Serije - domaće i strane

odgovora

Objavljeno

Da li i vi imate neku omiljenu seriju koju sa nestrpljenjem cekate da gledate....

Ja imam... :rolleyes:

Ima ih vise,pa kada stignem odgledam,a neke cekam ispred tv-a u minut...

to je naravno serija za koju svi znate...BELA LADJA

tako se slatko ismejem,pa ne mogu vam opisati...

A od stranih sam tokom cele trudnoce gledala PRIJATELJE koju imamu na kompu,svih 10 sezona,i to nikako da me smori...ali i naravno MUĆKE koju i dan danas odgledam.

Od latino serija sam gledala SERANOVE koje nismo ni suprug ni ja propustali..a sada gledam PAKOV SVET....serija nema neku radnju,ali imaju takve odvale da me stvarno nasmeju..

Ako se setim jos neke pisacu Vam..pozdrav :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam prošlog leta bila trudna, pošto nisam imala strpljenja da čitam, neprestano sam gledala serije.Od onih raznih krimi i detektivskih do UVODA U ANATOMIJU koji sam obožavala, bukvalno ni jednu epizodu nisam propustila. Obožavala sam i BEKSTVO IZ ZATVORA do te mere da sam skidala sa neta i gledala po deset epizoda odjednom.

A sad, je druga priča, iako sednem nešto da pogledam posle dve rečenice zaspim. Beba me izmori do te mere da samo padnem u komu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bela ladja je nezaobilazna u mom domu. Cak je moj sin pre neki dan pitao babu-baba gledas li ti Sojica? Bekstvo iz zatvora nisam propustala. Cujem da ima i neki nastavak koji se kod nas nije davao i u kome se otkriva da Sara nije ubijena. Znate li nesto o tome? Sada gledam hrvatsku seriju Dolinu sunca i svidja mi se. Nisam ljubitelj onoh dosadnih spanskih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam prošlog leta bila trudna, pošto nisam imala strpljenja da čitam, neprestano sam gledala serije.Od onih raznih krimi i detektivskih do UVODA U ANATOMIJU koji sam obožavala, bukvalno ni jednu epizodu nisam propustila. Obožavala sam i BEKSTVO IZ ZATVORA do te mere da sam skidala sa neta i gledala po deset epizoda odjednom.

A sad, je druga priča, iako sednem nešto da pogledam posle dve rečenice zaspim. Beba me izmori do te mere da samo padnem u komu. :P

To sam zaboravila....ja ih imam na cd-u...a dok sam bila trudna moj muz i dever su to non stop gledali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bela ladja je nezaobilazna u mom domu. Cak je moj sin pre neki dan pitao babu-baba gledas li ti Sojica? Bekstvo iz zatvora nisam propustala. Cujem da ima i neki nastavak koji se kod nas nije davao i u kome se otkriva da Sara nije ubijena. Znate li nesto o tome? Sada gledam hrvatsku seriju Dolinu sunca i svidja mi se. Nisam ljubitelj onoh dosadnih spanskih...

Bas sada rekoh za bekstvo iz zatvora...da nije Sara ubijena...ali jeste Majkl,to je 5 sezona specijal...Super je serija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto sam vec napisala, Bolji zivot bih mogla da gledam non stop :) a od stranih Ocajne domacice, evo krenula je nova sezona na Fox life :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Domaće serije ne gledam.

Od stranih Grey's Anatomy i ponekad gledam Desparate Housewifes

Ranije sam gledala CSI, ali mi je to dosadilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno ništa ne stižem da gledam, uglavnom iz razloga što je program skoro stalno okrenut na baby tv. U trudnoći sam gledala Očajne domaćice. Nekada sam i ja gledala CSI, ali je i meni dosadilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekstvo iz zatvora :wub: Glavni glumac je mnooooogo sladak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf taj PRISON BREAK je mm non stop gledao a mene nesto nije privlacilo...i sednem sa njim kao da odgledam poslednju epizodu i smorim se k'o luda....kad majkl umire itd...bas bezveze kraj...mislim tezak...i to je sve sto sam od toga odgledala, a znam da sam jedina na ovom svetu koja nije pratila tu seriju...

inace moja omiljena vec 200 godina je "sex and the city"...gledala sam je jedno 500 puta i na koledzu sam imala i faze da se zatvorim po tri dana u kucu, ucim i medju pauzama gledam sex and the city.....

....volim i "mucke", "desperate housewife", "gordost i predrasude" (dok sam bila u srednjoj skoli), nekada sam isto volela i "sen trope".

kad sam bila kod mojih u bgd prosle godine gledala sam seranove i bas su slatki.....

od nasih inace sam volela "vratice se rode"....

toliko od mene,,,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au zaboravila sam vratiće se rode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bekstvo iz zatvora :wub: Glavni glumac je mnooooogo sladak :D

Ja sam citala da je on gay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno zavrsavamo peti serijal Lost-a koji iznajmljujemo i stize nam postom. Sesti snimam na Tv-u. Mm i ja skoro svake veceri odgledamo po 1-4 epizode, toliko smo zavisni.

