Haljinice

odgovora

Objavljeno

P.S. Fashion

429776_10150718952846678_42710941677_112

422384_10150718950796678_42710941677_112

430109_10150718950971678_42710941677_112

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim PS...ova druga haljina petrolej boje je fenomenalna,ali uz ovakve cipele nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22-og mi se udaje drugarica...Sta mislite koja je bolja haljina?

527860_336494069731684_140048142709612_8

179333_160781703969589_140048142709612_3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj...Tigi meni su obe nekako kao sexy spavaćice.

Prva mi je kao iz 90-tih-ultramegagiga :lol: Druga, hajde i Bože pomozi.

A ovo:

8q7-6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Luda si!Ne bih dugi rukav!Ne mogu nista da nadjem,a ove sam izabrala,jer su crne,tako da to uvijek mogu kombinovati!Ako imas jos neki prijedlog,reci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si jedna jako zgodna mlada dama....

Stoji ti ovako nešto/elegentno.

Little-Black-Dresses-for-Juniors.jpg

OasisLaceandBowLittleBlackDress.jpg

Black-Lace-Dresses-6.jpg

D0005F07.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva ,mi se najvise dopada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li pomoc?

Pocetkom maja idem na svadbu tj.kuma sam i nemam pojma sta da obucem! Dvoumim se izmedju crne top haljine od satena do kolena ili neke duge (koju bih morala da sasijem a ne mogu da nadjem odgovarajuci materijal). Gledala sam u butiku S.Peric,ali su mi mnogo sarene a i nisu bas povoljne.

Ovde kod mene ima nekih ok modela,ali nikako da se smislim. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

22-og mi se udaje drugarica...Sta mislite koja je bolja haljina?

527860_336494069731684_140048142709612_8

179333_160781703969589_140048142709612_3

Tigi,nijedna nje za svadbu :lol: ,što kaže Filipa,ove što je ona postavila su bolje rešenje...ja ne volim da vidim na svadbama previše kratko i usko,nekako može i sexy ali sa merom i stilom ;) ,u svakom slučaju nešto što naginje eleganciji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda bi i mogla tu satnen - crnu do kolena, ali da dodas neke detalje, npr. sal neke zivlje boje. S obzirom da si kuma ( a i inace kad je svadba u pitanju) ide neke zivlje boje.

Planirala sam,ukoliko se odlucim za tu haljinu,da stavim stavim srebrnu esarpu,s,sandale i torbicu.Verovatno i veliku srebrnu narukvicu.

Moj problem je sto ne volim haljine u "boji",uglavnom nosim crne uz neke detalje da razbiju monotoniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih,zene,ja nisam mislila na identicne haljine,jer ih vjerovatno ne bi ni nasla,vec sam imala na umu crnu haljinu,ali nisam ocigledno dobro prezentovala svoju zamisao!Ali zaista je tesko naci haljinu da mi se dopada! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta znam...ja nikada ne bih nosila crnu haljinu na svadbu...uvek nešto svetlo i lepršavo (tipa bež, svetlo plavo, roze, kajsija...) ili šarenu haljinu...ipak na svadbi plešeš, znojiš se i najbolja varijanta je nešto lepršavo...tako ja razmišljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se dopada ovaj model...samo da je u drugoj boji...

05.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neuhvatljiva,ja odlicne haljine nalazim samo na netu,a kad odem da kupim nigdje takve nema! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se dopada kreacija br.5..samo bih ja to malo duže... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes cak i neku "masnu" da stavis oko struka, da razbije monotoniju (naravno, ako se za to odlucis onda bez drugih detalja.):) Pokusacu da nadjem fotku, ne znam kako da ti objasnim na sta mislim

Moja haljina ima malu masnu na pojasu,takodje crne boje.

Verovatno cu tu halljinu,uz neki detalj. A mozda se desi cudo pa nadjem odgovarajuci model.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta znam...ja nikada ne bih nosila crnu haljinu na svadbu...uvek nešto svetlo i lepršavo (tipa bež, svetlo plavo, roze, kajsija...) ili šarenu haljinu...ipak na svadbi plešeš, znojiš se i najbolja varjanta je nešto lepršavo...tako ja razmišljam.

