odgovora

Objavljeno

A da...čak smo imali i vrata koja se otvore kada postane zagušljivo...

Ali najsmješnija scena je bila kada su došli do našeg stola da nazdrave, a mi svi digli u vis džin-tonic...(mada nisu svi to pili).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Znaci, od sad da te zovemo Filipa hirurg? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Znaci, od sad da te zovemo Filipa hirurg? :D

Na usluzi....hahahhaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na usluzi....hahahhaaaa...

Jel' mozete da mi skinete podvaljak na "dodjem ti" ? :lol: Tj. "nekad cu vam platiti, jednog lepo dana, a mozda i pre" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' mozete da mi skinete podvaljak na "dodjem ti" ? :lol: Tj. "nekad cu vam platiti, jednog lepo dana, a mozda i pre" :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa veliko oduševljenje za tvoje društvo... Fenomenalni su a to nije nikakav blam tj jeste blam ali MLADIN :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaa, bruka i sramota t1822.gif upravo sam provalila da sam u prodavnicu isla sa naopacke pantalonama, tj. nalicje seva samo tako, i jos su krem boje, pa se jos vise vide savovi t1816.gif A uz to mi se rasparalo sa strane, na nozi jedno 5cm. Jos se ja raspricala sa prodavacicom, kao, nesto ja pricam, smejem se, a pantalone klosarske, skroz na skroz t3617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: možda prodavačica nije primetila :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://vijesti.gorila.hr/content/view/full/47641

SUNCOKRET...samo pročitaj ovo....

Hahahaaa...

Lepo, imala je sta i da pokaze, ali ja sam ovim naopacke pantalonama pokazala samo delic svoje gole butkice, dobro je da sam bar sredila noge, da nisu izvirile dlacurde :lol:

Maki-D, videla je prodavacica, nego sta, jer sam se setala po radnji, da uzmem sve sto mi treba, mali je to prostor. A i zapamtila je ona mene dobro, jednom sam joj usla u radnju sa tek opranom kosom, i namokrila joj pod, kako se kosa cedi, tako kaplje dole i ostavlja tackice :lol: Osecam kad me vidi da ulazim pomisli "Sta cu danas da vidim od ove" :lol::lol: A danas je i imala sta da vidi :lol: joj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Jao Suncokretu..... ne da si me nasmejala već me i stomak boli :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokreticu sou si b0201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaa, bruka i sramota t1822.gif upravo sam provalila da sam u prodavnicu isla sa naopacke pantalonama, tj. nalicje seva samo tako, i jos su krem boje, pa se jos vise vide savovi t1816.gif A uz to mi se rasparalo sa strane, na nozi jedno 5cm. Jos se ja raspricala sa prodavacicom, kao, nesto ja pricam, smejem se, a pantalone klosarske, skroz na skroz t3617.gif

Ahahahahahahah jao Suncokretic zaboleo me je stomak od smeha :lol: :lol: :lol: pa ti si sou :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa našim mališanima je 21 mesec.... :)

Misliš 9?

Ijao...ja im već proslavila 1. rođendan.... :)

Moji blamovi od juče...u temi o Marti i Milanu.... :wub: :wub: :wub:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaa, bruka i sramota t1822.gif upravo sam provalila da sam u prodavnicu isla sa naopacke pantalonama, tj. nalicje seva samo tako, i jos su krem boje, pa se jos vise vide savovi t1816.gif A uz to mi se rasparalo sa strane, na nozi jedno 5cm. Jos se ja raspricala sa prodavacicom, kao, nesto ja pricam, smejem se, a pantalone klosarske, skroz na skroz t3617.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veselice jedna.... Ja sam jednom pošla na poso u sobnim papučama (pošto smo išli kolima)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaa, bruka i sramota t1822.gif upravo sam provalila da sam u prodavnicu isla sa naopacke pantalonama, tj. nalicje seva samo tako, i jos su krem boje, pa se jos vise vide savovi t1816.gif A uz to mi se rasparalo sa strane, na nozi jedno 5cm. Jos se ja raspricala sa prodavacicom, kao, nesto ja pricam, smejem se, a pantalone klosarske, skroz na skroz t3617.gif

