odgovora

Objavljeno

Jel' ste se nekada posteno izblamirale?Ja sam vise puta posto sam po prirodi veoma smotana.Skoro su kod nas u selu bile litije i mi smo naravno imali goste (babe,dede,ujke,ujne...puna kuca).Tog jutra moj muz je u kuhinji rasipao celu koka-kolu,i to smo samo pokupili sundjerom.Medjutim,deo se prosuo i na parket.To je moja svekrva "lepo pocistila".E sada,moja majka mi je donela neke praline a moj dever(inace veoma drcan i sebican)je samo vrebao priliku da ih mazne.Da bih ga ja preduhitrila zgrabila sam kesu da je odnesem u sobu.Tako sam se lepo okliznula i pala pred gostima da su svi poskakali da vide da li se mozda nisam povredila.Cak je i muzevljeva baba,koja zivi u prizemlju,dosla sa pita(moj muz joj rekao da je bio zemljotres):"Amori jeste osetil zemljoTREKS,MALKO BIL,NEJE MNOGO?"Svi su se smejali,a ja najvise.Pola sata posle toga sam kuvala kafu za goste.Sa dve solje u rukama opet sam se okliznula na istom mestu,srecom nisam pala samo sam malo rasipala kafu.Jos je moj svekar prokomentarisao:"Ja pijem a snajka pijana!"Uzas.....jos su tu bili i neki rodjaci koje prvi put vidim u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti si zeno pis! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ti si zeno pis! :lol:

Pored svog nerviranja moram malo da se opustim.Prolupala sam nacisto,ova svekrva me opet nervira :angry: Sad cu da je odovaram tamo u "Svekrve" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(s @ 18.04.2010, 01:04)

Pored svog nerviranja moram malo da se opustim.Prolupala sam nacisto,ova svekrva me opet nervira angry.gif Sad cu da je odovaram tamo u "Svekrve" laugh.gif

mislim da si ti ipak za zanzibar...nema ti druge laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da si ti ipak za zanzibar...nema ti druge :lol: :lol: :lol:

Ma i u Tunguziju cu da odem samo da je ne gledam,bar jedan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(s @ 18.04.2010, 01:32)

Ma i u Tunguziju cu da odem samo da je ne gledam,bar jedan dan.

E dobra si laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve ste lujke,hvala Bogu da ja nemam tih problema....

ali ste mnogo smesne kada to docaravate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja trenutno ne mogu da se setim ni jednog svog blama,ali ima ih jer sam i ja poprilicno smotana!Ali cim se setim kojeg,evo mene nazad u ovu temu da vam ispricam! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Sanja ti me uvek do suza dovedes postovima! Bogami su smesni!!! :)

Anci dobar izgovor za klince, samo steta sto je to docaravanje I lekcija za njih malo bolela! ;)

Sigurna sam da ih I ja imam al imam tako selektivnu memoriju da sad ne mogu niceg da se setim... Dopisujem cim mi sine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

Hahahahha...bas se ovde slatko nasmejah...Mozete kod mene da pobegnete od losih svekrva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako, pao je sneg a ja rešila da odvedem klince na grudvanje (klinci su iz moje grupe-vaspitačica). Silazimo niz stepenice koje se ne vide od snega i ja pričam: "Gledajte u noge! Pazite kako gazite! Pazite da se neko ne oklizne, razbiće se!..." I, tako ja pričam li pričam i odjednom TRAS!!! Ne da sam pala, nego sam se cela razbila! A klinci kao klinci našli se u čudu i pitali me " Vaspitačice, a što si pala?" A ja njima na to kao ljuta " Nisam ja pala, nego vam pokazujem kako možete da padnete!" Joj, što me je sve boleloooo! A extra što me je bilo blam jer će klinci da ispričaju kući roditeljima kako im se vaspitačica razbila :blink:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahha...bas se ovde slatko nasmejah...Mozete kod mene da pobegnete od losih svekrva...

