Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Gleda li ko Ezela?

Ja sam ga odgledala do kraja. Kod nas u CG se reprizirao, i skoro, krajem maja, se zavrsio. Extra serija! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gleda li ko Ezela?

Ja sam odgledala jednu epizodu i ne stizem al deluje kao da nije losa serija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga odgledala do kraja. Kod nas u CG se reprizirao, i skoro, krajem maja, se zavrsio. Extra serija! ;)

Hoce li ostati ovako dobar ili ce ga zasapunjat? Mislim, nemam ja nista protiv malo sapunice, samo da ne pretjeraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta se svašta izdešavalo u Sulejmanu :o ,prava sapunica...a kako jadnu princezu smandrljaše i nikom ništa,šou.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gleda li neko Uvod u anatomiju?

I ja sam kao Miva pre gledala ali ne redovno, mada cim zavrsim sa House-om (nisam jos ni pocela) onda skidam ovu.

Ja u sustini ni jednu seriju ne pratim preko TVa. Sve skidam sa neta i gledam koliko hocu i kad hocu ;)

Tako sam bila nalozena na Gossip Girl i gnjavila se s njom 3god :D celaka da izadje nova sezona pa skidala epizodu po epizodu :D i cekam sad poslednju sezonu na jesen pa da zavrsim i s tim :lol: u medjuvremenu cu da se pozabavim Hausom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kao Miva pre gledala ali ne redovno, mada cim zavrsim sa House-om (nisam jos ni pocela) onda skidam ovu.

Ja u sustini ni jednu seriju ne pratim preko TVa. Sve skidam sa neta i gledam koliko hocu i kad hocu ;)

Tako sam bila nalozena na Gossip Girl i gnjavila se s njom 3god :D celaka da izadje nova sezona pa skidala epizodu po epizodu :D i cekam sad poslednju sezonu na jesen pa da zavrsim i s tim :lol: u medjuvremenu cu da se pozabavim Hausom :)

E i ja volim Gossip girl,bas me serija opusta.Obozavam Caka!Znaci sada su krenule stare epizode i od jeseni zadnja sezona,jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja volim Gossip girl,bas me serija opusta.Obozavam Caka!Znaci sada su krenule stare epizode i od jeseni zadnja sezona,jel?

Chuck je 2007 bio lutka al mi se sad nesto i ne svidja njegov imidz u seriji :D

Gledaj, ja mislim da su u Srbiji bile samo 3 sezone.

Da li su oni otkupili sve pa zato sad opet pustaju ne znam ali nisam bas sigurna, uglavnom ima ih 5 i sad preko leta snimaju 6tu ujedno i poslednju sezonu. Moj savet ti je da skines sve sa neta, imas i titlove da nadjes i sve ;) Celu trecu, cetvrtu i petu sezonu sam tako gledala, premijera je bila u Americi jedan dan, recimo ponedeljkom u 20h i dva sata posle premijere sam vec skinula sa neta ;) A prevod imas uglavnom tek sutradan ;)

Ako hoces saljem ti pp sa linkom gde sam sta skidala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chuck je 2007 bio lutka al mi se sad nesto i ne svidja njegov imidz u seriji :D

Gledaj, ja mislim da su u Srbiji bile samo 3 sezone.

Da li su oni otkupili sve pa zato sad opet pustaju ne znam ali nisam bas sigurna, uglavnom ima ih 5 i sad preko leta snimaju 6tu ujedno i poslednju sezonu. Moj savet ti je da skines sve sa neta, imas i titlove da nadjes i sve ;) Celu trecu, cetvrtu i petu sezonu sam tako gledala, premijera je bila u Americi jedan dan, recimo ponedeljkom u 20h i dva sata posle premijere sam vec skinula sa neta ;) A prevod imas uglavnom tek sutradan ;)

Ako hoces saljem ti pp sa linkom gde sam sta skidala ;)

Jupi,hocu.Hvala ti puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce li ostati ovako dobar ili ce ga zasapunjat? Mislim, nemam ja nista protiv malo sapunice, samo da ne pretjeraju.

