Destinacija iz snova

odgovora

Objavljeno

Devojke, gde biste najradije volele da zivite? Na nekom udaljenom ostrvu?.. U romanticnoj Veneciji?.. Gradu svetlosti Parizu?.. U centru sopinga Njujorku?.. Egzoticna Indija?.. Uzbudljivi Japan?.. Ili mozda neko mestasce za koga niko nije cuo?..

Ja obozavam Madrid i volela bih da ga bar posetim.. Svidja mi se temperament Spanaca, mislim da su skroz ludi, ali u pozitivnom smislu.. :rolleyes: Moj muzic voli Englesku, London, engleski fudbal, caj u 5.. :rolleyes:

Zatvorite oci i zamislite da ste u mestu snova.. :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto zivim u Atini u kojoj sam oduvek zelela da zivim, sad bih za promenu otisla u neko manje mesto u Engleskoj....Mastam i o nekom italijanskom selu, ali to mozda kad postanem dovoljno bogata da se posvetim isljucivo gajenju biljaka i pisanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav Seceru i Atini! 6 godina sam zivjela u Grckoj, ali vecinom na otocima i stvarno ima nevjerojatnih mjesta, a Atina je prelud grad!!! Imala sam prilike boravit i u Madridu koji mi je definitivno najbolji grad u Spanjolskoj! Ali ako gledam na cijelu Europu odlucila bih se od gradova za Porto u Portugalu (cak znam i u kojoj bih ulici htjela zivjet...)!!! Evo me sada u sjevernoj Italiji i ne uklapam se ovdje, jako su ljudi zatvoreni... tako da jedva cekam povratak u moj Zagreb i moj Novi Sad... ta dva grada su mi na posebnom mjestu u srcu, a odavde mi se cine najljepsima na svijetu... a od manjih mjesta... definitivno pored bilo kakve vode (bila to rijeka, jezero ili more)... imam srece sto mi je majka sa najljepseg otoka na Jadranu, Lastova, pa jednog dana tamo u penziju... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nije sve, nego GDE SVE!!! Ja bih se selila, na raznim mestima i zivela i radila jer smatram to za neprocenjivo iskustvo.

Ako bi trebalo da biram po pnome sto je za porodicu dobro verovatno bi bio (i planiramo da bude kroz koju godinu) ili Novi Zeland ili Bliski istok. Ako je u pitanju karijera kad vec malo uznapredujemo i mm i ja u funkcijama i iskustvu onda mislim da nijednom delu sveta ne bih rekla ne, osim mozda Americi iz vise razloga...

Cure i vasi muzevi koji smekate Englesku- ajte vi nama u goste pa onda i u komsiluk da nam se doselite, meni bi to bas drago bilo! ;) Ja iskreno toplo preporucujem zivot ovde i koliko sam o ostalim zemljama u Evropi dosad iskustava citala mislim da je ovde super za one koji se tek dosele i za novopecene mame. Mi sad zivimo u malom gradu nakon sto smo ziveli u selu i ja sam sa oba iskustva prezadovoljna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelja mi je da vidim Spaniju. Barselonu konkretno. Ne bih se zalila kad bih obisla svaku drzavu :D Volela bih da putujemo i putujemo i da se na kraju skrasimo u nekoj drzavi koja ima veci standard od Srbije ( znaci, bilo koju drugu :)). Najradi je bih u Svedsku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

popa pozdrav i tebi od mene i atine! :) kad nam dolazis ponovo na jednu kafu?! :) slazem se sa tobom , i ja bih uvek pored neke reke, mora, jezera...

micilici, ja razmisljam o engleskoj kao sto sam gore rekla, jer zaista ne bih sad opet mogla jos jedan jezik da ucim , mada kazu posle grckog sve je lako, ali ipak engleski znam pa je to dosta olaksavajuca okolnost...ali eto da vam ode malo ovaj dim od vulkana pa mozda i bude nesto :lol: :lol: ...u kom si mestu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto dalje od svekrve!Zanzibar! :lol: :lol: :lol: Salim se,mene privlaci Egipat i resila sam da jednog dana odem tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto dalje od svekrve!Zanzibar! :lol: :lol: :lol: Salim se,mene privlaci Egipat i resila sam da jednog dana odem tamo...

