odgovora

Objavljeno

Ima jos jedan al' me sramota da vam pricam. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sapni priji ;)

Evo prijo samo za tebe, vi ostali da ne citate. Vazi? :P:D

Pre neki dan lezimo ja i Luka na krevetu i ja mu pricam neke bajke. U jednom momentu se meni otme...khm...ovaj...,,golub'', Luka pokrije usta i nos. Ja ga pitam: Sta je bilo sine? A on ce meni: Nezam, mama ali mi se nesidja.

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam se upravo izblamirala, pa to je strasno!!!

Zovu in neke firme, vezane za edukaciju ...nije bitno, nesto vezano za mm. Traze da im dam njegovu ispravnu mail adresu, itd. i ja diktiram.

Spelujem slova i dodjem do onoga (@) - koliko se secam mi smo to uglavnom zvali - monkey a, je li tako ?

I, ja ti njmu rekoh to tako, a on covek se zacudi. Pa, zasto ste mi to rekli, pa mu nije jasno...?

Lele...

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :) )

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Dy, crkla sam! :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo se vi meni ismejaste. :D Ako, ako. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

smiley-laughing024.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... :o Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, :oB) i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. :wacko: Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. :ph34r: Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. :wacko: O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza. :))

b0230.gif

Dy,izvini,morala sam t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0230.gif

Dy,izvini,morala sam t4801.gif

Sta se izvinjavas, pa smesno je. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,a dy ulepsala si mi dan tvojim dogodovstinama :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,a dy ulepsala si mi dan tvojim dogodovstinama :lol::lol:

Joj i meni, genijalni ste!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odemo danas u dom zdravlja, i meni zatreba sitno 50 din za participaciju, nemam ja nema mm. Kaze on meni izadji na parking imas u kolima kod menjaca, nije zakljucano. I ja izlazim otvaram auto, para nema, nije sto nema para nema nista, on uvek tu drzi svakakve gluposti, od lukine prve laze, do zvaka.... Bude meni to cudno ali ja i dalje prevrcem sve naslonjena na sediste. Pogledam u jednom momentu na sedistu stoji neki sexy casopis, i to mi bude sumnjivo, pogledam, nisu nase presvlake, jooooooj pa ovo nije nas auto. Ispravim se, zatvorim vrata i pogledam da li me neko gleda. Pogledam auto, on plav, a nas zelen, jedino je to razlicito, jedino. O Boze svasta. E sad sta je najgore od svega, pa najgore je to sto me mm video kroz prozor, a nadala sam se da nije. Evo ceo dan me zeza.

:lol: :lol: :lol: skoro nisam pročitala nešto smešnije i zanimljivije :lol: a zamisli šta je sve tm mislio u sebi dok te gledao :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: skoro nisam pročitala nešto smešnije i zanimljivije :lol: a zamisli šta je sve tm mislio u sebi dok te gledao :lol: :lol:

Znas sta je mislio? <_< Mislio je samo kako da me zeza. :angry::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znas sta je mislio? <_< Mislio je samo kako da me zeza. :angry::lol:

Ah to i mm jedva ceka! Jedva ceka da uradim nesto zbog cega ce me zezati <_<:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-laughing024.gif

ovo je pravi smajli Mama Dy!

Pa kad pred muzem ne prdis i ne podrigujes, mora da smislja nesto drugo za sta ce da te zeza :P nedostatak materijala za zezanje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je pravi smajli Mama Dy!

Pa kad pred muzem ne prdis i ne podrigujes, mora da smislja nesto drugo za sta ce da te zeza :P nedostatak materijala za zezanje :P

Hahahahahh e jesi luda. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da i ja zapljunem moju trudnjacu u bisere,ima ih mnogo,ali evo najnoviji.

Mi pre neki dan otisli na lekarsku komisiju, sedimo i cekamo, kad neka gospodja preko puta pita moju dragu onako ushiceno "jao koji si mesec?". Ona odgovara i sad da ispadne fina upucuje pitanje, "a koji ste vi mesec", ja vec pocinjem da se smejem i okrecem se,a gospodja samo odgovara- ja nisam trudna.

evo je sad sedi pored mene a ja vristim od smeha i dalje.

Ali ne zameramo Vam, ipak je to drugo stanje hahahaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da i ja zapljunem moju trudnjacu u bisere,ima ih mnogo,ali evo najnoviji.

Mi pre neki dan otisli na lekarsku komisiju, sedimo i cekamo, kad neka gospodja preko puta pita moju dragu onako ushiceno "jao koji si mesec?". Ona odgovara i sad da ispadne fina upucuje pitanje, "a koji ste vi mesec", ja vec pocinjem da se smejem i okrecem se,a gospodja samo odgovara- ja nisam trudna.

evo je sad sedi pored mene a ja vristim od smeha i dalje.

Ali ne zameramo Vam, ipak je to drugo stanje hahahaha.

Ahahahhaha... Sve su joj trudnesad :D Ahahha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.