Dobar ginekolog u Novom Sadu

odgovora

Objavljeno

Drage dame,

da li neka ima preporuku za ginekologa u Novom Sadu kod koga bih vodila trudnoću, s obzirom da sam se pre dve nedelje doselila, a trudnica sam, 17tt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko imas fb nalog, uclani se u grupu Mame Novosadjanke, tamo ima dosta preporuka i diskusija na tu temu.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacika321, doktorica Novakov-Mikic,sve preporuke. 

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno na odgovoru :)

Za početak bih išla privatno, pošto tek treba da sređujem zdravstvenu knjižicu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame,

da li neka ima preporuku za ginekologa u Novom Sadu kod koga bih vodila trudnoću, s obzirom da sam se pre dve nedelje doselila, a trudnica sam, 17tt.

Toplo preporucujem dr Djordja Petrovica. Privatno radi na poliklinici Maric, a inace radi kao ginekolog-akuser u Betaniji. Jako je posvecen i opusteno se mozes ispricati s njim i on je jedan od najboljih za porodjaje.

tiki tile voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav mame! Meni je pola trudnoce vodila dr Dragana Veber i malo je reci da sam prezadovoljna! Mlada, divna, posvecena i ljubazna doktorka kod koje je svaki pregled bio uzitak! Odgovara na svako vase pitanje, pregled traje oko pola sata i vrlo je detaljan. Mislim i da je medju povoljnijim u NS. U 5.mesecu sam se preselila u Bg, ali sam i dalje povremeno kod nje odlazila. Sve preporuke!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA LI NEKO ZNA DOBROG DRŽAVNOG GINEKOLOGA U NOVOM SADU? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, planiram trudnocu, znate li dobrog ginekologa u NS? Dosta sam guglala po forumima, misljenja su oprecna, za svakog ima i dobrih i losih komentara, sto je i logicno, nismo svi isti... a u tu grupu Mame Novosadjanke nikako da mi prohvate zahtev, te s toga ne mogu ni citati komentare.. Mnogo mi je bitno da idem kod nekog ko je strucan i ko ce biti tu za mene, jer jednu bebu sam vec izgubila, i tesko mi je i kad pomislim sta me sve ceka u dr trudnoci..(predoceno mi je). Hvala unapred na pomoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, planiram trudnocu, znate li dobrog ginekologa u NS? Dosta sam guglala po forumima, misljenja su oprecna, za svakog ima i dobrih i losih komentara, sto je i logicno, nismo svi isti... a u tu grupu Mame Novosadjanke nikako da mi prohvate zahtev, te s toga ne mogu ni citati komentare.. Mnogo mi je bitno da idem kod nekog ko je strucan i ko ce biti tu za mene, jer jednu bebu sam vec izgubila, i tesko mi je i kad pomislim sta me sve ceka u dr trudnoci..(predoceno mi je). Hvala unapred na pomoci!

Ela....po tvom postu mogu samo zakljuciti da tebi onda treba strucnjak.....Ono sto ja znam u NS-u su....Kopitovic,Trninic,Bjelica i Crnogorac.

nanchika88 i tiki tile volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me gde se moze videti lista svih lekara zaposlenih u Betaniji? Betanijin sajt ne radi... treba mi ginekolog koji je strucan po pitanju fetalne ehokardiografije, jer mi je prva beba preminula usled ozbiljne urodjene srcane mane...ne usudjujem se ni zatrudneti dok ne budem sigurna kod koga cu se pregledati, jer predhodni ginekolog ne dolazi u obzir.  Hvala unapred na odgovorima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, imala sam dva spontana pobačaja 8. i 14. nedelja, pa sam u potrazi za dobrim ginekologom za ovakve slučajeve. Da li neko ima preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.