Haljinice

odgovora

Objavljeno

Volite li da ih nosite?Ja ih imam bas dosta...i kratkih i dugih,sarenih i u boji,i opustenih i elegantnih.U trudnoci sam samo haljinice nosila.Sada jedva cekam svadbu da obucem haljinicu iz "devojackih dana" i da se sredim malo,izgledam kao da me je Nisava izbacila.Jos sam se nocas setila da izdepiliram nausnice pa kada sam htela da sklonim vosak s ringle malo sam prosula po njoj.Cela kuca je smrdela na vosak nisam mogla da provetrim sat vremena.Jos je moj svekar ustao da pije vodu i video me onako namazanu voskom,cak sam i na obrve namazala.Leeeleeeeeee skrenuh s teme!To sam radila i u skoli na pismenim zadacima:"5 ali opet skreces s teme,Sanja".Opet ja!SORRY!

E N T E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta mi je,IZVINITE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahahahahahahahahaha!!! :lol::P;) Jao Sanja sto si me sad nasmejala!!! Pa stvarno nisam skoro citala ovako smesno postavljeno pitanje i sa ne jednim, vec dva skretanja! ;)

Nego odgovor na prvo pitanje bi bio da! Volim haljine i haljinice, nosila ih pre, nosim ih i dalje i za posao i za izlaske, svakodnevne varijante isl... Omiljena kombinacija uz njih su mi visoke cizme u prelaznom periodu i zimi, al volim ih i uz drugu obucu i dodatke tipa kaisevi, marame, salovi, blesavi unihopi isl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahahahahahahahahaha!!! :lol::P;) Jao Sanja sto si me sad nasmejala!!! Pa stvarno nisam skoro citala ovako smesno postavljeno pitanje i sa ne jednim, vec dva skretanja! ;)

Nego odgovor na prvo pitanje bi bio da! Volim haljine i haljinice, nosila ih pre, nosim ih i dalje i za posao i za izlaske, svakodnevne varijante isl... Omiljena kombinacija uz njih su mi visoke cizme u prelaznom periodu i zimi, al volim ih i uz drugu obucu i dodatke tipa kaisevi, marame, salovi, blesavi unihopi isl.

Stvarno ne znam sta mi je,ponekad se pitam da li u ove cigare sto pusim stavljaju travke pobrljavke :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volite li da ih nosite?Ja ih imam bas dosta...i kratkih i dugih,sarenih i u boji,i opustenih i elegantnih.U trudnoci sam samo haljinice nosila.Sada jedva cekam svadbu da obucem haljinicu iz "devojackih dana" i da se sredim malo,izgledam kao da me je Nisava izbacila.Jos sam se nocas setila da izdepiliram nausnice pa kada sam htela da sklonim vosak s ringle malo sam prosula po njoj.Cela kuca je smrdela na vosak nisam mogla da provetrim sat vremena.Jos je moj svekar ustao da pije vodu i video me onako namazanu voskom,cak sam i na obrve namazala.Leeeleeeeeee skrenuh s teme!To sam radila i u skoli na pismenim zadacima:"5 ali opet skreces s teme,Sanja".Opet ja!SORRY!

E N T E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

sta je bese bilo pitanje????!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cu da budem ozbiljna.Ni na jednu proslavu nisam otisla u pantalonama i tada koristim priliku da kupim haljine.Sa snajderkama nemam lepa iskustva.Jedna mi je za maturu sasila stvarno halljinu bas kao sto sam je zamisljala ali me je odrala samo tako.Satenska,crvena,do kolena ma stvarno je mnogo slatka!Ali procice jos mnogo vremena kada cu moci da se uvucem u nju :lol: Inace volim satenske haljine.I uglavnom kupujem crne...Nekako mi deluju najelegantnije...Imam i zlatnu ali vise nikada necu da je obucem jer su se sljokice isprale na nekim mestima.I obavezno u haljinicu nosim bolero ili sako.Ako je na bretele uvek stavim neku ogrlicu a ako je oko vrata ne.U trudnoci sam do daske iznosila jednu sarenu,nasla sam je kod kineza za male pare a bas je simpaticna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dok ne skinem ova 4 kg, obecala sam sebi no no haljinice! e pa sad da vidim!!!!najlepse zelje ili sexy mama?! xaxaxaxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja dok ne skinem ova 4 kg, obecala sam sebi no no haljinice! e pa sad da vidim!!!!najlepse zelje ili sexy mama?! xaxaxaxaxa

Prvo najlepse zelje pa posle sve ostalo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjice,nemoj da se brines,i ja sam ponekad takva,volim mnogo da pricam,pa bi u jednom dahu svasta rekla,ali se sapletem,i skacem sa teme na temu...ali takve smo ti mi Sanje...

