Hrkanje u trudnoci

odgovora

Objavljeno

Drage mame, ovo je jedan jako neprijatan problem. Nikada pre trudnoce nisam hrkala, osim kada mi se bas zapusi nos posto imam problema sa sinusima, ali to je jedva cujno. U trudnoci sam pocelo od 7 meseca toliko nocu da hrcem da sama sebe uplasim i probudim, to je strasno. Mm kaze da ga nekad nocu uplasim kako lose disem i onda pocnem da hrcem, ima osecaj kao da se gusim. Da li jos neko ima tih problema i da li postoji neki nacin da to sprecim ili bar umanjim? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel imas preko dana osecaj otezanog disanja? Moze biti da  je od suvog vazduha, prehlade, ko zna cega jos, ne deluje mi da moze da mu bude uzrocnik sama trudnoca... Ako inace nemas problema sa disanjem, i ako ti deluje da je to zbog trudnoce, izdrzite jos koji dan (nece biti vremena za spavanje a kamoli hrkanje) :D 

Ako drugih zdravstvenih problema nema, tj.tebi ne predstavlja smetnju, reci dragom da oprosti i samo nunaj :) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo traje da bi bilo od prehlade, inace termin mi je 31.01 tako da traje vise od 2 meseca. Nadam se samo da ce sve da se stabilizuje posle, posto nekad i sama sebe uplasim hehe. A preko dana uglavnom nemam problema, do duse reagujem na promenu vremena ali to je bilo i pre trudnoce, to su moji osetljivi sinusi. <_< A dragi hteo, nehteo mora malo da izdrzi heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E blago tebi kad sama sebe uplasis :) Obicno ko hrce sam sebe ne cuje i ne veruje kad mu drugi kazu :D Posle porodjaja sve dodje na svoje, blizi se taj dan, jos malo strpljenja samo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrčem sigurno glasnije i od mm i od svekra.Nekad sama sebe probudim,jer pređem u fazu gušenja.Nekad probudim dragog pa me on cima,ćutke....Ujutru obavezno napomene da nije spavao :D al ja se pravim blesava

Tijana22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja hrčem sigurno glasnije i od mm i od svekra.Nekad sama sebe probudim,jer pređem u fazu gušenja.Nekad probudim dragog pa me on cima,ćutke....Ujutru obavezno napomene da nije spavao :D al ja se pravim blesava

Haha sad mi je lakse kad znam da nisam jedina :D. A sto se tice tog da ne priznajem, nemoguce je posto se i sama probudim hahha. Prvo se ja probudim pa mm. Samo se nadam da ce sve to da prodje kad se porodim, inace jadno dete, bice suprotno umesto ono nas da budi, budicu ja nju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci puno hrkala i imala problema sa disanjem. Prestalo cim sam se porodila. :-)  Sta da ti kazem,osim da izdrzis jos malo. :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cini mi se da je bila negde tema o hrkanju, al`ko ce znati. Nisi jedina ne brini. Ja sam hrkala u sve tri  trudnoce ali sam bila od onih koje ne veruju dok me muz jedne noci nije snimio. Lele kuku, pa to i jeste bilo za nepoverovati:lol:

Prestaje odmah nakon porodjaja, eventualno par dana nakon.

Tijana22 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha mislim da je jedino gore od hrkanja to kad ne priznajes. Mogu da zamislim kako je nasim muzevima. Ali dobro neka i oni malo izdrze, pa ni nama uopste nije lako sta da radimo. :D Jedva cekam da i ta faza prodje 

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.