Ostace dobar, ne sjekiraj se ;) Mada je mene razocarao kraj, nisam vjerovala da ce se tako zavrsiti i djeluje mi kao da ce se nastaviti u nekoj sledecoj sezoni ;)

Ako te interesuje jos sta, samo pitaj! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene toliko nervira ta TRACARA jer kad god upalim tv nju reklamiraju, tako da uopste nemam zelju da je gledam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene toliko nervira ta TRACARA jer kad god upalim tv nju reklamiraju, tako da uopste nemam zelju da je gledam :rolleyes:

E ni ja nisam pratila od pocetka.. mislim u Americi kad je ona postala hit.. sva sam bila skepticna, kao jos jedna tinejdzerska glupa serija i onda sam igrom slucaja naletela na dve tri epizode i navukla se gadno :lol:

Znas kako, po meni, bolje da gledam i ovo nego latinoamericko/tursko/avganistansko/kinesko/indijske serije ;)

Nemam nista protiv toga da ih neko gleda, samo eto ja ne volim serije tog tipa ;)

Jao a jel neko gledao Nestasne godine? Sad sam se setila i te serije, mogla bih i nju da potrazim na netu ako ima :) nisam gledala sigurno 15god :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ni ja nisam pratila od pocetka.. mislim u Americi kad je ona postala hit.. sva sam bila skepticna, kao jos jedna tinejdzerska glupa serija i onda sam igrom slucaja naletela na dve tri epizode i navukla se gadno :lol:

Znas kako, po meni, bolje da gledam i ovo nego latinoamericko/tursko/avganistansko/kinesko/indijske serije ;)

Nemam nista protiv toga da ih neko gleda, samo eto ja ne volim serije tog tipa ;)

Jao a jel neko gledao Nestasne godine? Sad sam se setila i te serije, mogla bih i nju da potrazim na netu ako ima :) nisam gledala sigurno 15god :lol:

Ja Sulejmana pratim ali i daleko od toga da sam se navukla. Desi se ponekad i da preskocim koju,jer Andja mi je prioritet.

A od kako smo uveli kablovsku prije 15tak dana, sve bih kanale, serije i ostale programe dala za Nat Geo Wild. ;)

Gledala sam ih kad sam bila tinejdzer, sjajna serija! Sad mi na pamet pada jedino pada Drezik mmmmm pa i Rajan....Dzodi ili tako nesto... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, Nestasne godine, ko bi zaboravio Rajana, a Drezik me nesto nervirao, ne secam se zasto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila zaljubljena u njega :)

I ja :lol: i to umobolno :lol:

A cini mi se da sam negde procitala da je on sa "Anitom" (ako se secate nje) u stvarnom zivotu u braku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mi je neko rekao da ću JA da gledam tursku seriju momentalno bi' ga u ludnicu strpala. Ali, kad ležiš u bolnici i imaš tri kanala, a cimerka npr. gleda Prvu i tursku seriju, onda ti ne preostaje ništa drugo nego da joj se pridružiš, sve je bolje od gledanja u plafon.

Je l' gleda neko "Izgubljenu čast"? s0528.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ali kad imam vremena pogledam Ezela :))

Znam, i meni da je neko pricao da cu gledati turske serije ne bi mu verovala...staces sudbina, da ne kazem korjeni :lol: hehe

:lol: da, došlo vreme da i mene spucaju koreni. A mm što me zeza, on zna koliki sam protivnik bila tih serija i sad kad se nacrtam ispred tv-a u 19.20 d*pe mi pomera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pratim turske, nekako su mi odbojne kao latino sapunice ranije, cim cujem dve reci promenim kanal, ne mogu da slusam to..

Nema dobrih serija u poslednje vreme..ne secam se kad sam nesto bas pratila..

Gledam friendse po sto prvi put na b92, a od novih serija stvarno ni jednu..mogli bi da daju neku dobru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kada ce ponovo Sulja??! Cula sam da ce Bred Pitt da igra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I zna li ko kad ce nova sezona Sulejmana? ;)

Miva voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, nemoj samo da me lajkujes, daj mi neki datum, svekrva ne moze docekati, svaki dan me pita kad ce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gleda li neko Korak napred?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.