odgovora

Objavljeno

Samo da javnem da sam se prijavila za seminar,i cekam sada..mada mislim da cu se nacekati,s' obzirom da je u klubu roditelja aktivno svega troje ljudi,mislim da nije puno njih zainteresovano za ovakav vid edukacije.

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledala sam skoro sve snimke Ranka R, dosta toga primenjujem, ali me zanima ko ima knjige, da mi kaze ima li konkretnih primera (kao ovo za slicice sto pise Tangerine)?

To je ono sto me interesuje, princip vec poznajem... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broc, imam ja knjige i nisu baš prepune primera. Tj. ima nekih, ali nisu baš doslovno primenljivi. Meni sama knjiga nije bila izazovna u smislu konkretnih aktivnosti, već više po principu da pohvataš kako da razmišljaš i u kom smeru da usmeravaš dete. 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broc, imam ja knjige i nisu baš prepune primera. Tj. ima nekih, ali nisu baš doslovno primenljivi. Meni sama knjiga nije bila izazovna u smislu konkretnih aktivnosti, već više po principu da pohvataš kako da razmišljaš i u kom smeru da usmeravaš dete. 

Dakle, obimnija je i bolja od predavanja?

Vredi uzeti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno da se vidimo:wub: Tako se radujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem da cu imati prilike da odem na predavanje za roditelje, tj da ce organizovati ovde.

Ali, dala si mi ideju da pokrenem u skoli inicijativu za nastavnicki seminar. :)

Sestra i zet su isli, knjige nisu kupili, ali je zet prokomentarisao da smo nas dve odrasle po sistemu Ranka Rajovica. Doduse, nasi roditelji nisu bas znali za sinapse i te fore, ali dosta aktivnosti koje on navodi, bile su spontano deo naseg detinjstva. 

 

Tangerine i Ehinacea volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.