odgovora

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: ovo je žešći blam!

Ja sam se naglas smejala! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aleksa vec tri dana ima visoku T, i kazu mi da mu stavljam obloge na nogice. Ja koristila jabukovo domace sirce, pa su mi rekli da moze i rakija. Uzela ja flasu, natobila obloge, stavila na noge, kad ide mm i pita me: Jel si ovu ''rakiju'' stavila? Rekoh da, kad ce on: Zeno, to nije rakija, vec viski! :ph34r:

Ja ne volim bas nista od alkohola, tako da se slabo razumem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije neki blam, ali mi je bilo bas glupo i bezveze...

Zovem ja malopre prodavnicu drvenih igracaka Kockicu, oni su iz Subotice. Dobijem zenu i narucim igracke i ona mi kaze da posto danas ne rade, sutra ce mi poslati post ekspresom. Kasno sam shvatila da su oni Madjari i da im je Uskrs u toku...tacnije bio juce. <_<

Bas bezveze, mogla sam i sutra da zovem da sam se samo setila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije neki blam, ali mi je bilo bas glupo i bezveze...

Zovem ja malopre prodavnicu drvenih igracaka Kockicu, oni su iz Subotice. Dobijem zenu i narucim igracke i ona mi kaze da posto danas ne rade, sutra ce mi poslati post ekspresom. Kasno sam shvatila da su oni Madjari i da im je Uskrs u toku...tacnije bio juce. <_<

Bas bezveze, mogla sam i sutra da zovem da sam se samo setila.

Pa dobro, ništa strašno. Gluplje je ono što sam ja rekla <_< Radila sam sa Gorancima u pekari, super ljudi stvarno, sa njima sam se najviše i družila. Bila Srpska Nova godina, pridje mi jedan kolega i kaže "Srećna ti Srpska Nova" a ja njemu "I tebi" <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro, ništa strašno. Gluplje je ono što sam ja rekla <_< Radila sam sa Gorancima u pekari, super ljudi stvarno, sa njima sam se najviše i družila. Bila Srpska Nova godina, pridje mi jedan kolega i kaže "Srećna ti Srpska Nova" a ja njemu "I tebi" <_<

Ih pa kad moze Zika iz Sarenice da cestita Uskrs za Bozic , mozemo i mi malo da se sjb :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih pa kad moze Zika iz Sarenice da cestita Uskrs za Bozic , mozemo i mi malo da se sjb :D

I to što kažeš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da napišem najsvežiji blam <_<

Bila mi Ivančica u ponedeljak :) i ja kao prava domaćica rešim da smotam pitu, domaću, da se pohvalim, jer sam skoro naučila da je pravim, dva puta je uspešno napravljena i pojedena. I tako ja umesila, taman da bude vruća kad mi stigne gošća. Umesila ja, razvila i sačekala da još malo otpusti pre nego što krenem da je prstima razvlačim. I šta se desi? Popuca mi kora sa svih mogućih i nemogućih strana :angry: Nit' je htela lepo da se razvuče, nit' je htela bar malo da ostane cela :lol: Ja šta ću, zgužvam, bacim u kantu i zamesim novo testo, moram da se pohvalim pred gošćom pa to ti je. Razmišljam, možda sam se zeznula oko mere, možda sam nešto više stavila pa se zato testo uzj****o. Ponovo je razvučem i ostavim da otpusti. U medjuvremenu dolazi Ivančica, pijemo kafu, Ivančica priča, ja ćutim :lol::P i u nekom trenutku predložim ja njoj da se premestimo u kuhinju kako bi' razvukla pitu. Sedne ona, ja krenem da razvlačim, kad ista priča kao i malopre, neće da se razvlači pa to ti je, i sve neke gromuljice se u testu pojavile, ona gleda, ja se mučim, ista priča :angry: i iznerviram se, opet zgužvam testo i bacim u DŽubre. Na kraju ostade moja gošća bez pite :lol: mene pojeo blam, dva puta sam pravila, sad mi Marfi umešao prste i sve upropastio. Stvarno ispade da sam baronjala da mi je dva puta uspela pita <_< mm mi se smejao kad sam mu ispričala.

Posle sam pregledala brašno u džaku i došla do zaključka da je ono krivo za sve, da l' je od vrućine ili ko zna čega prokislo, uskislo, ali meni testo nije htelo lepo da se razvlači, što mi je pre toga dva puta uspelo, kao burek bilo, časna reč.

Tako se potrefilo, pojede me blam b0401.gif sledeći put Ivančice kupujem brašno, zapakovano i ispravljam stvar :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svoj blam ne smem ni da pričam :lol: , al sledeći put imaš najveću čokoladu iz radnje od mene :)

Pita nije uspela, al su čokoladice bile njam ;) Pričaćeš ti drugi put a i da mesiš :P:D a ja ću jurim dete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ono, kad neće, neće...možda da sam je ja zamajavala u priči ti bi možda uspela... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ono, kad neće, neće...možda da sam je ja zamajavala u priči ti bi možda uspela... :lol:

:lol: :lol: :lol: Evo sunce strategije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu, pa sto ne posla goscu po gotove kore?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu, pa sto ne posla goscu po gotove kore?

