odgovora

Objavljeno

Izasla sam na terasu da okacim ves.I ostavila sam korpu na zardinjeri i polako pocela da kacim peskire,majice,trenerice...kad je ostao samo donji ves.Zazvonio je telefon i kako sam se cimnula tako sam oborila korpu koja je pala bas ispred ulaza druge zgrade.Gace su bile na sve strane,a tu je i ulaz zdravstvene ambulante koja je tada bila puna pa su ljudi cekali i napolju.Sreca pa je moja mladja sestra bila tu pa sam nju poslala da to pokupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasla sam na terasu da okacim ves.I ostavila sam korpu na zardinjeri i polako pocela da kacim peskire,majice,trenerice...kad je ostao samo donji ves.Zazvonio je telefon i kako sam se cimnula tako sam oborila korpu koja je pala bas ispred ulaza druge zgrade.Gace su bile na sve strane,a tu je i ulaz zdravstvene ambulante koja je tada bila puna pa su ljudi cekali i napolju.Sreca pa je moja mladja sestra bila tu pa sam nju poslala da to pokupi.

pisijada :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izasla sam na terasu da okacim ves.I ostavila sam korpu na zardinjeri i polako pocela da kacim peskire,majice,trenerice...kad je ostao samo donji ves.Zazvonio je telefon i kako sam se cimnula tako sam oborila korpu koja je pala bas ispred ulaza druge zgrade.Gace su bile na sve strane,a tu je i ulaz zdravstvene ambulante koja je tada bila puna pa su ljudi cekali i napolju.Sreca pa je moja mladja sestra bila tu pa sam nju poslala da to pokupi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimus kada je pao prvi sneg, krenem uvece da kupim pelene i naletim pravo na muza od drugarice. Ja sva happy sto ga vidim, pocnem da mu masem i vicem preko ulicei samo traaaaaas, pravo na kolena pred njega! :wacko:

Tako mi se jednom desilo kada sam isla uz stepenice da padnem pred jednog decka koji mi se tada mnoooogoooooo svidjao i eto...... blam!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sta se meni juce desilo- dosla su nam tri majstora da nam prikljuce kablovsku i internet, i kada su zavrsili moj muz ih zadrzi na picu i kafi. I ja tako, sva se unijela u neke svoje misli, jer su mi te muske teme bile potpuno neinteresantne. Tek ce u neko doba jedan od njih upitati:"Koji si mjesec"? A ja (inace, jedina zena u prostoriji) pogledam ga i pitam:"Ko, jel' ja"? :D Sigurno je u sebi pomislio "jok, ja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sta se meni juce desilo- dosla su nam tri majstora da nam prikljuce kablovsku i internet, i kada su zavrsili moj muz ih zadrzi na picu i kafi. I ja tako, sva se unijela u neke svoje misli, jer su mi te muske teme bile potpuno neinteresantne. Tek ce u neko doba jedan od njih upitati:"Koji si mjesec"? A ja (inace, jedina zena u prostoriji) pogledam ga i pitam:"Ko, jel' ja"? :D Sigurno je u sebi pomislio "jok, ja".

He he he :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel' ste se nekada posteno izblamirale?Ja sam vise puta posto sam po prirodi veoma smotana.Skoro su kod nas u selu bile litije i mi smo naravno imali goste (babe,dede,ujke,ujne...puna kuca).Tog jutra moj muz je u kuhinji rasipao celu koka-kolu,i to smo samo pokupili sundjerom.Medjutim,deo se prosuo i na parket.To je moja svekrva "lepo pocistila".E sada,moja majka mi je donela neke praline a moj dever(inace veoma drcan i sebican)je samo vrebao priliku da ih mazne.Da bih ga ja preduhitrila zgrabila sam kesu da je odnesem u sobu.Tako sam se lepo okliznula i pala pred gostima da su svi poskakali da vide da li se mozda nisam povredila.Cak je i muzevljeva baba,koja zivi u prizemlju,dosla sa pita(moj muz joj rekao da je bio zemljotres):"Amori jeste osetil zemljoTREKS,MALKO BIL,NEJE MNOGO?"Svi su se smejali,a ja najvise.Pola sata posle toga sam kuvala kafu za goste.Sa dve solje u rukama opet sam se okliznula na istom mestu,srecom nisam pala samo sam malo rasipala kafu.Jos je moj svekar prokomentarisao:"Ja pijem a snajka pijana!"Uzas.....jos su tu bili i neki rodjaci koje prvi put vidim u zivotu.

Crkla sam od smeha.....sorry....tebi sigurno nije bilo do smeha....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Zimus kada je pao prvi sneg, krenem uvece da kupim pelene i naletim pravo na muza od drugarice. Ja sva happy sto ga vidim, pocnem da mu masem i vicem preko ulicei samo traaaaaas, pravo na kolena pred njega! :wacko:

Tako mi se jednom desilo kada sam isla uz stepenice da padnem pred jednog decka koji mi se tada mnoooogoooooo svidjao i eto...... blam!