:lol: :lol: :lol: :lol:

vidis nije losa ideja! a jel se tamo i sam od sebe bezi??!!! :lol: :lol: meni nesto tako treba :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam na zanzibar......naravno...... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja smo dosta putovali dok nije došla beba pa evo sad i druge...Od tada su nam destinecije pola sata, sat avionom najduže....Čekamo da malo porastu pa ćemo polako u skitnju ;) Ja bih iskreno volela da putujem jedno 3-4 puta godišnje gde god... Nema destinacije na svetu gde ne bih otišla ali da se vratim ovde i tu živim... Volim, brate (sestre :D ) ovaj naš mentalitet pa to ti je... Posao, kafica sa prijateljima, sestra, brat koji banu da popričamo na 15 min... A opet kad nisi raspoložena, možeš i da se osamiš...Sve mi to jako prija.. VOLIM BEOGRAD!!!!

Ako bih baš rešila da odem "preko" na duže to bi onda definitivno bila Španija. Mentalitetom su nam najsličniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Španija, Italija ( Rim, Venecija, Verona...), Grčka, mm bi u Englesku, ma ja bih svugde putovala ali ne znam baš da li bi menjala moj Beograd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih u Australiju i Egipat!Volim toplotu,zivotinje(kengure bi recimo volela da vidim u Australiji),a Egipat bi htela da vidim zbog piramida,sfinga,njihovih zacina i da ne nabrajam dalje!A sto se tice vode i mora potpisujem da je hrvatsko primorje najlepse i najcistije!Pre ovih suludih ratova na nasim prostorima imali smo kucu na ostrvu po imenu Olib i tamo sam provodila najlepsa letovanja u zivotu i tamo bi opet isla UVEK!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh puste zelje pusti snovi...volela bih da posetim Siciliju nekako me je uvek privlacila...mozda bih mogla tamo i da zivim, ali ne pitam se tu ja mnogo. Mm voli svoju Hercegovinu a meni se dole najvise svidja Trebinje. Nisam videla cistiji grad od Trebinja. U Srbiji najvise volim Novi Sad a Nis sam zavolela na neki nacin i navikla se na njega koliko toliko...da je ovde veci standard ne bih ni pomislila da se selim negde na kraj sveta npr u Australiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaaaoooo,pitate jednog strelca! pa ja bih svuda isla!vec smo malo i pre putovali...volela bih da obidjem ceo svet,prvenstveno KUBU I LATINSKU AMERIKU,oduvek me to fascinira.INDIJA bi bila sledeca,KINA,JAPAN.....sto dalje to bolje...i neka od onih ostrva gde je more toliko plavo da se stapa sa nebom..... :)B) (evo spremila sam i naocare za sunce za beli pesak :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nije sve, nego GDE SVE!!! Ja bih se selila, na raznim mestima i zivela i radila jer smatram to za neprocenjivo iskustvo.

Ako bi trebalo da biram po pnome sto je za porodicu dobro verovatno bi bio (i planiramo da bude kroz koju godinu) ili Novi Zeland ili Bliski istok. Ako je u pitanju karijera kad vec malo uznapredujemo i mm i ja u funkcijama i iskustvu onda mislim da nijednom delu sveta ne bih rekla ne, osim mozda Americi iz vise razloga...

