Haljinice

odgovora

Objavljeno

O, nisam znala da ima mojih istomišljenika, hvala! :)

Idi begaj,mislila sam da me bolje poznajes! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi begaj,mislila sam da me bolje poznajes! :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne volim te haljine ili majice bez bretela...pogotovo ako planiraš da đuskaš...to samo spada...

Ni ja ne volim bez brtela,ali svidja mi se model... :rolleyes:

U pravu si. Ima haljina koje vidim na nekome ili jednostavno u izlogu i pomislim kako su super, a kada ih ja obucem izgledaju grozno na meni. Isto tako, ima nekih modela koje sam probala iz zezanja pa na kraju ispalo da mi super stoje. Dok ne probas nesto ne mozes znati.

MilMar*, lepa je haljina. Da li si to ti na fotografiji ?

Joj da je srece da sam ja :lol: Bila sam nekada ovako 'zgodna',sada sam sam.o 20kg u plusu :lol::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima Terranova i kod nas. Mislim da nesto slicno ima i u Zari. Slicnih modela ima i po brojnim buticima.

Znam da ima Terranova, bas sam pre neki dan svracala, ali nista nisam videla od ovog, zato i pitam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da kod nas u Terranovu dolaze modeli koji tamo negde u inostranstvu izađu iz mode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da kod nas u Terranovu dolaze modeli koji tamo negde u inostranstvu izađu iz mode.

Za ovo ne zna m, ja sam skoro bila kupovala koleginici poklon - i ništa specijalno nema od suknji i haljina - naprotiv sve ešto "š" ... <_< A možda ja nemam ukusa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da kod nas u Terranovu dolaze modeli koji tamo negde u inostranstvu izađu iz mode.

Za ovo ne zna m, ja sam skoro bila kupovala koleginici poklon - i ništa specijalno nema od suknji i haljina - naprotiv sve ešto "š" ... <_< A možda ja nemam ukusa :lol:

Nikad nista pametno nisam videla u Terranovi. Modeli su im bzv,a materijali jos gori. Mada,klinke redovno "sopinguju" tamo.

Lepsih modela ima u Zari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva haljina mi se dopada... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad nista pametno nisam videla u Terranovi. Modeli su im bzv,a materijali jos gori. Mada,klinke redovno "sopinguju" tamo.

Lepsih modela ima u Zari.

Slažem se za materijale, ali pamučne majice za farmerke su im ok. A džabaka (oko 600 dinara). Njujorker isto ima ok stvari...

Obe radnje su krcate i velike, a kad bolje pogledaš - nema ništa.

Za haljine definitivno glasam za skupi Butik 13, izbor je fenomenalan :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da kod nas u Terranovu dolaze modeli koji tamo negde u inostranstvu izađu iz mode.

I meni se tako cini...

Nikad nista pametno nisam videla u Terranovi. Modeli su im bzv,a materijali jos gori. Mada,klinke redovno "sopinguju" tamo.

Lepsih modela ima u Zari.

Ni ja! I nikad nista nisam kupila, zato sam se i zbunila kad sam videla ove simpaticne haljinice na njihovom sajtu.

Slažem se za materijale, ali pamučne majice za farmerke su im ok. A džabaka (oko 600 dinara). Njujorker isto ima ok stvari...

Obe radnje su krcate i velike, a kad bolje pogledaš - nema ništa.

Za haljine definitivno glasam za skupi Butik 13, izbor je fenomenalan :):rolleyes:

Jel to drzi Boki 13? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to drzi Boki 13? :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, stvarno ima dobrih stvarcica ;)

Cene su im od 5-6000 pa na više, al vrede svaku paru. Imam jednu njihovu haljinu i ne žalim pare što sam dala. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve mene je ova sktoz ok za leto (to za nas koji nemamo perfect body)

bmn-Crna-h.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tamo ama baš ni jedna stvar se ne sviđa

Tvoja stvar :P

Radnje su im mnogo bolje od ove online prezentacije... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve mene je ova sktoz ok za leto (to za nas koji nemamo perfect body)

bmn-Crna-h.png

Lepa je, ali bi bila jos lepsa u nekoj drugoj boji, tirkiznoj na primer ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni tamo ama baš ni jedna stvar se ne sviđa

Ni meni,uglavnom....ali ova crna duga je bingo!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepa je, ali bi bila jos lepsa u nekoj drugoj boji, tirkiznoj na primer ;)

Imam istu takvu,kupila prosle god kod kineza za 8 e ,dok sam bila tudna,cinila me malo mrsavijom.Sad je nosim po kuci ko suknju.

Sto kazu zene da je u nekoj dr boji bilo bi jos bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nekih simpaticnih stvarcica. Vidi se da je dobar rucni rad. Nego, kapiram ja da ljudi prodaju ono sto najvise ide, samo se pitam dokle ce vise omladina nositi stvari po ugledu na Seku Aleksic, Stoju itd. !? Vidim da ima i puno takvih stvari, kao npr. i one jakne sa vestackim krznom i nekih pufnama!

E ja sam tamo gledala samo haljine. Kod njih sam kupila haljinu za posle venčanice i obožavam je :) tad sam poslednji put i bila u radnji... Sad to beše odavno. Do skoro ovaj sajt nije imao ništa sem haljina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.