odgovora

Objavljeno

Da se nadovežem na priču o Silanu - omekšivaču za KOSU :lol: Legli mm i ja sinoć, ja mu okrenula dupe, kad će on "Što ti miriše kosa na prašak?" :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jel smiješno ili ne, ali ja se sada strašno smijem....Evo ovako...neki dan sam trebala naručiti svinjsle polutke preko firme, na rate...ali nisam imala broj telefona kolegica iz finansija, pa sam zvala svoju dobru kolegicu da mi da broj...kada me je pitala što mi treba, ja sam rekla zbog polutki, kaže ona kakvih polutki....a ja svinjskih...hahhaaaa....ona samo što nije pala sa stolice....i sada je najsmješnije u tome svemu što ona kaže da kada mene vidi vidi polutku... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jel smiješno ili ne, ali ja se sada strašno smijem....Evo ovako...neki dan sam trebala naručiti svinjsle polutke preko firme, na rate...ali nisam imala broj telefona kolegica iz finansija, pa sam zvala svoju dobru kolegicu da mi da broj...kada me je pitala što mi treba, ja sam rekla zbog polutki, kaže ona kakvih polutki....a ja svinjskih...hahhaaaa....ona samo što nije pala sa stolice....i sada je najsmješnije u tome svemu što ona kaže da kada mene vidi vidi polutku... :)

A ja kada sam ovo pročitala sam se ismejala ali zbog ovoga

"Savez Sindikata (Iat.: "Caritas") humanitama је orga­nizacija koja narodu deli robu za džabe. Zato Jugosloveni preko sindikata nabavljaju sve što stignu: kisele krastavce,

jorgane i ulaznice za filharmoniju. Ти su пагаvnо i "butkice" i "polutke", tj. uzduž pretesterisane svinje.....

.....Jugosloveni рunо jedu, zato što im rođaci sa sela šalju рunо hrane. Опо što dobiju sa sela, Jugosloveni odlažu и kućne mrtvačnice, poznate pod nazivom "zamrzivači". U pripremi i odlaganju hrane u zamrzivač učestvuju čitave porodice. S isukanim noževima i sjajem и očima, опi pri­laze golom kuhinjskom stolu па kome lеži "polutka" (svi­пја sjednim uvetom i dve noge) kako bi obavili гаdnји ро­znatu pod stručnim nazivom "francuska obrada". Тоm pгilikom, starija deca pomažu odraslima da bodu i seku, а mlada da pakuju. Svako parče mesa pažljivo se sprema u plastičnu kesicu za jedno s ceduljom: "vrat", "kremenadla" ili "but". Meso za rođake koji nemaju zamrzivač obeleža­vа se posebno ("za Мilku", "za baku"). lnače, natpisi se dele па opšte ("meso"), posebne ("meso za supu") i jezive ("bakino meso za supu")...."

Izvor: "SFRJ za ponavljače" Dejan Novačić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li ovo moje spada pod blam ali mi smešno u svakom slučaju :lol: Krenem juče da perem kosu i kad je došao trenutak da stavim balzam shvatim da neću imati dovoljno, i šta uradim? Stavim omekšivač za veš :lol: plavi Silan :D I sad, kad god okrenem glavu, levo desno, ja osetim intezivan miris svežine "Silan mmmm" Biće danas zanimljivo u Domu zdravlja, ima svi koji budu u mojoj bližoj i daljoj blizini da se oduševe kako mi intezivno miriše "odeća" b0216.gif

Radila sam ja to, samo pazi da ti ne dodje do glave, jednom sam se neoprezno natopila Silanom pa sam se cesala k'o sugava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam ja to, samo pazi da ti ne dodje do glave, jednom sam se neoprezno natopila Silanom pa sam se cesala k'o sugava...

Pa ja se već češam k'o šugava, 'bem ti Silan, dobro miriše al' svrbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja se već češam k'o šugava, 'bem ti Silan, dobro miriše al' svrbi.