E pa lepo je neko nekad rekao ne smej se drugu u nevolji a ja ne slusam <_< . Smejala se ja mom Suncokreticu i jutros kao prava odsetala u prodavnicu sa sve naopako obucenom majicom :ph34r: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uopste ne moram da se blamiram sama, mada mi dobro ide (izadjem iz wc-a u kaficu sa suknjom zakacenom za hulahopke i pojma nemam da mi se to desilo, kazu mi tek kad dodjem do stola gde sedimo). Mojoj deci to odlicno ide od ruke. Marija kad je imala nekih 5 godina, u cekaonici kod dr, pocinje da pokazuje na zenu prekoputa nas i kresti: A, mamaaaaaaaaaa, sto je ona teta onako ruznaaaa! A mama polako tone u stolicu i dalj epropada u zemlju... Andjela, ovog leta, 4 godine, pun autobus: gura ruke pod majicu i namesta sebi grudi uz jako, jako glasan komentar: Kad porastem imacu velike sise kao moja mama! A Sara...ona samo prdi tako glasno da nema sanse cak i kad bih se potrudila da ikoga ubedim da nisam ja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja uopste ne moram da se blamiram sama, mada mi dobro ide (izadjem iz wc-a u kaficu sa suknjom zakacenom za hulahopke i pojma nemam da mi se to desilo, kazu mi tek kad dodjem do stola gde sedimo). Mojoj deci to odlicno ide od ruke. Marija kad je imala nekih 5 godina, u cekaonici kod dr, pocinje da pokazuje na zenu prekoputa nas i kresti: A, mamaaaaaaaaaa, sto je ona teta onako ruznaaaa! A mama polako tone u stolicu i dalj epropada u zemlju... Andjela, ovog leta, 4 godine, pun autobus: gura ruke pod majicu i namesta sebi grudi uz jako, jako glasan komentar: Kad porastem imacu velike sise kao moja mama! A Sara...ona samo prdi tako glasno da nema sanse cak i kad bih se potrudila da ikoga ubedim da nisam ja. :D

Jao ti si SHOW :) :) :)

Samo nek je veselo, slatko me nasmeja i za svekrvu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa lepo je neko nekad rekao ne smej se drugu u nevolji a ja ne slusam <_< . Smejala se ja mom Suncokreticu i jutros kao prava odsetala u prodavnicu sa sve naopako obucenom majicom :ph34r: .

:lol:b0919.gif

Ja uopste ne moram da se blamiram sama, mada mi dobro ide (izadjem iz wc-a u kaficu sa suknjom zakacenom za hulahopke i pojma nemam da mi se to desilo, kazu mi tek kad dodjem do stola gde sedimo). Mojoj deci to odlicno ide od ruke. Marija kad je imala nekih 5 godina, u cekaonici kod dr, pocinje da pokazuje na zenu prekoputa nas i kresti: A, mamaaaaaaaaaa, sto je ona teta onako ruznaaaa! A mama polako tone u stolicu i dalj epropada u zemlju... Andjela, ovog leta, 4 godine, pun autobus: gura ruke pod majicu i namesta sebi grudi uz jako, jako glasan komentar: Kad porastem imacu velike sise kao moja mama! A Sara...ona samo prdi tako glasno da nema sanse cak i kad bih se potrudila da ikoga ubedim da nisam ja. :D

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa lepo je neko nekad rekao ne smej se drugu u nevolji a ja ne slusam <_< . Smejala se ja mom Suncokreticu i jutros kao prava odsetala u prodavnicu sa sve naopako obucenom majicom :ph34r: .

Ne valja se smejati drugima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Stigla sam na vrijeme do WC-a! Jbg, ja se redovno blamiram pa i ne obracam paznju, to mi je kao sastavni dio zivota. Ljudi me gledaju i cude se! Mali milon puta sam otisla u gornjem dijelu pidzame u prodavnicu i to skontam kad se vratim kuci. Svjet me cudno gleda po meni neke ovcice i brojevi, kuku meni! To mi se najvise desavalo dok sam bila trudna, bilo mi je bas tesko da dodjem sebi ujutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila Filipu čokoladu životinjsko carstvo, pa mi je on nakon otvaranja rekao da mu skinem sličicu...joj žene, kada sam ja okrenula i vidjela da je na slici zmija(kojih se užasno bojim) ja sam toliko vrisnula i počela skakati po kući....dijete me je samo izgubljeno gledalo. Kasnije mu je bilo simpatično pa je trčao za mnom po kući i nosio sličicu...ali ja sam se stvarno prepala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila Filipu čokoladu životinjsko carstvo, pa mi je on nakon otvaranja rekao da mu skinem sličicu...joj žene, kada sam ja okrenula i vidjela da je na slici zmija(kojih se užasno bojim) ja sam toliko vrisnula i počela skakati po kući....dijete me je samo izgubljeno gledalo. Kasnije mu je bilo simpatično pa je trčao za mnom po kući i nosio sličicu...ali ja sam se stvarno prepala.

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sam kupila Filipu čokoladu životinjsko carstvo, pa mi je on nakon otvaranja rekao da mu skinem sličicu...joj žene, kada sam ja okrenula i vidjela da je na slici zmija(kojih se užasno bojim) ja sam toliko vrisnula i počela skakati po kući....dijete me je samo izgubljeno gledalo. Kasnije mu je bilo simpatično pa je trčao za mnom po kući i nosio sličicu...ali ja sam se stvarno prepala.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.