Poviseni leukociti u trudnoci

odgovora

Objavljeno

Da li je neko od vas imao leukocitozu, koliki su bili leukociti i sta su vam od analiza trazili? Da li je nekome otkriven konkretan uzrok i koji? 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kakvi su ti ostali parametri u krvi? Meni su bili leukociti preko 20 al to je bilo u prvom trimestru, negde deveta nedelja i bila je cista u pitanju koha je pukla, strahoviti bolovi.

 

ti si nedavno i bila bolesna cini mi se, i ako je sve ostalo ok verovatno je neka upala u pitanju. Tad kad mi se to desilo dr mi rekla da se u tfudnoci tolerise 15-16.

nadam se da je i to prolazno kod tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se bojim da nije cista. U prvoj tridnoci je bila cista i ostala sam bez jednog jajnika. Sada su mi 20, ostali parametri dobri. S obzirom da sam pila antibiotike, nije od infekcije grla. Sutra cu videti sta mi je s ovo malo jednog jajnika sto mi je ostalo i nadam se da nije cista, jer bi to znacilo da ostajem bez svega. Bila na uz abdomena, kod hematologa, pulmologa, sve ok. Cekam jos skrining za leukemiju i pregled jajnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ju, bas mi zao... Tebe sve nesto hoce covece. Meni kad je pukla cista jajnici su ostali. A kad sam otisla u hitnu umalo da me pod noz szave misleci da je slepo crevo!

moje skromno misljenje je da je nesto u vezi leukemije verovatno bi se pokazalo kroz veliki pad crvenih kr zrnaca jer bela jedu crvena prosto receno.

i onda ocekuju da ti pritisak bude u normali...

aj drzi se jos malo pa nek te poradjaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste jejnik. Potvrdjeno danas. Sada crmo videti sta ce biti s njim (jajnikom) i sa mnom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao draga bas mi zao.... Kolika je cista? Ne mora da znaci da ces ostati i bez njega. Meni su oba ostala kad je cista pukla ali su strahoviti bolovi bili i kocila mi noga. Jedino ako bude bas toliko velika da moraju operisati.... Ma li nesto sto ce te obici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.