Grad Niš i jednokratni roditeljski dodatak


odgovora

Objavljeno

Drage mame, nadam se da nisam pogrešila otvorivši novu temu, čini mi se da je nema. Ukoliko sam pogrešila, opravite me slobodno :)

Zanima me da li ste i kada dobile jednokratnu novčanu pomoć od grada? Porodila sam se krajem jula, rešenje mi je stiglo početkom septembra, ali od pomoći ni P. Ironija da bude veća, čitam članak od prošle godine u Blicu, kaže gradonačelnik " ne razume zašto natalitet u Nišu opada, kada on toliko pomaže porodiljama". Em, pomoć od čitavih 20.000 rsd, em ni to da isplate. Pitah u socijalnom, kažu " to niko ne zna". Čula sam od drugarice, takođe relativno sveže porodilje, da uglavnom isplate do prvog rodjendana...sramota... Neka onda uvedu dodatnu jednokratnu novčanu pomoć za prvi rodjendan :) 

Ukoliko nas bude dovoljno, možda i "Bebac" urgira nekim otvorenim pismom. 

Unapred zavalna mama iz Niša :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja "beba" uskoro puni tri godine,a uplate nije bilo.Mozda kada krene na fax,ili kada se bude udavala i stigne,pa ce mi bas dobro doci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li proverile svoje racune u posti da li vam je leglo ista. Nama od resenja u roju od mesec dana su uplacivali.  Proverite sve svoje racune za svaki slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Meni su rekli da ce mi reci na racun u banci koji sam prilozila, a ne u posti... U posti sam podigla republički dodatak. Jel treba u pošti da proverim?

 

Au...tri godine... strasno...

Izmenjeno od strane Naa86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na racun u posti uplacuju republicku pomoc.

Naa86,nasekirali su me,mos' misliti.Pa nije to 20000€ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije Zoxx, danas je 20.000 smesna para, posebno kada pogledas koliko je sve skupo za bebice, ali je stvarno bezobrazno, da nemam reci. To je mozda neko i u dzep stavio od aktuelnih nam vlasti. 

Republicku smo dobili redovno, kada su rekli, tada je i bila uplata u posti. Oko dva meseca sam cekala.

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka su nam deca ziva i zdrava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.