Najbolji sajt za decije igrice

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Zelim ovde dati mladim mama predlog gde ce njihova deca razvijati kognitivne sposobnosti  i gde ce se zabaviti. To je sajt Friv igrice. Hvala na paznji , molim komentare za navedeni predlog.

Izmenjeno od strane Lanica1
greska

Objavljeno

Upravo sam posjetila stranicu koja je data kao predlog. Ima simpaticnih stvari mada generalno moje 5nje dijete i ne zanima igrica posebno. Mada, ruku na srce posto je strasno mirna :lol: bas cu sjutra u toku jela da isprobam dal ce barem za toliko biti mirna.

Hvala na predlogu ;)

Objavljeno

Vreme zaista leti kada nađete koji slobodan minut i želite da ga iskoristite što je bolje moguće, zar ne? Uskočite u igricu za to vreme i zabavite se! Instalirajte Životinje Slagalica za Decu! Uživajte! Svi vatrometići, baloni i reči podrške koje se čuju će ohrabriti klince i klinceze da se iznova vraćaju svojim omiljenim igrama: igre za razmišljanje i besplatne igre za mozak za decu.

Životinje Slagalica za Decu

1.png2.png3.png4.png6.png7.png

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Ana2403 · Objavljeno
      Pozdrav, čitam ovo sve i nekako gledam Bože da li sam i ja trudna? Zadnja m mi je bila 03.01. a moj ciklus varira već dva mjeseca mi dolazi nakon 25-26 dana a prije je dolazila nakon 28 i u dan točna ko vekerica.. Moj partner i ja imamo redovno odnose i ne koristimo zaštitu, ali ne pokušavamo još sa bebicom. Već par dana idem češće u wc, pojela bih sve ispred sebe u bilo koje doba dana ili noći, o cigaretama da ni ne pričam, stalno sam ljuta na sebe i na cijeli svijet hahahaha, grudi mi nekako se povećale a moja m evo sad boli stomak vec tri dana kao kad trebam dobit nosim uložak a nikako da dobijem, nzm jel da uradim test il samo ja to nešto si zamišljam jer htjela bi bebicu više od ičeg, nisam pametna uopće... Help me❤️
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la _milicaaaa_ · Objavljeno
      Cao devojke, nova sam ovde. 
      Odnos sa deckom je bio 31.12. na 1.1. Menstruaciju sam dobila 1.1. u toku dana kada sam je i ocekivala.Ciklusi mi variraju od 27-32 dana, s tim da su uglavnom na 31.32. Ejakulacija se desila na ruci koja je obrisana malo i oprana nedovoljno s tim da nije osusena pa smo se mi uplasili da tako nismo preneli ejakulat u mene. Testove sam uradila 16.1. 22.1. i 23.1. i svi su negativni. Menstruaciju ocekujem 1.2. Od simptoma imam bol u grudima i bol u stomaku kao pred dobijanje traje par minuta i nestane. Takodje imam i beli iscedak mada to mi se nekada javlja i pre menstruacije. Da li mislite da mogu iskljuciti trudncu obzirom da je test uradjen 23 dana od odnosa i da li mislite da sam rano uradila. Hvala puno unapred i izvinite na dugom postu.☺️
    • Mravi U Kuci
      Započeo/la NecaPereca995 · Objavljeno
      Ja sam kod kineza kupovala kredu i to mi je rešilo problem. 
    • Dečije sobe
      Trenutno sređujemo sobu za bebca.  Ali više idemo ka restauraciji nego ka kupovini novih stvari. Imate li savete, klipove kako sve odraditi po pravilima?  
    • Restauracija namestaja
      Trenutno sređujemo bebinu sobu koja stiže uskoro.  Nisam ljubitelj kupovine novih stvari i poslednjih trendova. Više volim sama da napravim nešto.  Jedan od načina jeste restauracija, dosta sam čitala o ovoj temi i benefitima. Jedan zanimljiv članak delim sa vama Restauracija nameštaja Ukoliko imate slične tekstove, klipove sa savetima, koracima kako mogu da preuredim ormar, kinder ili police, podelite sa mnom.   Unapred hvala puno i nadam se da že mi ovakavi forumi pomoći u prvoj trudnoći. Jako sam nervozna, svašta sam slušala, svakooog... a to nije dobro.  
  • Teme