Nije mi dala da izađem napolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko sam pricala o sladoledu, da sam se setila svog blama vezanog za bas tu omiljenu poslasticu.

Elem, pre koju godinu pred sam kraj godisnjeg, meni izbiju ni manje ni vise nego dve male groznice, i to tacno jedna na jednom uglu usnana, a druga na drugom :angry:. Lepo sam ja to namazala kremom, koja je bela, kako bi me sto brze proslo. Posto smo samo imali jos par dana do odlaska, mm i ja odlucili da se prosetamo i usput svratimo do apoteke. Na moju srecu, na putu do apoteke je poslasticarnica i ja sam MORALA (to je bio napad) da kupim sladoled. I tako odemo mi u apoteku, ja sa sladoledom i izmedju ostalog pitam apotekarku da mi da kremu za groznice, da imam jos jednu. Ona me gledala "belo", na sta ja, da pojasnim, pokazem na uglove usana i ponovim da mi treba krema kako bih nastavila da mazem usne - na sta ce ona: "Aaa, to su ti groznice?! A ja mislila da si ti musava!" :blink::lol:

Neko vreme su me svi u porodici zvali "musava" <_<:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Toliko sam pricala o sladoledu, da sam se setila svog blama vezanog za bas tu omiljenu poslasticu.

Elem, pre koju godinu pred sam kraj godisnjeg, meni izbiju ni manje ni vise nego dve male groznice, i to tacno jedna na jednom uglu usnana, a druga na drugom :angry:. Lepo sam ja to namazala kremom, koja je bela, kako bi me sto brze proslo. Posto smo samo imali jos par dana do odlaska, mm i ja odlucili da se prosetamo i usput svratimo do apoteke. Na moju srecu, na putu do apoteke je poslasticarnica i ja sam MORALA (to je bio napad) da kupim sladoled. I tako odemo mi u apoteku, ja sa sladoledom i izmedju ostalog pitam apotekarku da mi da kremu za groznice, da imam jos jednu. Ona me gledala "belo", na sta ja, da pojasnim, pokazem na uglove usana i ponovim da mi treba krema kako bih nastavila da mazem usne - na sta ce ona: "Aaa, to su ti groznice?! A ja mislila da si ti musava!" :blink::lol:

Neko vreme su me svi u porodici zvali "musava" <_<:lol:

Iskreno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu, pa sto ne posla goscu po gotove kore?

A neee, gotove kore nisu isto što i domaće ;) Mogla sam da izvadim gotove kore, imala sam ih u zamrzivaču, ali nije to to, htela sam da je impresioniram svojim umećem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A neee, gotove kore nisu isto što i domaće ;) Mogla sam da izvadim gotove kore, imala sam ih u zamrzivaču, ali nije to to, htela sam da je impresioniram svojim umećem ;)

videla sam sliku juče - svaka čast :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se upravo izblamirala, pa to je strasno!!!

Zovu in neke firme, vezane za edukaciju ...nije bitno, nesto vezano za mm. Traze da im dam njegovu ispravnu mail adresu, itd. i ja diktiram.

Spelujem slova i dodjem do onoga (@) - koliko se secam mi smo to uglavnom zvali - monkey a, je li tako ?

I, ja ti njmu rekoh to tako, a on covek se zacudi. Pa, zasto ste mi to rekli, pa mu nije jasno...?

Lele...

:lol: :lol: :lol: On pomislio ti to njemu... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se upravo izblamirala, pa to je strasno!!!

Zovu in neke firme, vezane za edukaciju ...nije bitno, nesto vezano za mm. Traze da im dam njegovu ispravnu mail adresu, itd. i ja diktiram.

Spelujem slova i dodjem do onoga (@) - koliko se secam mi smo to uglavnom zvali - monkey a, je li tako ?

I, ja ti njmu rekoh to tako, a on covek se zacudi. Pa, zasto ste mi to rekli, pa mu nije jasno...?

Lele...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahaha jel to bila skrivena kamera hahahahaha Dy, prsoteka si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Dy :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahaha jel to bila skrivena kamera hahahahaha Dy, prsoteka si :)

Ma kakva skrivena kamera. Mos misliti, ja sva u zurbi..... Ma to je trajalo, zamisli da me video vlasnik auta onako napucenu kako prevrcem. Uostalom sto ostavlja otkljucano. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj prijo odoh da ispricam drugaricama da se malo smeju. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

:D

Ulepšala si mi veče! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.