Naše dete je jako pametno

odgovora

Objavljeno

AHAHAHAHAHAAAA :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Oh, ne brini, to je sasvim normalno... Vidis koliko pametne djece ovde ima, mislim da trebate preci na sljedeci nivo! :lol:

Nego, zene, ozbiljno vam kazem- ja vidim po pogledu ovog mog mrguda da ce da bude JAKO pametan, dogurace do predsjednika, najmanje... :P

Ima moj glas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema sanse...mada znas sta, nasa deca posto ce da zive u australiji sa kengurima, pamet im i nije nesto mnogo potrebna, zato bolje da brisemo sa ove teme.... :lol:

haha ma lepi su...ne moraju da budu i pametni hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima moj glas. :)

Hvala! Jedan po jedan- predsjednicka fotelja! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! Jedan po jedan- predsjednicka fotelja! :lol: :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu :D

ahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

haha ma lepi su...ne moraju da budu i pametni hahaha

sto je najgore i ja tako razmisljam!!!

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu :D

A, zato si ti i pokrenula ovu temu. Sad je jasno! Bio te blam da pricas odmah da je blizu magistrature. Sad kad je magistrirala, lako ti je da se hvalis kako ti je dete pametno. :D :D :D I onda, kao mi se sprdamo, jel? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu :D

Tek sada??? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sada??? :lol: :lol: :lol:

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad se zakaci za one igracke sa oblicma, ali ih obicno premesta iz ruke u ruku da zvece,a onda povadi sve oblike i vrati ih kroz rupu odakle ih je izvadio. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

ova moja jos uvek te oblike gricka :lol::wub:

Stvarno se svasta moze procitati... Sta ja da kazem? Moj mali vec piski u nosu, i prije neki dan mi je rekao "Mama"! :lol:

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu :D

Borjana, Baco... :huh: pa svaka vam cast hehehe neka je sa srecom... Mada Borjana cini mi se da tvoje dete malo kasni :huh: ne znam da li je to dobro..... Moras pod hitno da konsultujes mame sa naprednim bebama :lol:

Devojke stvarno ste "razbile" temu :lol: Ismejah se ja ziva ovako sabajle a ni kafu nisam ispila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova tema je genijalna, moram da vidim ko ju je postavio, ali cini mi se genije Baca, zar ne?! :lol::lol:

Tema je stvarno FENOMENALNA, pogotovo u zadnjih par dana!!! :lol:

Sta ja da kazem? Moj mali vec piski u nosu, i prije neki dan mi je rekao "Mama"!

Jel počeo i da kaki u nošu??? :lol:

Moja ćerka rešava jednačine sa dve nepoznate. Da li je to normalno? Jaooo uplašila sam se za nju .

Tek kad dođe na tri nepoznate, počni da se brineš :lol:

Nego, zene, ozbiljno vam kazem- ja vidim po pogledu ovog mog mrguda da ce da bude JAKO pametan, dogurace do predsjednika, najmanje...

Evo glas i od mene Miha za predsednika!!! :lol:

Da da, i baca se po podu i vristi na grckom!!!

Jel i plače na grčkom??? :lol:

ej zene lude ste skroz,sta se sprdate s moje teme??? Sad moram da idem, stize mi Jana s faksa,branila magistraturu

Stvarno, sram ih bilo što se sprdaju.... :lol: :lol:

Moram priznati da mi je ova tema postala zanimljivija od teme dečiji biseri!!!

Baš ste mi ulepšale ovo tmurno jutro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel i plače na grčkom??? :lol:

ih, to jos od prvog dana! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana cini mi se da tvoje dete malo kasni :huh: ne znam da li je to dobro..... Moras pod hitno da konsultujes mame sa naprednim bebama :lol:

To je izgleda zato sto ga nesam skolovala- "Od sutra cu da stavim decu u skolu!" :lol:

Jel počeo i da kaki u nošu??? :lol:

Evo glas i od mene Miha za predsednika!!! :lol:

Moram priznati da mi je ova tema postala zanimljivija od teme dečiji biseri!!!

Baš ste mi ulepšale ovo tmurno jutro :)

A neee, on kaki u solju! :lol:

Hvala za glas. Vidis kako se djeci stvara sigurna buducnost. :P Moram malo da pripomognem svom pametnom sincicu, ljubi ga majka! :lol:

Tema je fantasticna, Baco svaka cast. Napokon mogu pisati o tome koliko je moj mali pametniji od ostale djece. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sad mi mm javio da je Aki danas u jaslicama naučio da piše i latinicu i da ne meša slova sa ćerilicom, koju je naučio prošle godine :lol: :lol: :lol:

Sad prelazimo na množenje i deljenje :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako sam ja upravo procitala Maricin post...