AUUU...isperi glavu sto pre, ja sam se do krvi rascesala. I stavljaj samo na krajeve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AUUU...isperi glavu sto pre, ja sam se do krvi rascesala. I stavljaj samo na krajeve :)

:lol: :lol: Pa stavila sam ja samo na krajeve al' posle sam vezala visoko pundju, da to malo odstoji pa se verovatno malo slilo na teme. Ne mogu sad da je kvasim opet :wacko: neka svrbucka, to mi je nauk za sl. put da prvo proverim da li imam dovoljno balzama pa onda da krenem sa pranjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam na cervikalni bris, međutim kada sam stigla u zavod počela sam da se raspitujem gde se radi "cerebralni" bris. Vi ne možete da zamislite kako su me ljudi gledali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam na cervikalni bris, međutim kada sam stigla u zavod počela sam da se raspitujem gde se radi "cerebralni" bris. Vi ne možete da zamislite kako su me ljudi gledali.

:o Jao :P:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam na cervikalni bris, međutim kada sam stigla u zavod počela sam da se raspitujem gde se radi "cerebralni" bris. Vi ne možete da zamislite kako su me ljudi gledali.

;):lol:;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išla sam na cervikalni bris, međutim kada sam stigla u zavod počela sam da se raspitujem gde se radi "cerebralni" bris. Vi ne možete da zamislite kako su me ljudi gledali.

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sinoć izblamirala - nisam popila ni čašicu alkohola - rekla mi sveki: Bože, ženo što ne popi bar jednu rakiju? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sinoć izblamirala - nisam popila ni čašicu alkohola - rekla mi sveki: Bože, ženo što ne popi bar jednu rakiju? :lol: :lol: :lol:

A valja se :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

:lol::lol::lol: Direktore, pod hitno na jedno duže lobovanje :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Joko, jesi li ovo ti???

Meni definitvno treba bolovanje <_<^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

:lol:

To je Legenda! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Joko, jesi li ovo ti???

Meni definitvno treba bolovanje <_<^_^

Ma jok,ja sam ljubavnica od sefa i direktorova frajla,a znam se i sa doktorom po malo!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok,ja sam ljubavnica od sefa i direktorova frajla,a znam se i sa doktorom po malo!!! :lol: :lol: :lol:

Tri u jednom :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

Joj umreh od smeha. :D :D :D

Ma jok,ja sam ljubavnica od sefa i direktorova frajla,a znam se i sa doktorom po malo!!! :lol: :lol: :lol:

Eee a ja sam ljubavnica od doktora. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle sedmice Aleksa mi se razboleo i uzmem tri dana odmora, ali nisam na to navikla i bas sam bila opterecena poslom i sta ce sef pomisliti. I tako mi kod doktora i ja se sve njemu obracam sa Sefe, jel to ozbiljno, Sefe, jel moram da ga ispisem iz vrtica... i uopste ne kapiram da ga ne oslovljavam sa Doktore. I tako ja dodjem sutradan na kontrolu i Dokotoru se obratim sa Direktore. Kad ce on mrav hladan: Oho ho, napredujem brzo u karijeri :lol: i pita me da li meni treba bolovanje :lol:

:lol: :lol: :lol: A čekaj, je l' si se tom istom doktroru obratila sa "direktore"? Prvo šef pa direktor :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Legendo kraljice ahahahaha

Pazi ni ja ne provaljujem da to vise nije Joka nego Breza, Bozeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legenda - ovo nije strašno.... Danas mi kod svekrve, došla njoj košinica sa mužem na kafu.... Sede oni, igra se moj sinković na podu i kaže mi da dođem. Sednem ja pored njega, i posle nekog vremena vidi on moja gola leđa (kraća majica) i 6 puta kaže "mama vidi dupe" :blink: :blink: :blink: Aaaaa.... Nije mu nikad niko tako nešto govorio, svi se kao smejali - jer je mali, ja ga lepo stavim u krila i pitam "sine, jel to ružno?" kaže - jeste... E onda više nećemo da pričamo ružne reči - i on ućuta...

OMG...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uđem u autobus, lepo otkucam svoju busplus kartu...prilazi neki tip i pita- Jesi li čekirala...a ja razumela -Jesi li me očekivala, ja ga začuđeno pogledam i kažem -Ne, nisam te očekivala :blink: ...a on pita uz osmeh –I, šta ćemo sad? A ja kažem – Ti si mene sa nekim pomešao, i onda vidim njegovu legitimaciju zakačenu za džep od jakne, podignem kartu i pitam - Ti ovo tražiš? :unsure: On počne da se smeje...a ja da se crvenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.