Cure i vasi muzevi koji smekate Englesku- ajte vi nama u goste pa onda i u komsiluk da nam se doselite, meni bi to bas drago bilo! ;) Ja iskreno toplo preporucujem zivot ovde i koliko sam o ostalim zemljama u Evropi dosad iskustava citala mislim da je ovde super za one koji se tek dosele i za novopecene mame. Mi sad zivimo u malom gradu nakon sto smo ziveli u selu i ja sam sa oba iskustva prezadovoljna. :)

ja bih ti sad odmah dosla,bar na kafu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bokicina mikice nemoj odmah, nismo kuci. 'Ajd posle posla, oko 17:30 veceras se vidimo za kaficu I veceru! ;)

Inace nas dve imamo ista interesovanja za putovanja! :) Meni je Kuba sledeca na spisku (samo mm-a jos obradjujem jer mu je previse "siromasna" da bi bila atraktivna) zbog vrucih Havanskih noci I predivnog mora I plaza! Sve znam- kad je najbolje ici, u kom mesecu, gde, kupila Lonely Planet vodic oi uzela Thomas Cook katalog I jos da krenem :D Mm kvari planove...

A Latinska Amerika, oblasti u kojima su kulture Maja, Asteka I Inka ostavile traga... Ma ja bih uzela bar 6meseci slobodno s posla I samo putovala, putovala, putoval... E jos da je finansija za to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja bih otisla na kubu, ponela jedan peskir i kupaci i Luku i blejala na plazi dozivotno....gde svi djuskaju i briga ih za sve da mi dete raste bosonogo na plazi.....:)

ali mm ima druge ambicije...... :angry:

ma ja bih svuda...inace se lako prilagodjavam svuda, tako da mi ni u kambodzi ne bi bilo tesko i dosadno..... :huh:

a sto se te kafe tice , MICILICI, jer mogu i ja da dodjem posle 17:30????pleaseeeeeeee :P

taman pokupim bokicinu mamu i eto nas!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih kasnim, prodje tih 17:30 a ja se ne javih goscama... Kakva sam ti ja to domacica, pih! <_<

Nego cure moze, moze u goste bilo kad! Nasa vrata uvek otvorena i obozavamo kada nam se dodje. Evo moji dolaze i ostaju mesec dana u junu a ja jedva cekam i brojim dane! :)

Ajde i vi se pakujte i odmah kod nas, ja vas cekam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za početak bih skoknula do Praga, Minhena i Pariza ;) Kao devojka sam dosta putovala tako da sam bila u Egiptu, Mađarskoj i Grčkoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volela bih da odem u Rusiju i Italiju da pogledam sve te znamenitosti....mozda jednog dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za sada bila u Istanbulu,Becu,Budimpesti i Barseloni.Ostalo je mnogo toga da se vidi jos,zelja mi je London,Pariz,Amerika,Rim,Grcka,Lisabon,Kina!Verovatno je sve lepo na svoj nacin,ali kada sam krocila u Barselonu i kako sam se osecala dok sam bila tamo,ODMAH bih pristala na zivot u njoj,prijala mi je NEVEROVATNO!Jedva cekam da me put mozda opet odvede tamo,muz mi se smeje kada mu kazem da kada budemo u mogucnosti da odemo negde,da to OPET bude Barselona,on ne veruje da bih opet u isti grad,makar i ne posetila tad drugi neki. f055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela bih da zivim u Novom Sadu, prelep mi je i gard i ljudi su opusteniji, kulturniji i govor mi se svidja... :rolleyes:

A inace obozavam da putujem, sto na zalost ne mogu cesto da radim , nema se :( Nadam se na bolja vremena :rolleyes:

Inace bih straaasno htela da posetim Juznu i Centralnu Ameriku, konkretno Kosta Riku, Gvademalu, Ekvador, Nikaraguu... Donekle sam upoznata sa njihovim stilom zivota, tradicijom, po malo i jezikom ali bih htela sve to da vidim i obidjem.. Eh, mozda nekada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam neku posebnu "destinaciju iz snova". Voljela bih da putujem, gdje god!

Materijalna situacija i nije bas pogodna za putovanja, pa se nadam da cu nekada u buducnosti letjeti avionom u neki lijepi, romanticni grad... Recimo Venecija... k010.gif

Eh, pusti snovi... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno KUBA !! Vec 4godine kako mi je zelja da odem tamo ,,, Rekla sam sebi i muzu,da cu da stedim za KUBU,nekako mi tamo najlepse ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Размишљам о некој викендици у Швицарским Алпама, крај неког језерцета, са великим балконом...t69073.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.