Jao sad mi mm javio da je Aki danas u jaslicama... (a ja vec prognoziram da se mukica vec prehladio, i da je Marica urekla svoj post sa teme "Baka servis - da ili ne?") a citam dalje..... naučio da piše i latinicu ... ( ja :blink: "u jaslicama", ma ona je sigurno htela da napise u vrticu i citam dalje)... i da ne meša slova sa ćerilicom (a jel ona to zeza :blink: ) e tu sam stala pa videla koju temu citam i shvatila o cemu se radi :P ... Moram da priznam da sam u par sec. bila zbunjena ;)

hehehe Marice moram da priznam da je tvoje dete izgleda najnaprednije!! Kojim herbicidima ga hranis?! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco draga, oni se baš zezaju sa tvojom temom! Urgiraj kod administratora :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, zato si ti i pokrenula ovu temu. Sad je jasno! Bio te blam da pricas odmah da je blizu magistrature. Sad kad je magistrirala, lako ti je da se hvalis kako ti je dete pametno. :D :D :D I onda, kao mi se sprdamo, jel? ;)

Pa sta da vam kazem,nisam smela da se istrcavam dok to nije obavila i eto me sad ponosne,kao paunica,ljuuuuuuuuuubi je mati

Tek sada???

Pa znas sta,neka mi je ziva i zdrava,nikad nije kasno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco draga, oni se baš zezaju sa tvojom temom! Urgiraj kod administratora :D :D

Ma ljuborne mukice,sta da im radim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HAHAHAHAHA :lol: bas ste me nasmejale....

Ali evo i ja da nesto kazem...ko mi veruje- veruje, ko ne-ne....

Nesmatram da je moje dete najpametnije i najlepse...ali za mene jeste, jer je moja...ali naravno da postoje lepsa deca i pametnija.

Ali zaista ja nisam znala za nicnje zubica ( nije imala problema), grceve je zaista imala samo dva puta, sa dva meseca je izbacila sama nocni podoj i spavala celu noc, temperaturu je imala prvi put sa 1 god.....ali to je tako i ja ne mogu protiv toga. Takva je bila beba...

Naravno sa drugim detetom ce sigurno biti druga prica.

Ali evo da priznam jos nesto....ima 3 godine i gricka nokte ( cak je pocela i na nogama ), dugo nije pila sama iz case ( koristili smo one case sa pipkom ) i jos uvek je koristimo. Pelene je skinula zvanicno sa 2.5 godine...( nocu i danju ), od druge do trece godine smo vodili veliku borbu protiv ujedanja ( zaista veliki problem i muka ) ujedala je drugu decu, nije puzala do nekih 11 meseci....a prohodala je sa 12 meseci. Nije dugo htela da prica pa sam razmisljala da je vodim kod logoperda ( bilo je samo mama i baba i to je to ) i to do skoro 2 godine.

Izvinite sto sam presla na oziljnost, ali jedan post mi je malo zasmetao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Zene, ova tema je postala ubedljivo najinteresantnija! :lol:

Inace, moj mali svira ovako 5:10 i 5:53

Morali smo da ga drzimo jer nije jos sedeo, a kada je poceo da sedi, svirao je ovako minut valcer za svega 30 sekundi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Zene, ova tema je postala ubedljivo najinteresantnija! :lol:

Inace, moj mali svira ovako 5:10 i 5:53

Morali smo da ga drzimo jer nije jos sedeo, a kada je poceo da sedi, svirao je ovako minut valcer za svega 30 sekundi :lol:

hahahahahhaha e Taki tvoje dete prešiša sve naše sa "vijugama" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je sad ovo????

Gde ste žene????

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je sad ovo????

Gde ste žene????

:lol: :lol: :lol: :lol:

b0201.gif

Pratimo razvoj nasih malih genijalaca! :P

Nina ns, mislim da je sasvim normalno da je dijete u nekim segmentima "naprednije", a da za neke ne pokazuje zanimanje... Mislim da niko nije imao namjeru nekoga da vrijedja... I ja sam tek sada primijetila da se tema odnosi na dijete od godinu dana... moram da bjezim odavde. g056.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.