleyes:

Ja sam seriju obozavala, par puta je gledala celu, ali mi filmovi nisu jednako dobri, posebno ovaj drugi. Gledala sam ga pre par nedelja u bioskopu i nisam odusevljena! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada ce druga sezona Ocajnih domacica? Dobra je i stara ali sam je vec tooolikoo puta gledala da me smara! Seks i grad je isto odlican! Planiram i drugi deo filma da odgledam,prvi mi je bio zanimljiv :rolleyes:

Ja gledam novu sezonu Ocajnih domacica na Fox Life-u. Pustaju sredom u 21:10. Ima danas repriza, mislim da u 16h pocinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni jedna serija mi nije pod obavezno za odgledati. Ocajne domacice gledam ko zna koji put stare epizode,a u isto vreme i nove na Fox life-u,isto vazi i sex i grad,ponekad gledam dr.haus i uvod u anatomiju. Sto se tice filma sex i grad prvi je bio blago razocarenje- ali cik nemoj ga odgledati-kao kad citas knjigu pa odledas film,fijasko. Drugi film nisam pogledala ali nesto me ni ne vuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gledam novu sezonu Ocajnih domacica na Fox Life-u. Pustaju sredom u 21:10. Ima danas repriza, mislim da u 16h pocinje.

Dzabe mi i reprize kada ovaj glupavi OPENIPTV nema pola dobrih kanala, uzgred i taj! :angry: Jedino da idem kod komsinice da gledam, i ovako stalno visim tamo :lol:

Filmovi ne mogu da se porede sa serijom, to se slazem, ali barem ovaj 1.deo mi je bio zanimljiv, a i drugi cu odgledati, interesuje me sta se izdesavalo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam seriju obozavala, par puta je gledala celu, ali mi filmovi nisu jednako dobri, posebno ovaj drugi. Gledala sam ga pre par nedelja u bioskopu i nisam odusevljena! :rolleyes:

i mene je razozarao drugi deo.....ima par fora i to je sve......a serija je najbolja na svetu,....knjiga je sisto bezveze, kao i drugi film...prvi deo filma aj' nekako i moze da prodje,a ovaj drugi kuku lele.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

domacice sam pratila vrlo kratko,sad sa ostalim epizodama ne mogu da se snadjem sta i kako i ko........

sex i grad gledam sad svaki dan na foxu,stalno mogu da ih gledam...prvi deo filma mi se nije uopste svideo,knkiga jos manje....pogledacu drugi deo,mada nista ne ocekujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzabe mi i reprize kada ovaj glupavi OPENIPTV nema pola dobrih kanala, uzgred i taj! :angry: Jedino da idem kod komsinice da gledam, i ovako stalno visim tamo :lol:

Filmovi ne mogu da se porede sa serijom, to se slazem, ali barem ovaj 1.deo mi je bio zanimljiv, a i drugi cu odgledati, interesuje me sta se izdesavalo :rolleyes:

Ocajne domacice su isto super, njih sam zaboravila.

A sto se tice OPEN-a, bas je glupost, mi smo ga prosli mesec ukinuli, imali ga 1.5 dana i uvek iste emisije na stranim kanalima, a i HBO ponavlja filmove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeli se prikazuje kod vas serija 1001 noć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeli se prikazuje kod vas serija 1001 noć?

da,ja mislim i da su je vec reprizirali,na fox-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas tek počela, pa mi se čini zanimljiva...

Simpatični glumci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad cujem njihov jezik, najezim se. Cula sam pre neki dan kako je onaj lik izjavljivo ljubav Smehmerezadi (kako je ja zovem) i zvucalo mi je kao da cita uputstvo za upotrebu deterdzenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad cujem njihov jezik, najezim se. Cula sam pre neki dan kako je onaj lik izjavljivo ljubav Smehmerezadi (kako je ja zovem) i zvucalo mi je kao da cita uputstvo za upotrebu deterdzenta.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.