Izlazite li napolje po ovom vremenu

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

ja 3 dana nisam izvela bebu napolje, a vidim da se svuda forsira da se izvodi I po hladnoci, em mi je nezgodno zbog oblacenja I eventualnog preznojavanja ako udjemo u prodavnicu/e, ali najveci razlog mi je sneg, ponegde led, ja ne mogu ni sama normalno da hodam, proklizava mi, idem kao po jajima, I postoji velika mogucnost da padnem, tako da se bojim da nosim bebu. Danas sam je samo malo sa kapicom I u cebetu drzala na terasi, tj.stajala na vratima terase

Izmenjeno od strane Trudnicanow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane Brezica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto moras da ulazis u prodavnicu. Ja izvodim svaki dan makar sat vremena. Lepo se natrontamo i ajde,,pa polako. I treba da izlaze, da udahnu svez vazduh, da se celice

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sina izvodila. Imao je 4meseca kad je bilo ovako hladno... Cebe ispod njega,obukla sam ga hulahople,trenerke,bodi,duksic,skafander,umotala ga u cebe,pokrila,zimska navlaka preko i izasli smo na pola sata... Po ovakvom vremenu bar nema virusa.

Ocko i Cupavica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ako moramo negde...kod lekara ili nesto...Dzaba ja da ga natrontam,da mu obucem 100 bodica i debelu jaknu i sve zivo kad lice ne mogu da mu zastitim,a bas da mu se smrzava nema potrebe...Kod nas je prozor uvek otvoren,ima svezeg vazduha,nema potrebe da se mrznemo napolju kad je ovako uzasno vreme.Pre neki dan sam sama pala, ^_^ ne zelim  i sa njim.

A da ne govorim o tome da od snega po trotoaru ne moze da se prodje,a da idem ulicom ne pada mi na pamet. 

Trudnicanow voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilyka a da stavis pelenu preko kolica?

Ja M nisam "setala"kad je bio vetar, magla a ni kisa ali kad je bilo hladno i suncano jesam. Mada lazem , izvodila sam je po svim vremenima kad sam morala

a sad ona sam ode, skoro i ne pita :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kakvo vam je vrijeme?? -40, mecava??

Nije ni taj minus ni mecava, ali kako izadjem iz zgrade klizave stepenice, klizav put, jos nizbrdo; ne znam da li cu biti luda da Vas ne poslusam Ili lepo da krenem po klizavom terenu nizbrdo, po kom sama jedva idem, sa bebom, samo da bih ispostovala to izvodjenje... od kako izadjem iz zgrade ja se grcevito drzim za ogradu, pa mic po mic, nekad cucenm da se rukom "pridrzim" za zemlju, hvatam se za granje, stub I sta god mogu, ma ne mozete zamisliti na sta lici moje kretanje po klizavom, I zamislite jos bebu u toj kombinaciji, prosto je nebezbedno smatram I za mene, a onda bih dodatno, ne daj Boze, potencijalno ugrozila bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda nemoj da izlazis. Izadji na terasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilyka a da stavis pelenu preko kolica?

Ja M nisam "setala"kad je bio vetar, magla a ni kisa ali kad je bilo hladno i suncano jesam. Mada lazem , izvodila sam je po svim vremenima kad sam morala

a sad ona sam ode, skoro i ne pita :)

Ma kakvi,pa ne moze da gleda onda nista,onda ce da se buni :) ionako ih bas nesto spec ne voli,po kuci recimo nece uopste
u njih,samo ako smo napolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije ni taj minus ni mecava, ali kako izadjem iz zgrade klizave stepenice, klizav put, jos nizbrdo; ne znam da li cu biti luda da Vas ne poslusam Ili lepo da krenem po klizavom terenu nizbrdo, po kom sama jedva idem, sa bebom, samo da bih ispostovala to izvodjenje... od kako izadjem iz zgrade ja se grcevito drzim za ogradu, pa mic po mic, nekad cucenm da se rukom "pridrzim" za zemlju, hvatam se za granje, stub I sta god mogu, ma ne mozete zamisliti na sta lici moje kretanje po klizavom, I zamislite jos bebu u toj kombinaciji, prosto je nebezbedno smatram I za mene, a onda bih dodatno, ne daj Boze, potencijalno ugrozila bebu

Cemu onda otvaranje ovakve teme, ako je tako strasno klizavo, nizbrdo, ludilo....Naravno da nema potrebe ugrozavati ni sebe ni dete..... Ako je zima kao kod nas, sasvim je u redu izaci sa bebom, malo prosetati i vratiti se. Nista preterano, malo na hladan vazduh izaci nece skoditi ni Vama ni bebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne znam onda, da se saceka lepo vreme?

ono samo malo na terasu da promane vetar?

ne znam, ja sam kad je M bila sedeca i stojeca uglavnom setala kolica i nosila bebu al ona je onda bila veca a cim je krenula da bojkotuje kolica ubacila sam je u onu biciklicu pa je bilo lakse

nego ako nece kolica onda u maramu i napolje, mali hladnog vazduha ( malo da nije vlazno, vetrovito i blablalba) nece skoditi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.