trudnicko i porodiljsko bolovanje

odgovora

Objavljeno

moram da pitam ovako.ja sam poslednji mesec trudnoce ispisana od strane komisije na bolovanje.sad sam saznala(posto nisam dobila platu)da mi za taj mesec platu isplacuje drzava.pa sam htela da pitam koliko to kasni sad na trudnickom a koliko na porodiljskom bolovanju?jer sam od nekih cula da kasni i po 3-4 meseca.sta raditi u tom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na trudnickom od 4.jula... Platu za taj mesec sam dobila od poslodavca, posle toga od drzave... Evo jos uvek cekam za oktobar... Mislim da dosta toga zavisi od knjigovodje i poslodavca, koliko su azurni u predaji dokumentacije... Moji bas i nisu, tek u decembru su predali za oktobar, ludim od toga... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja prosto ne mogu da verujem kako mogu biti takvi. kao neki kosmar,neverovatno i nemoguce.nznm zasto se toliko cudim ali pa zar smo bas bas na tako niske grane spali da zenama koje su zaposlene i imaju pravo na isplatu svaki mesec ne isplacuju to sto su duzni na mesecnom nivou da nam daju.i kako mi sad treba da platimo racune i da prezivimo te mesece?ti si 4ta osoba koja mi je potvrdila ovo kasnjenje.ma i mesec dana da kasni puno je a ne 4 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene vise nista ne moze iznenaditi...ja cekam za septembar,a sad je jos malo pola januara.i znam,postreljala bih ih sve

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.