Takodje oboje volimo i Heroes i sve smo do sad odgledali pa cekamo novu sezonu. Dobili smo prvi serijal Burn Notice ali nismo odusevljeni.

Ja sam odgledala prvi serijal Sam Who? i cekam nastavak jer je jako smesna.

U trudnoci i nakon toga sam Sex&the City odgledala od pocetka do kraja 2-3 puta (sta ti je zavisnost :P ) a gledala sam i Fraser, Everybody loves Raymond, 2 1/2 men... Kao studentica odgledala sam Friends, X files i jos par forenzickih.

Ponekad odgledam i Vampire diaries ali ne pratim redovno.

Prison break cemo poceti da iznajmljujemo cim zavrsimo Lost jer nam je odavno na listi al ne stizemo. Sapunice bilo koje vrste ne gledamo, a forenzicari su nam dosadili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petoj sezoni Bekstva iz zatvora,tj.poslednjoj epizodi Majkl umire.E a da bi videli kako je umro morate da pogledate film.Nije los samo je sve smuvano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure, ajde da ne odajemo sta se desava u serijama i da ne kvarimo drugima gledanje i iskustvo... Evo Sanja mi sad rece za Prison Break i meni se i ne pocinje gledanje... Jezik za zube i kazite dokle ste stigli, al nemojte molim vas i sadrzaj :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno zavrsavamo peti serijal Lost-a koji iznajmljujemo i stize nam postom. Sesti snimam na Tv-u. Mm i ja skoro svake veceri odgledamo po 1-4 epizode, toliko smo zavisni.

Takodje oboje volimo i Heroes i sve smo do sad odgledali pa cekamo novu sezonu. Dobili smo prvi serijal Burn Notice ali nismo odusevljeni.

Ja sam odgledala prvi serijal Sam Who? i cekam nastavak jer je jako smesna.

U trudnoci i nakon toga sam Sex&the City odgledala od pocetka do kraja 2-3 puta (sta ti je zavisnost :P ) a gledala sam i Fraser, Everybody loves Raymond, 2 1/2 men... Kao studentica odgledala sam Friends, X files i jos par forenzickih.

Ponekad odgledam i Vampire diaries ali ne pratim redovno.

Prison break cemo poceti da iznajmljujemo cim zavrsimo Lost jer nam je odavno na listi al ne stizemo. Sapunice bilo koje vrste ne gledamo, a forenzicari su nam dosadili...

Micilici, vidim da volis Lost, pa evo ti link odakle mozes skinuti 5 sezonu da ne iznajmljujete i tu (na tvshacku) mozes naci sve serije koje te zanimaju! Pozdrav

http://tvshack.net/tv/Lost/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micilici, vidim da volis Lost, pa evo ti link odakle mozes skinuti 5 sezonu da ne iznajmljujete i tu (na tvshacku) mozes naci sve serije koje te zanimaju! Pozdrav

http://tvshack.net/tv/Lost/

Hvala draga, stvarno je super ovaj link! ;)

Nego reci mi jel znas dal je legalan? Ovde je velika hajka na pirateriju pa mi nista ne skidamo sa neta bez placanja... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga, stvarno je super ovaj link! ;)

Nego reci mi jel znas dal je legalan? Ovde je velika hajka na pirateriju pa mi nista ne skidamo sa neta bez placanja... :rolleyes:

To ti je legalno, koliko ja znam! Vidjet ces da kad stisnes da bi pogledala epizodu, ponudit ce se preko cega da je skines, ja vecinom skidam preko megauploada, besplatno je 74 minute dnevno, tj. odjednom a onda ako ne zelis uplatiti moras cekati oko 50tak minuta da bi mogao skinuti slijedece 74 minute. Ako ti trebaju titlovi onda ih skines preko http://www.podnapisi.net/, najcesce tu stranicu koristim jer ima skoro sve filmove i serije. Takodjer skidam filmove i serije preko rapidsharea koji se takodjer placa, ali stvarno se isplati jer se preko njega moze skinuti muzika, knjige, casopisi. Njega ustvari najvise koristim! Za domace filmove najbolje je http://www.domacifilmovi.net/, jer je besplatno, no mnogo veca ponuda filmova je na http://www.brodarevo.net/, to se ipak placa ali imaju sve filmove ikad snimljene u regionu! Eto, nadam se da sam pomogla! Pozdrav! p.s. cim se placa znaci da je legalno... ali isplati se jer onda mozes skidati u neogranicenim kolicinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p.s. cim se placa znaci da je legalno... ali isplati se jer onda mozes skidati u neogranicenim kolicinama...

Ovo nije tačno! Ako si pročitala TOS ovih sajtova - oni ne odgovaraju za "content" ond. ne garantuju da su korisnici postavili video fajlove koji su "legalni" odn. na koji imaju autorsko ili distribucijsko pravo.

