odgovora

Objavljeno

E ovo je dobro :lol::lol:

Juče sam nasmejala ceo komšiluk...baš nam je bilo veselo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka...morala sam ovo postaviti...super je.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka...morala sam ovo postaviti...super je.. :lol:

Ako si :lol: :lol: :lol: Suncokret mi je rekla da će postaviti u Izjave za ponoviti, ali možda mu je ipak ovde mesto, ipak je blam u pitanju...a i da znaš da si me preduhitrila, taman sam htela da ja napišem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirkaaaa :lol:

A ja uđem u lift, malo se ogledam u ogledalu i vidim toalet papir koji mi viri iz pantalona...Bože :o , otkud on tu, ko me je sve video, od kada ga vučem za sobom... :blink:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, slatko ste me nasmejale! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tamo ima vazdan postova o knedlicama. :lol:

Ovaj post me naveo da napisem jedan svoj blam kada sam bila klinka.

Naime, ovu rijec "vazdan" prvi put sam cula od jednog svog rodjaka... A bilo je ovako:

On uci da svira sintisajzer, i to neki od onih velikih, sa sto dugmica na njemu. Ja sjedim pored njega i pitam ga:"Gdje je ovdje ono sto svira kao bubanj?"

On gleda dugmice jer ispod svakog pise naziv... Neko vrijeme gleda, pa rece:"Ma ima ih vazdan, tu je negdje". A ja onako sva udubljena u nazive tih dugmica gledam i trazim (naglas)- "Vazdan, vazdan... vazdan.. hmmm".... :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj post me naveo da napisem jedan svoj blam kada sam bila klinka.

Naime, ovu rijec "vazdan" prvi put sam cula od jednog svog rodjaka... A bilo je ovako:

On uci da svira sintisajzer, i to neki od onih velikih, sa sto dugmica na njemu. Ja sjedim pored njega i pitam ga:"Gdje je ovdje ono sto svira kao bubanj?"

On gleda dugmice jer ispod svakog pise naziv... Neko vrijeme gleda, pa rece:"Ma ima ih vazdan, tu je negdje". A ja onako sva udubljena u nazive tih dugmica gledam i trazim (naglas)- "Vazdan, vazdan... vazdan.. hmmm".... :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram i ja još jedan svoj biser da napišem. Na kraju srednje škole krenule smo moja drugarica i ja da kupimo haljine i cipele za matursko veče. Tako nas dve razgledavamo i komentarišemo i jednog trenutka ja njoj stavim ruku na rame i krenem potanko da joj objašnjavam šta mi se ne sviđa u vezi sa nekim cipelama i pitam je šta misli, da li da ih ipak probam, a ona ćuti kao zalivena. Okrenem se ja i pogledam, a ona otišla do sledećeg izloga, dok ja tu smaram i grlim neku bakicu! :lol:

Toliko sam se smejala, da nisam uspela ni da se izvinim jadnoj ženi, koja me je gledala zbunjeno i verovatno zaključila da sa mnom nešto nije u redu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Moon.. :lol: :lol: :lol:

Imam i ja slican. :huh:

Negdje u 6-7 razredu osnovne skole, imala sam najbolju drugaricu Branku. Tada smo se cesto "vodale" ispod ruke... U razredu, za vrijeme odmora, stajale smo jedna pored druge i nesto pricale. Poslije nekog vremena, ja krenem i uhvatim je pod ruku i pocnem da blebecem nesto. Kad, moja Branka na drugom kraju ucionice, umire od smijeha. :blink:

Ja sam pod ruku uhvatila Tomicu- djecaka iz odjeljenja! :o

Htjela sam u zemlju da propadnem (a i on). Tada su djeca bila bas stidljiva. a090.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj post me naveo da napisem jedan svoj blam kada sam bila klinka.

Naime, ovu rijec "vazdan" prvi put sam cula od jednog svog rodjaka... A bilo je ovako:

On uci da svira sintisajzer, i to neki od onih velikih, sa sto dugmica na njemu. Ja sjedim pored njega i pitam ga:"Gdje je ovdje ono sto svira kao bubanj?"

On gleda dugmice jer ispod svakog pise naziv... Neko vrijeme gleda, pa rece:"Ma ima ih vazdan, tu je negdje". A ja onako sva udubljena u nazive tih dugmica gledam i trazim (naglas)- "Vazdan, vazdan... vazdan.. hmmm".... :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Ovo je, sto bi rekla moja deca, vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene lude ste. Imam ih i ja 100% , ali ne mogu da se sjetim. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj post me naveo da napisem jedan svoj blam kada sam bila klinka.

Naime, ovu rijec "vazdan" prvi put sam cula od jednog svog rodjaka... A bilo je ovako:

On uci da svira sintisajzer, i to neki od onih velikih, sa sto dugmica na njemu. Ja sjedim pored njega i pitam ga:"Gdje je ovdje ono sto svira kao bubanj?"

