Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Nisam ga videla. Samo sam par snimaka pogledala, a medju njima i kako sultan isisava zmijski otrov - pretpostavljam Bratz lutki, iz noge :lol:

:lol: jaooooooo :lol: hahahahahaaaaaa,Bratz je gotova,spržena od ljubavi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napraviše 'kupleraj' :lol: ...pa vide li onog zgodnog bega po kafanama i pod prozorima :P

:lol:

:lol: jaooooooo :lol: hahahahahaaaaaa,Bratz je gotova,spržena od ljubavi :lol:

Ali je Suljo meni bez veze skroz,bolje da su Bali bega stavili za glavnu ulogu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da u januaru kako bi do juna opet skupili sto vise kadeta:)

ali ova poslednja epizoda mi je bila extra. a

stosic je ziv ali sta i kako , videcemo tek u januaru. bas bezveze ko ce toliko da ceka.

E a mene sad zanima hoce li Roksi da napusti akademiju zbog porucnika. Njih dvoje bas nesto volim :lol: . A zadnu minutu epizode, dok se desavalo ono sa crnim i cekajuci Risa, srce mi je stalo, htjela sam da gadjam tv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da dodam za Sulju, ne mogu da se nakanim da ih gledam, pa to ti je. A prestala sam kad se Hurem zadnji put poradjala i opet se derala kó jarac, toliko da je moje dijete pocelo da se dere. Ta epizoda mi je prosla u vristanju mog djeteta kad god vidi Hurem, ne iz straha, nego joj zanimljivo, poradja se i ona. :rolleyes: Sad ne mogu da ih pofatam i ne znam sto, ali bas mi idu na zivce,a zanima me sta se desava, a i propustila sam krs epizoda pa ne mogu sve da pohvatam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, hoce li Hurem kumovati Ibrahimovom letenju glavice, i hoce li prezivjeti onaj mali Mehmed?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam. Ne verujem da ce preterano zaliti za njim, svakako. Cak i da ona nekako umesa prste, Ibrahim ce sam zasluziti svoju kaznu, gotovo sam sigurna u to - tim tokom sve ide, ono sto on radi vodi ga sigurnim putem ka smrti ... A Mehmet je za sada ok, ali po istoriji nece preziveti, mada njega niko ne ubije.

A jel radja Hatidze jos neko dete ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam. Ne verujem da ce preterano zaliti za njim, svakako. Cak i da ona nekako umesa prste, Ibrahim ce sam zasluziti svoju kaznu, gotovo sam sigurna u to - tim tokom sve ide, ono sto on radi vodi ga sigurnim putem ka smrti ... A Mehmet je za sada ok, ali po istoriji nece preziveti, mada njega niko ne ubije.

Ako je po gugl-pediji, hoce zasluziti, ali me zanimalo hoce li ridja malo da podstakne sultana. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam :( ... i to sve zbog Ibrahima :angry:

I meni je ona simpaticna, u pocetku mi je bila malo off, sa onim dranjem, ali sada ... Cesto dok gledam njene probleme u seriji se setim teme "svekrva nocna mora da ili ne" ... i bude mi bas super lik. Nju niko ne voli jer je sultan voli, i stalno joj zakuvavaju te njegova majka (svekrva), te sestra (zaova), te bivsa ... hehehe ... Mislim da bi vise zena trebalo da saoseca sa njom - samo nek zamisle da su njihove svekrve i zaove na takvim uticajnim polozajima :lol:

Ja je bas volim. Ona nema losu dusu, samo je jako eksplozivna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, svasta ce tu jos da se desi, prosto ne smem da ti kazem, jer vam nece biti zanimljivo za gledanje.

Gde ste sad u seriji, sta se kod vas desava?

To cemo tek da vidimo :D

Reci meni, reci meniii!!!! Meni ce sigurno biti zanimljivo, jer mi treba podstrek inace... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, svasta ce tu jos da se desi, prosto ne smem da ti kazem, jer vam nece biti zanimljivo za gledanje.

Gde ste sad u seriji, sta se kod vas desava?

To cemo tek da vidimo :D

Reci meni, reci meniii!!!! Meni ce sigurno biti zanimljivo, jer mi treba podstrek inace... :lol:

Trmalji reci na pp :lol: ,a mi ćemo čekati regularne epizode.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije, nije, izabrali su glumca koji bas likom slici na tog sultana, koliko je moguce. Meni se on sve vise i vise dopada kako mu je brada sve duza i duza. Sada je prava faca ;)

Jel' da da lice na glavne glumce?

