Haljinice

odgovora

Objavljeno

Ajd da pitam ovdje...mada mogla sam i u temi Modni ziri.

Od ovih haljina za plazu koja vam se najvise dopada i / ili koju ne bi bilo tesko sasiti?

http://zena.blic.rs/moda/odaberite-svoju-haljinu-za-plazu-modeli-koji-mame-uzdahe/45jsr58

 

Meni je favorit ova plava, mislim da je deseta po redu...nije mozda najljepsa ali ja sam gledala koja je i lijepa i jednostavna za sasiti.

Mada, meni bi svakako bio potreban tutorijal ili snit/kroj ili kako se vec zove. U tom smislu...moze pomoc?

broccoli i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je favorit isti model, samo narandzasta, sledeca:)

U pravu si, jednostavna za sasiti, nisam tome vicna, ali mi lici na model ponca.

Presavijes platno na pola, napravis izrez za glavu, provuces vrpcu za vezivanje, i posle porubis, dodas detalje... 

Sad, mozda je ipak komplikovanije nego sto sam ja zamislila:lol:

 

Zoe86, Jecy i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Snow ako planiras uzimati materijale,uzmi id zene u Danilovgrady jer je povoljnija daleko i ima bolju ponudu od ovih u PG.

Inace ja sam u OVS-u na popustu nasla ok ljetnje haljinice i za 12evra..

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, zenske!

Broc, sve ja to znam, samo treba sprovesti u djelo;-) mama mi zna da sije pa vidjecu da nju zamolim. Iako je loseg zdravlja valjda ce to moci da izvede. Na kraju krajeva to mi je za plazu, kakva god da ispadne necu se sjekirati:)

Mare, materijal vec imam, dobila neki sareni kad sam se udala( hvala onome ko se sjetio tog 'poklona'hahah) al dobro je znati gdje je sta povoljno;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sijem ,hobijq radi. I sad cu da ti nalepim ovde kako da iskrojis i sasijes to. Mozes od obicne esarpe one tanje :P bas za plazu je idealno resenje...

broccoli i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja inace nosim sve zivo "batwing" ,tako se zovu ti sarmantni rukavi koji sakrivaju moje tajsonske ruke, i dosta sam sebi takvoh sasila. Sto rece Brocc. Presavijes na pola,iskrojis,poruboa,odredis ako hoces da strukiras dokle zelis da ti budu rukavi,prosije. Mozes da napravisispod svakog rukava rupicu i provuces traku kojom mozes da strukiras haljinu. Ja to licno radim  ,ispod grudi,jer imam uzak struk pa mi da lep oblik telu.

Jecy i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Tackice...nesto cemo iskombinovati. ;) Upravo smo mama i ja gledale ovo, i komentarisale...sjutra cemo o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka ... here's a cut from all sides:

http://www.peacocks.co.uk/product/index.js...indSrc=paramNav

 

 

When you sew, let me see ... great idea ...

Ordered 5 times while we have been in lockdown through Peacocks Coupon Codes and never had any trouble with delivery. Yes, the items took a bit longer to arrive but no longer than the seven working days stated on the website. All came well packaged and in are perfect sizing. Easy process and would definitely order again.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.