:D:P:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

setila sam se 1 svog blama-bilo je jako daaavnoooo,ali ga se i sad secam kao da je juce bilo!Naime,imala sam nekih 6god. i isla sam u vrtic!Taj dan smo se igrali "i okolo salata" i bas sam ja bila u krugu i skakutala i pevala,kad odjednom pade mi suknjica dole pred svom onom decom i vaspitacicom!Secam se da me je toliko bilo sramota da sam i plakala i vaspitacica je jedva uspela da me smiri :( !Dr deca su naravno popadala od smeha!Znaci potpuna trauma iz detinjstva <_< ,ali i zestoki blam za mene u ono vreme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustila ja Nikolu da me sminka, imao je tada oko 3-4 godine. Nafarbao mi on oci sve u plavo i crno, jer te senke samo i imam. Pogledam se ja, odusevim kako je ''lepo'' i posto je bilo vece, a nas 2 sami, odlucim da ne skidam sminku bas odmah, da ga ne razocaram, kad se toliko trudio.

Posle nekog vremena, zvoni neko na vrata, ja 'ladno otvorim, nacisto zaboravila za styling, komsija skuplja neki prilog. Ja vidim nesto me cudno gleda covek, jos ga pitam da li se to nesto cudno desava u komsiluku (jer sam cula sirene od vatrogasaca). Verovatno je pomislio da sam ja tu najcudnija...i ko zna sta jos. Tek kad sam zatvorila vrata sinulo mi je sta sam uradila, ali kasno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustila ja Nikolu da me sminka, imao je tada oko 3-4 godine. Nafarbao mi on oci sve u plavo i crno, jer te senke samo i imam. Pogledam se ja, odusevim kako je ''lepo'' i posto je bilo vece, a nas 2 sami, odlucim da ne skidam sminku bas odmah, da ga ne razocaram, kad se toliko trudio.

Posle nekog vremena, zvoni neko na vrata, ja 'ladno otvorim, nacisto zaboravila za styling, komsija skuplja neki prilog. Ja vidim nesto me cudno gleda covek, jos ga pitam da li se to nesto cudno desava u komsiluku (jer sam cula sirene od vatrogasaca). Verovatno je pomislio da sam ja tu najcudnija...i ko zna sta jos. Tek kad sam zatvorila vrata sinulo mi je sta sam uradila, ali kasno :lol:

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustila ja Nikolu da me sminka, imao je tada oko 3-4 godine. Nafarbao mi on oci sve u plavo i crno, jer te senke samo i imam. Pogledam se ja, odusevim kako je ''lepo'' i posto je bilo vece, a nas 2 sami, odlucim da ne skidam sminku bas odmah, da ga ne razocaram, kad se toliko trudio.

Posle nekog vremena, zvoni neko na vrata, ja 'ladno otvorim, nacisto zaboravila za styling, komsija skuplja neki prilog. Ja vidim nesto me cudno gleda covek, jos ga pitam da li se to nesto cudno desava u komsiluku (jer sam cula sirene od vatrogasaca). Verovatno je pomislio da sam ja tu najcudnija...i ko zna sta jos. Tek kad sam zatvorila vrata sinulo mi je sta sam uradila, ali kasno :lol:

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cure posteno sam se nasmejala... :lol:

Ja kopam po glavi, al nista mi ne pada na pamet... Secam se nekih decijih anegdota, al nisu tol'ko blam kolko smesne pricice iz odrastanja pa zato za njih druga tema mozda treba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pustila ja Nikolu da me sminka, imao je tada oko 3-4 godine. Nafarbao mi on oci sve u plavo i crno, jer te senke samo i imam. Pogledam se ja, odusevim kako je ''lepo'' i posto je bilo vece, a nas 2 sami, odlucim da ne skidam sminku bas odmah, da ga ne razocaram, kad se toliko trudio.

Posle nekog vremena, zvoni neko na vrata, ja 'ladno otvorim, nacisto zaboravila za styling, komsija skuplja neki prilog. Ja vidim nesto me cudno gleda covek, jos ga pitam da li se to nesto cudno desava u komsiluku (jer sam cula sirene od vatrogasaca). Verovatno je pomislio da sam ja tu najcudnija...i ko zna sta jos. Tek kad sam zatvorila vrata sinulo mi je sta sam uradila, ali kasno :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

HAHAHAHAAH,sto si vesta u ``demonstracijama`` hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

hahahahaahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dado, tako nasminkana si bila prava skvo... :D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAHAHAHAAH,sto si vesta u ``demonstracijama`` hahahaha

Ma, originalna demonstracija :lol: :lol: :lol: samo je malo bolela :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micika, kakva skvo, da vidis samo koliko imam svetao ten, pre sam licila na Drakulinu nevestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micika, kakva skvo, da vidis samo koliko imam svetao ten, pre sam licila na Drakulinu nevestu.

Nemoj tako Dado...o sebi sve najlepse i tacka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimus kada je pao prvi sneg, krenem uvece da kupim pelene i naletim pravo na muza od drugarice. Ja sva happy sto ga vidim, pocnem da mu masem i vicem preko ulicei samo traaaaaas, pravo na kolena pred njega! :wacko:

Tako mi se jednom desilo kada sam isla uz stepenice da padnem pred jednog decka koji mi se tada mnoooogoooooo svidjao i eto...... blam!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odvezla sam decu u vrtic i posla do prodavnice da kupim svasta...i tako ja stavila u korpu banane, krastavac, kupus, hleb, puding, slag, cokoladu, jogurt i da ne nabrajam, a ono guzva u Ideji...dodjem ja na red gurnem ruku u torbu a od novcanika ni n...ostao u drugoj torbi koju sam nosila sinoc...uzas...komsinice, izvinite ja sam zaboravila novcanik, sada cu da ga donesem...neke babe me pogledase a meni istrcao stomak kao da sam trudna...cero to je normalno u tvom stanju da zaboravljas utesise me babe... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.