Micika u kom si delu Nisa? :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovi su iz devojackih dana:

Jednog jutra sam se spremala za skolu i posto sam se zadrzala dok sam pila kafu,nasminkala sam se na brzinu.Jedno oko da jedno ne.I takva sam izasla na stanicu,sacekala bus,dosla do skole,cak se i prvi cas zavrsio.Tek tada je moja drugarica primetila i rekla:''Sto si jedno oko nasminkala a drugo ne?"Tek tada sam se pogledala u ogledalo!Sreca pa sa sobom nosim sminku tako da sam to popravila.

Spremam se ja za neku zurku i posto imam prirodno kovrdzavu kosu resila sam da je malo doteram i namotala sam viklere.Spremim se ja tako lepo,full oprema!I tako odem na zurku i negde na pola slucajno sam pipnula kosu pozadi,kad ono-vikler!Sreca da niko nije primetio.Valjda nije.

A jednom sam posla na rodjendan i naravno se sredila,obula stikle i krenula.Posto sam zivela na drugom spratu,silazila sam niz stepenice i tako se okliznula na nesto masno(komsije su rasipale mast dok su nosile kesu sa smecem)da sam se kotrljala ceo sprat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micika u kom si delu Nisa? :lol::lol:

Zivim u centru, nadam se da ti nije daleko i da mozes i peske da dodjes :D :D :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovi su iz devojackih dana:

Jednog jutra sam se spremala za skolu i posto sam se zadrzala dok sam pila kafu,nasminkala sam se na brzinu.Jedno oko da jedno ne.I takva sam izasla na stanicu,sacekala bus,dosla do skole,cak se i prvi cas zavrsio.Tek tada je moja drugarica primetila i rekla:''Sto si jedno oko nasminkala a drugo ne?"Tek tada sam se pogledala u ogledalo!Sreca pa sa sobom nosim sminku tako da sam to popravila.

Spremam se ja za neku zurku i posto imam prirodno kovrdzavu kosu resila sam da je malo doteram i namotala sam viklere.Spremim se ja tako lepo,full oprema!I tako odem na zurku i negde na pola slucajno sam pipnula kosu pozadi,kad ono-vikler!Sreca da niko nije primetio.Valjda nije.

A jednom sam posla na rodjendan i naravno se sredila,obula stikle i krenula.Posto sam zivela na drugom spratu,silazila sam niz stepenice i tako se okliznula na nesto masno(komsije su rasipale mast dok su nosile kesu sa smecem)da sam se kotrljala ceo sprat.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(sanja89 @ 19.04.2010, 21:26)

Ja sam u ....,gde si tacno?

Kod konja...centar centra kazem ti ja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimus kada je pao prvi sneg, krenem uvece da kupim pelene i naletim pravo na muza od drugarice. Ja sva happy sto ga vidim, pocnem da mu masem i vicem preko ulicei samo traaaaaas, pravo na kolena pred njega! :wacko:

Tako mi se jednom desilo kada sam isla uz stepenice da padnem pred jednog decka koji mi se tada mnoooogoooooo svidjao i eto...... blam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zimus kada je pao prvi sneg, krenem uvece da kupim pelene i naletim pravo na muza od drugarice. Ja sva happy sto ga vidim, pocnem da mu masem i vicem preko ulicei samo traaaaaas, pravo na kolena pred njega! :wacko:

Tako mi se jednom desilo kada sam isla uz stepenice da padnem pred jednog decka koji mi se tada mnoooogoooooo svidjao i eto...... blam!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

:lol::lol::lol: ti si biser!!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad smo kod padanja, meni u bivsoj firmi dodje klijent i sedne za moj sto preko puta i tu krenemo u pricu i pocne nesto da me zivcira i ja se sva unervozila i cimam i klimam se po stolici dok nisam pala sa stolice...jednostavno sam skliznula napred sa stolice pred covekom....znaci nikad veci blam....uf samo kad se setim, nije mi dobro :blink:

:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isla sam tada jos u osnovnu skolu i svuda sam trazila sveps.100 prodavnica sam obisla i na kraju sam otisla nekih 200 metara od kuce.Kupim ja sveps i da predjem ulicu na veoma prometnoj rasksnici,okliznem se i padnem(zima je bila,led svuda).Tada su bas kola naisla ali covek je polako vozio pa je uspeo da prikoci.Sveps je odleteo jedno 10 metara,nisam se ni vracala po njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.