Svi sajtovi koje si navela samo upućuju na to gde se mogu skinuti video fajlovi i ti tu njihovu uslugu plaćaš, a ne sam video zapis, a ni jedan od njih zapravo ne distribuira video fajlove, samo ti pomaže da nađeš gde su a time zaobilazi zakonsku regulativu oko piraterije. Dakle, ako mene pitaš ovo nije legalno, odn. preciznije rečeno - ovi sajtovi JESU legalni, ali ono što ti uz pomoć njih radiš nije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nije tačno! Ako si pročitala TOS ovih sajtova - oni ne odgovaraju za "content" ond. ne garantuju da su korisnici postavili video fajlove koji su "legalni" odn. na koji imaju autorsko ili distribucijsko pravo.

Svi sajtovi koje si navela samo upućuju na to gde se mogu skinuti video fajlovi i ti tu njihovu uslugu plaćaš, a ne sam video zapis, a ni jedan od njih zapravo ne distribuira video fajlove, samo ti pomaže da nađeš gde su a time zaobilazi zakonsku regulativu oko piraterije. Dakle, ako mene pitaš ovo nije legalno, odn. preciznije rečeno - ovi sajtovi JESU legalni, ali ono što ti uz pomoć njih radiš nije. :)

Ok, ako sam dobro razumijela, sajtovi su legalni, imaju sadrzaj koji imaju, traze da se plati odredjena kolicina novca da bi se skinuo sadrzaj, platim tu kolicinu novca, skinem sadrzaj i ispada da radim nesto nelegalno?

Ako je tako onda sam ja kriminalac a da ni neznam!!!

Ja kad skidam sadrzaje, recimo serije, skidam ih preko rapidshare koji sam uplatila na godinu dana. Da li je to nelegalno? I ako je, zasto onda postoji ta mogucnost na internetu i tako je jednostavna i svima dostupna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, ako sam dobro razumijela, sajtovi su legalni, imaju sadrzaj koji imaju, traze da se plati odredjena kolicina novca da bi se skinuo sadrzaj, platim tu kolicinu novca, skinem sadrzaj i ispada da radim nesto nelegalno?

Ako je tako onda sam ja kriminalac a da ni neznam!!!

Ti plaćaš njihovu uslugu koja obuhvata traženje i nalaženje nekog sadržaja, a ne i sam sadržaj za koji oni ne odgovaraju! Dakle, oni rade na principu pretraživača za određen tip sadržaja.

Kao što ni google ne ogovara za rezultate pretraživanja ili sadržaj sajtova koji se nalaze u rezultatima pretraživanja.

Ja kad skidam sadrzaje, recimo serije, skidam ih preko rapidshare koji sam uplatila na godinu dana. Da li je to nelegalno? I ako je, zasto onda postoji ta mogucnost na internetu i tako je jednostavna i svima dostupna...

Isto, ti rapidshare-u plaćaš mogućnost da uploaduješ i downloaduješ nešto, a ne i sam sadržaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ljudi moji, pa ja sam kriminalac!!!

Phoenix, hvala ti na objasnjenju!

Ali jos jednu stvar da razjasnimo,

npr. Tv Shack jest pretrazivac, tamo su sve serije i filmovi (i on je besplatan)

i onda kad odaberem neku seriju i kad mi ponude da je skinem preko

npr. megauploada ili rapidsharea i tu uslugu platim, ispada da je to nelegalno.

Samo mi potvrdi da sam dobro shvatila!

To znaci da mi jedan legalni pretrazivac na koji svatko ima pristup besplatno, u startu nudi opcije da nelegalno skinem sadrzaj i jos ga platim, tj. da legalno skinem nelegalan sadrzaj i to platim... Jao meni, izgubila sam se... :unsure:

p.s. poruka Micilici: Draga Micilici, evo Phoenix nam je sve objasnila pa sad ti vidi hoces li biti suucesnik u ovom zlocinu... ja sam platila godinu dana unaprijed... :huh::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, tako nekako stoje stvari. :)

Samo sam pokušala da vam pomognem oko nedoumica.

Najbolje je uvek pročitati Terms & Conditions korišćenja sajta. Tamo uglavnom sve piše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, tako nekako stoje stvari. :)

Samo sam pokušala da vam pomognem oko nedoumica.

Najbolje je uvek pročitati Terms & Conditions korišćenja sajta. Tamo uglavnom sve piše.

Ej, hvala ti na savjetu!

Zamisli mog odusevljenja kad sam prvi put uspjela skinuti seriju... i to onu sezonu koja jos nije dosla kod nas...

Nevjerojatno je kako to sve djeluje legalno, ponude ti film i kad kliknes na njega automatski se pali megaupload i otvara se film, i nakon 74 min se zaustavlja i traze da uplatis, taman pred kraj filma, tj. bas kad je onaj zadnji zaplet... rijesis da platis jer ti se cini normano da se za takvu uslugu treba platit, zasto bi gledao film besplatno, i na kraju ispadne da radis nesto nelegalno...

Zamisli samo da me netko tuzi zbog toga... pa poludila bih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno ne pratim nijednu seriju, nemam vremena.. Ali volela sam Seranove i Moje drage komsije :D Kada bi ih reprizirali, ponovo bih ih gledala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.