Haljinice

odgovora

Objavljeno

i meni ce tako da stoji jos malo : )

evo jos jedne

bas su lepe,to i jesu krojevi za vas ,,dugacke`` :)

ja sam sasila 2 za leto,videcu da li cu jos nesto da kupim...sve nesto ramisljam,trudnoca je prolazno stanje,ne treba preterivati,iaonako ce za bebu trebati masa stvari,pa bolje da se finansijski istrosim na to ,svakako imam more garderobe i haljina kad se porodim,necu biti gola :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kate.jpg

Ukoliko uspem da nadjem ovakvu haljinicu u našim prodavnicama..kupujem obavezno..

vidjala sam to po gradu i na pijacama,samo je model,uglavnom bio na bratele,bez rukava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam obisla pola grada i ne mogu da nadjem haljinu jer sam debela!Nijednu ne mogu da zakopcam koje imam,a u drugim izgledam kao tetka!Svadba se blizi i na kraju cu da kazem muzu da se izvini sto nisam dosla jer imam svinjski grip :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

nisi nam rekla kako si na kraju prosla? ode li u svadbu? nadje li haljinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vidjala sam to po gradu i na pijacama,samo je model,uglavnom bio na bratele,bez rukava

I ja sam ih vidjala, tzv. haljine marame..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

nisi nam rekla kako si na kraju prosla? ode li u svadbu? nadje li haljinu?

Bila sam,nasla sam jednu i to jedva u podzemnom.Prvo mi je prodavacica dala pantalone i tuniku a la GRAND SHOW.Em sto je grozna tunika,em sto sve strci sa strane.Uzas!A pantalone sam jedva navukla!I pokaza mi na kraju haljinu i super mi je i stajala.Samo sto ja moram sve da prepravim sto kupim.Imala je neki bros kao cvet,to sam skinula i sto sam bratele skratila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej, na ovoj temi je baš zabavno, ustvari gde god je SANJA, zabave i šale ne fali, ali da se vratim na temu haljina...pantalone su uvek moj izbor br.1, suknje samo leti ponekad, a haljine samo na moru i u kućnoj varijanti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej, na ovoj temi je baš zabavno, ustvari gde god je SANJA, zabave i šale ne fali, ali da se vratim na temu haljina...pantalone su uvek moj izbor br.1, suknje samo leti ponekad, a haljine samo na moru i u kućnoj varijanti...

i ja sam ranije stalno bila u pantalonama,sad cim dodje lepo i toplo vreme gledam da se ,,ventiliram`` sto je vise moguce :) nakuipovala sam se i nasila tako lepih haljina,da mi je to uvek prvi izbor kad otvorim orman...a kad se setim sebe ranije-farmerke na 30+ stepeni B) to mi vise ne pada na pamet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obozavam haljine, i uglavnom nosim sto krace, ali na poslu iskljucivo do kolena. Imam pletenih haljina koje nosim zimi i najvise volim uz cizme da ih nosim, s obzirom da sam niska, nosim sto visu petu. U trudnoci su mi haljine najlepse i stajale. Leti su najprakticnije, nema potrebe da ih kombinujes sa necim :), samo papucice i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isto kao vecina,obozavam haljinice,raznih dezena boja i duzina...

Volim isto tako i suknje i rado ih nosim.Posto sam niska obavezno uz visoke potpetice...Pantalona imam jako malo,mozda svega dva tri para.Mislim i da mi nestoje bas nesto,pa ih zato i ne kupujem.Iskreno receno i mnogo se prijatnije osecam u haljini ili suknji..

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mnogo volim haljine i suknje :rolleyes:

Na posao nosim do kolena, a ovako moze i malo krace. Lepse mi stoje uz stikle jer nemam bas zenstvene listove pa izgledam kao patka kad idem :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...a ja ne mogu da nadjem adekvatnu haljinicu koju cu da obucem za Nikolin rodjendan... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...a ja ne mogu da nadjem adekvatnu haljinicu koju cu da obucem za Nikolin rodjendan... :(

i ja sam imala taj problem,polako naci ces.Odvoji jedan dan za to i naci ces sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HippyGarden-Haljina_Haljine_full_754_422

Sanja, da ti predlozim jednu grupu na facebooku http://www.facebook.com/#!/mici.milana toliko dobrih stvari ima, haljinica, jaknica, tunika, ma svega a sve je prelepo videces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno moj izbor...

LeiLou-LeiLouhaljina_Haljine_full_96_798

LeiLou-LeiLouhaljina_Haljine_full_96_129

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duge, kratke, uske, široke... volim i nosim u skladu sa mojom linijom - trenutno mi je ova neostvarena želja

Inače kad bih imala para nikad ništa ne bih kupila u radnji, pa ne znam koja marka da je u pitanju.

8h-haljin.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto,ja bih u ovoj tvojoj haljini izgledala kao patka!Inace,obozavam duge haljine,ali 165cm visine,ne ide!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto...em što sam ja kao smlata...mislim da bi se sva zapetljala u rukave i kanape...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.