Ne volim svetle haljine,nosim samo crne.Sarena- ne bas. Mozda neka tamnija boja. ;)

Volim neku klasiku,ravne krojeve. I nikako kratke,ili duga ili do kolena.

Bas`sam za........! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad vidim neku haljinu i svidimi se,pokazem mami,kupimo materijal i ona mi sasije.A to savetujem i tebi ena-morena.Nadji dobru snajderku,ona ce ti pomoci oko izbora materijala.I ja sam nasla neke modele

9bh-535960.jpg

2hk-458314.jpg

65l-377122.jpg7tl-543441.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sasicu nesto na ovu foru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, te su baš lepe...ova crvena pogotovo, mislim na model...ja ni u ludilu ne bih crveno obukla.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas "ubila" trazeci haljinu za Tarino krstenje koje je u subotu pa jel moguce da sam postala toliko probirljiva kako slabo sebi sta kupujem, sve il mi je kratko il mi je "tetasto" ma jednostavno nista nisam nasla citav dan sam hodala i u subotu i danas i na kraju sam uzela crni malo elegantniji kombinezon u Zari, preko samo pojam nemam da li texas jaknu da malo tu eleganciju razbijem ili blazer u boji cipela one su onako boja krem neka,to su ustvari kao polucizme na prstima otvorene i sa punom nizom petom..torba iste boje kao cipele pa sam mislila jaknu tu neku da uzemem i neke cvetove u krem boji napred da pokacim..jest ovo je za modni ziri...

ovakakv samo crni i bas mi lepo stoji :) to je bilo presudno :)

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/serv...BACK%2BJUMPSUIT

Mislim da ti je to bas pristojno i za crkvu i za detetovo krstenje.Super ti je cela kombinacija sa tim polucizmicama,sigurna sam da ces ti to sve znati da ukombinujes.Kombinezon je super. Po meni je malo dosadno obuci haljinicu...uvek i svi oblace haljinicu.Super si odabrala.Ne znam kako izgleda ni jaknica niti taj sakocic,ali mislim bas je sik obuci neku ludu texax haljinicu na sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas "ubila" trazeci haljinu za Tarino krstenje koje je u subotu pa jel moguce da sam postala toliko probirljiva kako slabo sebi sta kupujem, sve il mi je kratko il mi je "tetasto" ma jednostavno nista nisam nasla citav dan sam hodala i u subotu i danas i na kraju sam uzela crni malo elegantniji kombinezon u Zari, preko samo pojam nemam da li texas jaknu da malo tu eleganciju razbijem ili blazer u boji cipela one su onako boja krem neka,to su ustvari kao polucizme na prstima otvorene i sa punom nizom petom..torba iste boje kao cipele pa sam mislila jaknu tu neku da uzemem i neke cvetove u krem boji napred da pokacim..jest ovo je za modni ziri...

ovakakv samo crni i bas mi lepo stoji :) to je bilo presudno :)

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/serv...BACK%2BJUMPSUIT

Mico,kombinezon je odlican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice:*...lepo ovo izgleda i onako je u tvom fazonu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas "ubila" trazeci haljinu za Tarino krstenje koje je u subotu pa jel moguce da sam postala toliko probirljiva kako slabo sebi sta kupujem, sve il mi je kratko il mi je "tetasto" ma jednostavno nista nisam nasla citav dan sam hodala i u subotu i danas i na kraju sam uzela crni malo elegantniji kombinezon u Zari, preko samo pojam nemam da li texas jaknu da malo tu eleganciju razbijem ili blazer u boji cipela one su onako boja krem neka,to su ustvari kao polucizme na prstima otvorene i sa punom nizom petom..torba iste boje kao cipele pa sam mislila jaknu tu neku da uzemem i neke cvetove u krem boji napred da pokacim..jest ovo je za modni ziri...

ovakakv samo crni i bas mi lepo stoji :) to je bilo presudno :)

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/serv...BACK%2BJUMPSUIT

Iako sam ja za haljinu za krštenje,ovaj kombinezon je dobar i za tu priliku bi ti savetovala blejzer :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.