Jooooooooooooj,kako ga moze poljubiti sa onolikom bradom! :lol::o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta, sporo je? Ne znam, cula sam od jednog kolege koji pomno prati svake nedelje da su izmenjali stvari, da ne prati knjigu ... to mi se ne svidja <_< ali ipak cu pogledati.

Evo i sinoć smo gledali... smorilo me skroz. Mnogo su nekako razredili...

Čitala sam da su se udaljili od knjige u smislu da su proširili, tj išli u neke detalje da bi pojasnili odnose - nisam čitala knjigu, pa se sad razmišljam da kupim i čitam. Sve se nadam da je knjiga zanimljivija. Tj drugi deo.

Od cele serije najviše me interesuje Kejt Stark i Kalisi :D tj zmajOvi - ostali su mnogo dosadni, a mnogi me živciraju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, svasta ce tu jos da se desi, prosto ne smem da ti kazem, jer vam nece biti zanimljivo za gledanje.

Gde ste sad u seriji, sta se kod vas desava?

Pa sinoc je Hurem izazvala svadju izmedju Hatidze i Ibrahima, rekla joj je da je on vara sa spanskom princezom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sinoc je Hurem izazvala svadju izmedju Hatidze i Ibrahima, rekla joj je da je on vara sa spanskom princezom.

Hurem je cudo! :lol: Svugdje ona svoje prste umijesa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hurem je cudo! :lol: Svugdje ona svoje prste umijesa!

Da! I kako svaki put nadje nacin da mu prebaci za Lea, svaka joj cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da! I kako svaki put nadje nacin da mu prebaci za Lea, svaka joj cast!

Tu epizodu kad je ubio Lea nisam gledala,bas mi je zao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu epizodu kad je ubio Lea nisam gledala,bas mi je zao!

Nisam ni ja, gledala sam kad im je dao otrovan ratluk i rekao da samo jedno od njih dvoje moze da izadje iz te prostorije, a nisam videla kad je Leo uzeo ratluk. A bas mi je zao, na kraju krajeva niceg nije ni bilo medju njima. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja, gledala sam kad im je dao otrovan ratluk i rekao da samo jedno od njih dvoje moze da izadje iz te prostorije, a nisam videla kad je Leo uzeo ratluk. A bas mi je zao, na kraju krajeva niceg nije ni bilo medju njima. :(

Ma,Ibrahim je isfrustrirana dzukela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice...na kom programu gledaš Sulejmana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice...na kom programu gledaš Sulejmana?

Na Prvoj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,Ibrahim je isfrustrirana dzukela!

Ja sam ga volela u pocetku, ali ga ne mirisem od te situacije sa Leom, a i sad mi je Bali-beg bolji frajer :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ga volela u pocetku, ali ga ne mirisem od te situacije sa Leom, a i sad mi je Bali-beg bolji frajer :rolleyes:

Da,na pocetku je bio ok,ali sada...a Leo je spasio Hatidze! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,na pocetku je bio ok,ali sada...a Leo je spasio Hatidze! ;)

Da, a Hurem im je spasila sina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam odgledala prvu epizodu onog Ostrva i nisam plakala, za malo ali nisam :D . Posto ne znam kako cu i hocu li moci dalje da gledam, a trudicu se zanima me sta ce biti sa ovim malim Dimitrisom sto je otisao ili je on totalno sporedni lik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc sam odgledala prvu epizodu onog Ostrva i nisam plakala, za malo ali nisam :D . Posto ne znam kako cu i hocu li moci dalje da gledam, a trudicu se zanima me sta ce biti sa ovim malim Dimitrisom sto je otisao ili je on totalno sporedni lik?

E svaka ti cast kad napisa nesto za neku drugu seriju. Ove samo pisu o ovom njihovom Sulejmanu, a ja nisam u toku. Razradise svaki lik, kao za lektiru :rolleyes:

Sto se ostrva tice, bolje ga ostavi , ipak si trudna, malo je teska serija, ali nek ti mna i breza daju info iz prve ruke, one su to pomno pratile i plakale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.