Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Војна академија је класична пропаганда, да се што више младих људи привуче да се упише, ништа друго. Тамо као само да спавају мушки са женским питомцима, глуме у позоришту и забављају се а у ствари све је потпуно другачије ...

Свако добро!

Pa nisu u istim sobama. a da ima puno zenksih kadeta na akademiji, ima ih.

a da je propaganda jeste, ali je dobra propaganda. jeste da akademija nije toliko blaga kao u seriji, ali izvini svi oni posle zavrsetka imaju obezbedjene poslove, a za vreme studiranja za dz hranu, smestaj i plus platu...e pa nek snimaju i seriju u tu svrhu onda ako je potrebno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha... :lol: ja u pocetku dok jos pamtila likove mislila obrnuto...pa dobro onda svetlo postoji na kraju tunela...

Nisi pratila na casu!

Dakle, Marija ce preziveti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisu u istim sobama. a da ima puno zenksih kadeta na akademiji, ima ih.

a da je propaganda jeste, ali je dobra propaganda. jeste da akademija nije toliko blaga kao u seriji, ali izvini svi oni posle zavrsetka imaju obezbedjene poslove, a za vreme studiranja za dz hranu, smestaj i plus platu...e pa nek snimaju i seriju u tu svrhu onda ako je potrebno :lol:

заборавила си да имају и "мировне мисије", Авганистан, Ирак, Либију (у будућности можда Сирију, Иран, па чак и Русију).

Далеко од тога да не треба да постоје војне високошколске установе, али, не за овакве операције. Е сад, што баш сад и што овако представљање, то је право питање.

Срби имају добру војну традицију, нисмо баш да волимо да идемо у војску, али смо прописни војници, разумемо о чему се ради :) можемо да схватимо принцип рада оружја, да га лепо користимо а и дисциплиновани смо :) зато нас и хоће у своје редове :)

Боље од запошљења после завршене академије је знање и звање које добијају. Рецимо, могу да буду цивилни ел. инжењери, машински инжењери и др и да то користе у цивилне потребе. Не знам како је тачно то регулисано, да ли и колико после академије морају да раде при војсци или да плате да "откупе" школовање али све у свему, није им лоше :)

Још када се узме да су им колегинице кадети у доброј форми, хм, то може да буде занимљиво :) :) :)

Свако добро

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim po vasim kom da se u Ostrvu bas zakuvalo , ja sam pocela da gledam tu seriju , i bila primorana da je prekinem , bili smo u gostima par dana a oni su svi gledali Sulejmana Velicanstvenog i ja pocela sa njima i zarazila se serijom . Svidja mi se zbog istorije koja se provlaci ali na sasvim drugi nacin , nekako romanticno gledanje cak i tih bitki o kojima smo opet ucili i gledali na njih drugim ocima . Ubedili su me da mm lici na Sulejamana ( sem sto nije buljav ko on :D ) pa mi je jos zanimljivije ... Sinoc je bas bila zanimljiva epizoda , jedva cekam veceras da gledam :)

Ima li ko link za skidanje nove sezone The games of thrones ili Igra prestola u prevodu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci vecras kod mene "plakaonica" ja sam bas upratila da ja kasnije placem vidim vi napisete d aje nesto bas tuzno bilo za Evgeniju npr.ja tek sutradan placem :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je Marijina unuka, za Anu ne zna...

Marijina unuka :unsure: ....a ček ko je ova bakica što sve ovo priča?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijina unuka :unsure: ....a ček ko je ova bakica što sve ovo priča?

To je Fotini, Marijina drugarica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je Fotini, Marijina drugarica.

Nani prati kako treba,trudnica nasa draga koncentracija na mestu,sedi 5...

A meni i mna mami leti pamet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je Fotini, Marijina drugarica.

To sam prvo pomislila onda sam mislila da se baka zove Sofija :unsure:

Nani prati kako treba,trudnica nasa draga koncentracija na mestu,sedi 5...

A meni i mna mami leti pamet :lol:

Leti na sve strane :lol:

Ma vi od suza ne moze da pratite :)

E to je...ja čak i jecam <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma vi od suza ne moze da pratite :)

Ja sam prvu epizodu propustila..a tu se mnogo toga reklo...ja tek kad je mna pocela da pise na forumu da je pocela da place pocela sam da placem i ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani prati kako treba,trudnica nasa draga koncentracija na mestu,sedi 5...

A meni i mna mami leti pamet :lol:

:lol:

Od sad svako jutro obe ovde da prepricate epizodu od prethodne veceri :lol:

Vi bre samo placete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam prvo pomislila onda sam mislila da se baka zove Sofija :unsure:

Leti na sve strane :lol:

E to je...ja čak i jecam <_<

Marijina cerka se zove Sofija, a Sofija je mama od ove devojke sto je dosla na odmor (ne znam kako se zove) i Sofija uopste nije znala da ima tetku Anu (dobru i postenu :angry: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijina cerka se zove Sofija, a Sofija je mama od ove devojke sto je dosla na odmor (ne znam kako se zove) i Sofija uopste nije znala da ima tetku Anu (dobru i postenu :angry: )

Hm...s kim ce li se to Marija smuvati...sa nekim sa ostrva..ja tipujem na doktora ..sta mislite :lol: A kakava je kukavica ispao onaj njen kratkotrajni verenik pa ga strah i da je dotakne za zbogom..uh kako je slab :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na njega ili ucitelja...

