Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Gledam cetvrti serijal Brothers & Sisters i Sam who trenutno. Od ostalih nista jer sam sad vise navucena na dokumentarce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja gledam dr. Hausa, Uvod u anatomiju i Ocajne domacice. mm prati kriminalisticke pa i te volim da pogledam (ispade da mi po ceo dan gledamo serije :lol: )

Prosle nedelje dok sam bila na godisnjem sam slucajno "naletela" na Beverli Hils.

Jako sam volela tu seriju, a sad su mi tako smesni... :lol::lol::lol:

Svako vreme nosi svoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno ne pratim nijednu seriju, nemam vremena.. Ali volela sam Seranove i Moje drage komsije :D Kada bi ih reprizirali, ponovo bih ih gledala :rolleyes:

Uf, moje drage komsije, kako je to bila dobra serija! Svaku sam pratila, dok me nije zeznuo B92... <_< I nisam odgledala poslednjih 15 epizoda.

Inace, volim serije. Dok mi je lepo radio Fox Life, pratila sam skoro sve,tj.koliko su mi obaveze dozvoljavale. Uvod u anatomiju, svet sa Dzimom, ocajne domacice, hm...ne mogu da se setim svih serija. :)

Sex i grad, obozavala, oba filma odgledala, ok su mi. Samanta mi je omiljeni lik. :D

A sada pratim 1001 noc i gumus mi je dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Serijeu koju sam obozavala je dosije X,simpsone bih gledala po ko zna koji put i ne bi mi dosadili nikad!!!

Seranovi su mi bili fenomenalni i bila sam sva tuzna kad se zavrsili i nadala se da ce krenutu novi serijal...

Ovo ostalo standardno,seks i grad,ocajne domacice,cari...

A,da,gledala sam i medijum na hallmarku i bila mi je fenomenalna...

zaboravi na nesa bridzisa,naravno šerloka holmsa i evo po ko zna koji put poaroa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pratim Grey's anatomy (tacnije pratila,ostala mi je jos samo jedna epizoda) i Private practice stigla sam do trece sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pratim Grey's anatomy (tacnije pratila,ostala mi je jos samo jedna epizoda) i Private practice stigla sam do trece sezone

Ja sam obe pratila na foxu, bas ih volim, ali sad uopste ne mogu da skontam kad se prikazuju? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure moje, evo da neke vratim u sretno detinstvo sa serijom "Smogovci", "vecne" ljubavi izmedju Dunje i Mazala i drugih "peripetija" ...

Smogovci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooooooo ovo je bila extra serijica......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam obe pratila na foxu, bas ih volim, ali sad uopste ne mogu da skontam kad se prikazuju? :unsure:

www.cucirca.com

za one koje znaju engleski jezik dovoljno da im ne treba prevod, evo linka za sve novije i trenutno poularne serije, najsvezije epizode :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, ja se navukla na ove turke..em Šeherezada, još sada i kada lišće pada..ludilo.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pratila Mućke....gledala sam taj serijal ceo čak 2 puta...obožavam ih :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno pratim "Brothers & Sisters" redovno, i mnoge druge kad "naletim". Spremam se da u petak pocnem da pratim "Miris kise na Balkanu". Knjige su fantasticne, nadam se da ce i serija biti dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pratila Mućke....gledala sam taj serijal ceo čak 2 puta...obožavam ih :P

i ja obozavam mucke!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno pratim "Brothers & Sisters" redovno, i mnoge druge kad "naletim". Spremam se da u petak pocnem da pratim "Miris kise na Balkanu". Knjige su fantasticne, nadam se da ce i serija biti dobra.

Jao reci mi molim te kad pocinje i na kom kanalu? Videla sam najavu ali onako letimicno u prolazu i dok mi je kliknulo o cemu se radi ode voz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja obozavam mucke!!!

i ja i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam novu Nikitu i ponekad, ali jako retko, House. Mm prati Burn notice i dalje, a ja kad mi se bas nista drugo ne da onda pogledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao reci mi molim te kad pocinje i na kom kanalu? Videla sam najavu ali onako letimicno u prolazu i dok mi je kliknulo o cemu se radi ode voz

Izvini Baco, tek sad vidim pitanje.

Sutra pocinje, na 1 RTS-u u 20:05

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Baco, tek sad vidim pitanje.

Sutra pocinje, na 1 RTS-u u 20:05

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledam novu Nikitu i ponekad, ali jako retko, House. Mm prati Burn notice i dalje, a ja kad mi se bas nista drugo ne da onda pogledam...

Jaooo ,kad se samo setim koliko sam kao mala gledala "NIKITU" auuuuu.... Obozavala sam ,sad sam i zaboravila o cemu se uopste radi ... MM obozava House, ja sam nesto malo gledala prvu epizodu i nije mi se svidelo ... Obozavam da gledam FRIENDS,mislim da ta serija ne moze da mi dosadi .. Skoro sam pocela da snimam svaku epizodu CHARMED , jeste da sam "obrnula" celu seriju na youtubu ,ali zbog jezika hocu opet da gledam ,dobro je to sto mi automatski snima ,ne mora da gledam kad pocinje da bi snimala ,jedino sto mora resiver da mi bude stalno ukljucen .. :) I posle gledam kad imam vremena .... A volim da gledam sve one komedicne serije, spanske sam gledala ranije iz dosade sad hvala bogu ne gledam to ..A koliko vidim u Srbiji ce drugi jezik biti spanski pored engleskog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tu seherezadu nisam gledala , nekako mi ne prija taj turski jezik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glupi IPTV nema FoxLife. :)

Gledam, s vremena na vreme, seriju ONE TREE HILL (ako se probudim u 9h ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glupi IPTV nema FoxLife. :)

Gledam, s vremena na vreme, seriju ONE TREE HILL (ako se probudim u 9h ) :)

One tree hill, mnogo dobra serija. Pratim je preko neta, zavsilo se snimanje 8 sezone, a nasi pustaju 4 ili 5 tek... :) Ali volim opet da je odgledam, da se prisetim. Bas mi je opustajuca i zarazna.. :D

Ako ti je za utehu, glupi total tv, imam fox life, a kao da nemam, stalno zamrznuta ili koci slika... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ,kad se samo setim koliko sam kao mala gledala "NIKITU" auuuuu.... Obozavala sam ,sad sam i zaboravila o cemu se uopste radi ...

E Miro to je bila ona stara iz 90-ih "La Femme Nikita" i u njoj je glumila Peta Wilson. Znam, i ja sam je tad gledala, al isto- ne secam se puno toga...

Sad ova nova je tek na kraju prve sezone i glumica je Maggie Q ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li i vi imate neku omiljenu seriju koju sa nestrpljenjem cekate da gledate....

Ali bas nijednu ne pratim... Vise gledam dokumentarne emisije i tome sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.