On gleda dugmice jer ispod svakog pise naziv... Neko vrijeme gleda, pa rece:"Ma ima ih vazdan, tu je negdje". A ja onako sva udubljena u nazive tih dugmica gledam i trazim (naglas)- "Vazdan, vazdan... vazdan.. hmmm".... :blink::blink::blink::blink::blink:

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se stih jednog mog iz perioda kad sam isla u srednju. moja sadasnja kuma i ja setamo se i dodjemo do tezge (tad je sve bilo na tezgama) sa kozmetikom, prodavca nigde nema, a meni treba aceton. Pokazuje mi ona na uljani aceton, a ja cu:"ma ne mogu sa njim da drljam tri dana", a u tom trenu izviruje prodavac i kaze:"pa, zavisi ko sta voli"....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokazuje mi ona na uljani aceton, a ja cu:"ma ne mogu sa njim da drljam tri dana", a u tom trenu izviruje prodavac i kaze:"pa, zavisi ko sta voli"....

:lol: :lol: Pa, u pravu je covjek! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, ja sam mislila de necu da se nadjem ovde medju blamovima, ali danas sam uspela da se izblamiram za sve pare...

Elem, skockali se mm ja i andjelak da idemo kod mojih na slavu, ja se nabila na stikle obukla crne helankice i tunikicu preko, nasminkala se ko za diskoteku i krenemo mi tako u setnju...stignemo do zgrade mojih (a u prizemlju je prodavnica i sa spoljne strane viri onaj erkondisn) i sad tu muz mi nesto prica i hoda i raspali glavo0m u onaj klima uredjaj i prevrne se a ja pocnem da se smejem jer je sve bilo ko u crtanom filmu i UPISKIM SE e ajde da sam pisnula malo nego je iza mene ostala barica...a ne moram da vam pricam da je danas lepo vreme i da je ispred zgrade bilo brdo dece, roditelja, baba i deda koji su svi uzgred bili moje komsije do pre neku godinu...i sta se desi SAD NAM SE I SVI ONI SMEJU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, ja sam mislila de necu da se nadjem ovde medju blamovima, ali danas sam uspela da se izblamiram za sve pare...

Elem, skockali se mm ja i andjelak da idemo kod mojih na slavu, ja se nabila na stikle obukla crne helankice i tunikicu preko, nasminkala se ko za diskoteku i krenemo mi tako u setnju...stignemo do zgrade mojih (a u prizemlju je prodavnica i sa spoljne strane viri onaj erkondisn) i sad tu muz mi nesto prica i hoda i raspali glavo0m u onaj klima uredjaj i prevrne se a ja pocnem da se smejem jer je sve bilo ko u crtanom filmu i UPISKIM SE e ajde da sam pisnula malo nego je iza mene ostala barica...a ne moram da vam pricam da je danas lepo vreme i da je ispred zgrade bilo brdo dece, roditelja, baba i deda koji su svi uzgred bili moje komsije do pre neku godinu...i sta se desi SAD NAM SE I SVI ONI SMEJU!!!

:lol:

Meni su krenule suze od smeha! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Meni su krenule suze od smeha! :lol:

I meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol: Jaooo Alex83 genijalno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, ja sam mislila de necu da se nadjem ovde medju blamovima, ali danas sam uspela da se izblamiram za sve pare...

Elem, skockali se mm ja i andjelak da idemo kod mojih na slavu, ja se nabila na stikle obukla crne helankice i tunikicu preko, nasminkala se ko za diskoteku i krenemo mi tako u setnju...stignemo do zgrade mojih (a u prizemlju je prodavnica i sa spoljne strane viri onaj erkondisn) i sad tu muz mi nesto prica i hoda i raspali glavo0m u onaj klima uredjaj i prevrne se a ja pocnem da se smejem jer je sve bilo ko u crtanom filmu i UPISKIM SE e ajde da sam pisnula malo nego je iza mene ostala barica...a ne moram da vam pricam da je danas lepo vreme i da je ispred zgrade bilo brdo dece, roditelja, baba i deda koji su svi uzgred bili moje komsije do pre neku godinu...i sta se desi SAD NAM SE I SVI ONI SMEJU!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se stih jednog mog iz perioda kad sam isla u srednju. moja sadasnja kuma i ja setamo se i dodjemo do tezge (tad je sve bilo na tezgama) sa kozmetikom, prodavca nigde nema, a meni treba aceton. Pokazuje mi ona na uljani aceton, a ja cu:"ma ne mogu sa njim da drljam tri dana", a u tom trenu izviruje prodavac i kaze:"pa, zavisi ko sta voli"....

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.