Sirup eferalgan kontaminiran!!

odgovora

Objavljeno

Jutros se pojavila informacija da je odredjena serija sirupa Eferalgan kontaminirana i povucena iz prodaje. Zvala sam Ministarstvo, kao i firmu zastupnika, a takodje i Agenciju za lekove i medicinska sredstva Srbije i svi su potvrdili ovu onformaciju. Na sajtu Agencije postoji zvanicni spisak serija sirupa povucenih iz prodaje. Naravno, niko ne govori sta sad i sta posto je dete popilo sirup. Receno mi je samo da pratim i da "neuobicajene" tegobe odmah odem lekaru. Hvala im!!! Strasno! Vodite racuna. Kontaminiran je cesticama poliuretana.. valjda nije mnogo strasno.

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na info.Ivolak boze me pomozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Previše panike bez velike potrebe.U pozadini su i tenderi i slično pa se javnost na ovaj način priprema na promjene.Vješto nema šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispostavilo se da mi imamo sirup iz te serije. Davala sam cerki par doza iz te bocice. Ne znma sta da mislim, ali nije mi sve jedno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa brige uvek ima al to bi trebalo da prodje kroz dete  to je neka plastika je li tako? :/

nadam se da na forumu ima neki farmakolog ili lekar koji ce makar malo da olaksa

ja se secam kad je moja M bila mala onda je bio vigantol problem

uvek ima nesto da sekira :/

Cupavica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.