Haljinice

odgovora

Objavljeno

Kada se ti i ja skockamo ovo ljeto...

Ih, ima da budemo opasne cica mace :lol: :lol: :lol:glamour09.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Priznaj da si i ovo gledala? :lol:

pPEAC1-6786565v400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predobro je, a tako jednostavno...mislim da ljeti nema ništa ugodnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovakvu sličnu haljinu mi je isto sašila, od ove slike smo gledali, pa smo prilagodili vrsti materijala koji smo našli...

u12--.jpg

A kupila sam i materijal za neku ovakvu, za letnje šetnje, baš sam našla lep materijal, kao marama...

445--.jpg

v6o---.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi...jedva čekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh nauživala sam se gledajući ove haljine.....Filipa ...Lenočka imamo sličan ukus....ona haljina što je tvoja drugarice nosila na tvojoj svadbi je fenomenalna :rolleyes: ...inače pletene haljine ili trikotaža je hit još od prošle zime.....maby beby meni su ove haljine lepe za 'oko' ali bi se ja osećala kao u 'vreći'....mmmmm obožavam haljine i to mi je glavni odevni predmet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa haljinica je preslatka, baš mi se sviđa moraću i ja sebi jednu takvu sašiti. Baš sam planirala sad za ljeto da sašijem par haljinica a imam jednu dobru korjačicu, dovoljno je da joj pokažem sliku haljine i ona će skrojiti sašiti po mjeri. Moram samo da odem da izaberem materijal. Maybe baby ekstra haljinice, baš su mi dale inspiraciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haljinice za proleće/leto 2011.

mx350_20060807085758_haljine.jpg

ALJINE2.jpg

v185180p0.jpg

hbz-jumpsuit-trend-spring-2011.jpg

PRUGE I TUFNE

Još jedan trend u sezoni proleće/leto 2011 jesu štrafte i tufnice. Ovi printevi mogli su se naći kod mnogih kreatora, u njihovim prolećnim kolekcijama.

Pruge

Pruge nisu toliko popularne kao cvetne šare u sezoni proleće/leto 2011, ali smo ih mogli videti u mnogim kolekcijama poznatih, a i manje poznatih dizajnera.

U kolekciji L.A.M.B.-a pruge su ogromne i šarene. Paul Smith koristi tanke vertikalne pruge, dok je u Pradinoj kolekciji bilo eksperimentisanja sa prugama u crnoj, plavoj, rozoj i narandžastoj boji.

1.JPG

2.JPG

Tufne

Tufne su veoma prisutne ove sezone i predstavljaju veliki hit. Manje tufne bile su štampane na haljinama i majicama, dok su se velike tufne mogle naći na haljinama, koje su sa tim printom izgledale prelepo.

5.JPG

00470m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas isla da trazim haljinu.Mnogo sam se razocarala u izbor.Nasla sam samo jednu.Ozbiljna za mene prava.Prelepa.Nadam se da cu uspeti mm da zbarim za tu sumu :unsure:

Inace nekadasnja moda se definitivno vraca.Haljine kao sto moja sveki ima u ormaru od pre 20 god,pa cak i u Moni.Al dobro prija mi to,jer sam opasni protivnik razgolicenih zena sa izbacenim grudima i dop****kom.

Ja volim klasiku,eleganciju ne provokativno ali ipak sexy da stvarno lezernoscu privuce paznju.

Cim uzmem haljinu stavljam sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana jedva cekam da vidim haljinicu :rolleyes: Ja sam inace luda za njima,a volim i one dugacke i kratke,dekoltirane i zatvorene...Samo ne volim da su do clanaka ili pola lista-ili skroz dugacke ili kratke :rolleyes:

Evo par dobrih haljinica koje sam nasla po mom ukusu :rolleyes:32v-haljin.jpgoi3-letnja.jpgeun-letnja.jpg..I poslednja,moja omiljena :wub:bah-40856-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haljinice su predivne!

Volim da ih nosim uglavnom leti, onako leprsave, mada kad razmislim moje su sve uzane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana ova bela je prelepa.Ja volim tako do kolena,malo iznad da je bas uska i volim najvise tu kombinaciju crno-bele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao odose sve one lepe haljinice sa sajta,uh sto sam volela da ih gledam :D Evo par letnjih koje se meni svidjajuog-yellow.jpgfat-163253.jpg6xy-la-rok.jpgtkz-LongDr.jpgq1r-must-h.jpg4ou-must-h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ruffle-sleeve-sheath-dress.jpg

volim crne kratke haljinice....za svaku priliku... :)

PRELEPA JE... BAS PO MOM UKUSU... SAMO JA BIH MALO DEKOLTE ZATVORILA JER BAS I NEMAM STA DA POKAZEM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaljubila sam se u ovu haljinu...

pPEAC1-6828843v400.jpg

UHHH BAS JE LEPA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mnogo volim da nosim haljinice, ali u zadnje vreme nesto bas i ne mogu da nadjem neku onako mnogo dobru... Volela bih kad bih imala snajdera u kuci, pa cim mi padne na pamet neka ideja, da mi odmah realizuje, a u zadnje vreme bas imam na umu par kreacija. By the way, jel zna neko neku dobru snajderku u Nisu, al da ne dere?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

qr6-300620.jpg moja omiljena haljinica... Sad ne mogu ni da pokusam da udjem u nju... s0702.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 imame skoro ist vkus site haljini sto si gi stavila se po moj vkus prekrasni se nema sto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mnogo volim da nosim haljinice, ali u zadnje vreme nesto bas i ne mogu da nadjem neku onako mnogo dobru... Volela bih kad bih imala snajdera u kuci, pa cim mi padne na pamet neka ideja, da mi odmah realizuje, a u zadnje vreme bas imam na umu par kreacija. By the way, jel zna neko neku dobru snajderku u Nisu, al da ne dere?

uffff ova kod koje sam ja sila je stvarno extra ali dere...Ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Zaljubila sam se u ovu haljinu...

pPEAC1-6828843v400.jpg

:lol: :lol: :lol: Nije ni čudo pa i manekenka ličii na tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

:lol: :lol: :lol: Nije ni čudo pa i manekenka ličii na tebe :)

Al' stvarno liče :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.