i da volim haljine jakooo

samo do kolena,ni krace ni duze,imam ih dosta,samo sto ih u poslednje vreme ne nosam jer sam non stop u trenerci!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo najlepse zelje pa posle sve ostalo :lol:

IMAS PRAVO :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahaha ne samo da ponekad svasta pricam nego pocnem pricati ijekavski...mm umire od smeha...Haljinice? Obozavam ih. Nekako su mi zgodne za kombinovanje sa obucom ili torbama...I cerki samo haljine kupujem. Imam jednu crnu iz Italije i vec dve godine je samo gledam...ne mogu da je obucem jer sam posle porodjaja bucka...ne dam je nikome jer cu ja da smrzam...ne znam samo kada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA! sad za leto sam vec nasla sta cu da sijem.nista jos necu u napred,jer ne znam kolika cu do tad biti.za ideje idem na burdin sajt jer tamo dobijes i sliku i tabake za krojenje i skicu,ama bas sve.ako nekog intyeresuje sajt je www.burdafashion.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haljine-haljinice :lol: zimske,letnje,kratke,duge,sa bretelama i bez,šarene,jednobojne :lol: moje su...obožavam ih :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da su moji roditelji negde omanuli kad su mene pravili - ne volim haljinice, suknjice...cini mi se kao da sam gola :lol::lol::lol: Nosila sam ih kao nevesta jedno godinu dana i toliko. Najkomotnije se osecam u farmericama...Desi se kad je negde svadba ili slicno da moram da obucem kakvo haljince, ali i tad jedva cekam da stignem kuci da se kurtalisem tih jada i raskomotim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam ih! jedva cekam neku priliku pa da se bacim na shoping. pristalica sam kratkih i haljinica do koleni uz svu vrstu obuce. patike cizme sandale ali ne sa velikom stiklom do 5cm maksimalno jer imam 180sm,a i nisam bas vesta da hodam u velikim stiklama.

bas sam neki dan skidala sa interneta neke haljinice i odmah sam dobila zelju da se sredjujem. evo jedne sto mi se mnogo svidela. nadam se da cu jos nekih 4 kg da smrsam i bicu zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam ih! jedva cekam neku priliku pa da se bacim na shoping. pristalica sam kratkih i haljinica do koleni uz svu vrstu obuce. patike cizme sandale ali ne sa velikom stiklom do 5cm maksimalno jer imam 180sm,a i nisam bas vesta da hodam u velikim stiklama.

bas sam neki dan skidala sa interneta neke haljinice i odmah sam dobila zelju da se sredjujem. evo jedne sto mi se mnogo svidela. nadam se da cu jos nekih 4 kg da smrsam i bicu zadovoljna.

FENOMENALNA JE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce tako da stoji jos malo : )

evo jos jedne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce tako da stoji jos malo : )

evo jos jedne

I meni ce ovako da stoji...hihihihi :D :D :D kad bi se salili...mozda u nekom filmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam obisla pola grada i ne mogu da nadjem haljinu jer sam debela!Nijednu ne mogu da zakopcam koje imam,a u drugim izgledam kao tetka!Svadba se blizi i na kraju cu da kazem muzu da se izvini sto nisam dosla jer imam svinjski grip :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kate.jpg

Ukoliko uspem da nadjem ovakvu haljinicu u našim prodavnicama..kupujem obavezno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo haljine i suknje i nosim,ukupno imam 2 farmerki i one su mi male sad,i 2 pantalona od kojih su jedne od lana letnje,a druge za zimu.tako da ova tema mene ocrtava potpuno!!!!!!!!! h090.gifh040.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja MNOGO volim i haljinice i suknjice,ali ih uopste ne nosim!

A sto?Nemam pojma! :(

E sad su mi se u trudnoci smucile i pantalone i trenerka,tako da sam obecala sebi da cu kad se,Boze zdravlje,porodim,kupovati samo haljinice i sandalice na stiklu.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce tako da stoji jos malo : )

evo jos jedne

haljine su prelepe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni ce tako da stoji jos malo : )

evo jos jedne

haljine su prelepe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam obisla pola grada i ne mogu da nadjem haljinu jer sam debela!Nijednu ne mogu da zakopcam koje imam,a u drugim izgledam kao tetka!Svadba se blizi i na kraju cu da kazem muzu da se izvini sto nisam dosla jer imam svinjski grip :lol::lol::lol:

Hahahaha bas si sou...a u starom podzemnom ispod Meka imas jednu radnju gde se prodaju haljine i ima vecih tu sam kupila jednu za 1000din...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.