Novi zakon o naknadi za vreme porodiljskog odsustva


odgovora

Objavljeno

Zna li neko kako idu iplate.. Sledeca mi je situacija... Sa zakasnjenjem su mi javili da moram sama da otvaram porodiljsko firma odobrila od 7.8....porodila sam se 28.8. A predala papire 10.9...... Hoce li mi biti od tog dana 7.8 isplaceno sve odjednom ili svaki mesec za sebe.? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna šta se dešava sa naknadama za trudničko i porodiljsko za žene koje se posle prvog deteta i porodiljskog ne vrate na posao jer opet zatrudne i odmah nakon porodiljskog krenu da opet koriste trudničko?

Tj, kako se njima računa trudničko i porodiljsko?

Hvala unapred na odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko kako idu iplate.. Sledeca mi je situacija... Sa zakasnjenjem su mi javili da moram sama da otvaram porodiljsko firma odobrila od 7.8....porodila sam se 28.8. A predala papire 10.9...... Hoce li mi biti od tog dana 7.8 isplaceno sve odjednom ili svaki mesec za sebe.? 

Prvo da ti cestitam :wub:. Nisam bas razumela to "firma odobrila", jer porodiljsko otvara izabrani ginekolog.

Sto se tice uplate, svaki mesec se obracunava posebno. Za avgust ce ti obtacunati od 7. do 31.08. Za septembar ces primiti platu za ceo mesec. A to da li ce ti sve uplatiti odjednom zavisi od firme. 

ovo su podaci koje imam, ako nesto nije promenjeno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna šta se dešava sa naknadama za trudničko i porodiljsko za žene koje se posle prvog deteta i porodiljskog ne vrate na posao jer opet zatrudne i odmah nakon porodiljskog krenu da opet koriste trudničko?

Tj, kako se njima računa trudničko i porodiljsko?

Hvala unapred na odgovorima.

I mene ovo interesuje. Samo sto ja ne moram otvarati trudnicko, mogu da da povezem dva porodiljska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.