Pa cekaj ucitelj je Dimitris on je Elektrin..velika ljubav i tako to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvu epizodu propustila..a tu se mnogo toga reklo...ja tek kad je mna pocela da pise na forumu da je pocela da place pocela sam da placem i ja :lol:

:lol:

Od sad svako jutro obe ovde da prepricate epizodu od prethodne veceri :lol:

Vi bre samo placete!

:lol: jao kada vidi šećer ovo

Marijina cerka se zove Sofija, a Sofija je mama od ove devojke sto je dosla na odmor (ne znam kako se zove) i Sofija uopste nije znala da ima tetku Anu (dobru i postenu :angry: )

:o

Hm...s kim ce li se to Marija smuvati...sa nekim sa ostrva..ja tipujem na doktora ..sta mislite :lol: A kakava je kukavica ispao onaj njen kratkotrajni verenik pa ga strah i da je dotakne za zbogom..uh kako je slab :angry:

Malo ko bi ostao 'jak' pred leprom....

Ja na njega ili ucitelja...

Ali doktor je zdrav :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: jao kada vidi šećer ovo

:o

Malo ko bi ostao 'jak' pred leprom....

Ali doktor je zdrav :unsure:

Pa on ce da je izleci i tako da se zblize :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa on ce da je izleci i tako da se zblize :lol: :lol:

Brezo bre...jel ti to pričaš bajke <_<:P ....a šta će biti sa Anom...svekar se opasno naljutio :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo bre...jel ti to pričaš bajke <_<:P ....a šta će biti sa Anom...svekar se opasno naljutio :unsure:

ona ce da se napokon da se smuva sa raspustenim verenikom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ona ce da se napokon da se smuva sa raspustenim verenikom :lol:

n jeste 'don juan' ,ali ima meru i granicu....barem sam ja takav utisak stekla....a 'pohotljiva' Ana :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da ce Marija da se skonta sa doktorom (sa onim sto ima brcice) jer kad je Fotini unuci pokazivala sliku cini mi se da je on bio na slici (vi ste verovatno preplakale i taj deo :lol: )

A Ana ce da se spetlja sa Marijinim verenikom bez imalo stida i obzira! :angry::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kad iseku poljubac na kraju filma? Pa i muziku zajedno sa njim, pa onako "stucne"? Meni je to toliko smesno, kao mi sad nemamo pojma da je pala zvaka :lol: Ah, ziveo mbc :rolleyes:

Obavezno da javis sta mislis o seriji, meni bas odgovara takva vrsta humora :D

:lol: :lol: :lol:

Joj, ja i mm se stalno smejemo zbog tih gluposti! Ajd sto srednji prst, poljubac i sl. zamagle, ali vrhunac je bio kada su pustili na FOXMovies-u Bedazzled, i potpuno isekli scenu kad ona njega gadja (kad je kolumbijski diler) :lol: :lol: Jer, zamisli, molim te-zensko, pa bezobrazno! I da... Titanik kod njih traje sat i po... sve sto su mogli, izbacili su (a oni se samo ljubakaju tu)

Ma uzas su, ej.

Hocu! I ja jedva cekam da je pocnem, ovih dana sam veci deo vremena napolju. :*

Vidim po vasim kom da se u Ostrvu bas zakuvalo , ja sam pocela da gledam tu seriju , i bila primorana da je prekinem , bili smo u gostima par dana a oni su svi gledali Sulejmana Velicanstvenog i ja pocela sa njima i zarazila se serijom . Svidja mi se zbog istorije koja se provlaci ali na sasvim drugi nacin , nekako romanticno gledanje cak i tih bitki o kojima smo opet ucili i gledali na njih drugim ocima . Ubedili su me da mm lici na Sulejamana ( sem sto nije buljav ko on :D ) pa mi je jos zanimljivije ... Sinoc je bas bila zanimljiva epizoda , jedva cekam veceras da gledam :)

Ima li ko link za skidanje nove sezone The games of thrones ili Igra prestola u prevodu ?

Igra prestola

Ovo ti je cela sezona u DVDrip rezoluciji.

Ako hoces bolju rezoluciju HD i sl., pretrazi Torrentz sajt.

Prevod

Ovo je od prosle godine. Nova sezona tek pozinje za 10 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: jao kada vidi šećer ovo

samo vas gledam i mislim dokle cete. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je pola Lj poplavilo:D sita se isplakah dobro je da kasnimo sa epizodom pa me pripremite :) ono kad su za stolom Marija i otac pricali za vecerom jedva preziveh....

Uh,veceras se lakse disalo..malo brada zadrhtala i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vise ne placem, sad se nerviram :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da se otvori posebna tema za "Ostrvo?" :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.