Kriza godina!

odgovora

Objavljeno

Ne plasim se godina,a bolesti plasio se ne plasio ona ce te zadesiti,bez obzira na godine,ako je tako sudjeno ili kako vec da se izrazim.

Posto smo u nasim tridesetim mm i ja imali situacije "danas jesi-sutra nisi",mozda cu imati mirne stare dane,bez mnogo lekova,ali mladog i veselog pogleda na svet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POzdrav devojke! Imam 33 god i super mi je. Nemam strah od nadolazecih godina. Trudim se koliko mogu da uzivam u sadasnjosti....! Jer niko ne zna sta nas ceka sutra. Zivi svaki dan kao da ti je poslednji, vise ces proziveti!!! :lol::D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,ja sam jos mala... :lol: salim se..napunila sam 23,i rano je za takva razmisljanja,ali nekad me stvarno plasi kako cu izgledati sa 70 godina i jako se plasim samoce u starosti..ustvari plasim se samoce uopste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

hajde malo da ozivimo ovu temu. Imam 39 uskoro cu napuniti 40 godina. Da li se plasim starosti. Pa ne bas, mislimda svako doba nosi nesto svoje, neki svoj mir i neko spokojstvo. E sad neznam da li ste vi osetele, ali meni se recimo desavalo da pre nekih 10 ili 15 godina, za nekog ko ima 50 kazem da je star. Sada mi neko sa 50 godina nije star, ni neko sa 55 ili 60. Jednostavno mislim da treba da uzivamo u svakom dobu, i ne treba zaliti za onim sto je proslo. :rolleyes:

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam nikakve krize..mozda cu imati kad budem imala 40-50, ne znam. Secam se da je moja drugarica kad smo imale 23 govorila kako smo matore..budalastine :D Ja sam joj rekla pricaj u svoje ime..Ja sam sa 23 bila klinka, studentkinja koja izlazi i provodi se, i ne razmislja o ozbiljnim stvarima u zivotu.

Najgore mi je kad su devojke "opsednute godinama" pa vec sa 25 misle da su matore. U stvari to mi je bas tuzno. Pa sta ce kad napune 30? Da budu ubijene u pojam?

Ne zivimo u vreme nasih baka, srecom, gde su udavali devojcice od 15 godina..i oduzimali joj tako lep period zivota. Iz detinjstva pravac u domacinstvo.

Danas hvala bogu mozemo da uzivamo u svim prirodnim zivotnim tranzicijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U junu punim 36 godina i kako se blize cetrdesete hvata me neka panika od starosti, od bolesti, od nemocnosti...

Desi li vam se da vas nekad uhvati strah od godina? Cini li vam se da sto ste stariji godine brze lete?

Ja sam u julu napunila 36 godina. Ne osećam se "matoro" a vala ni "mlado" :rolleyes: Čini mi se da sve brže lete godine, ali se ne opterećujem. Uhvati me nekad kriza, kad pomislim na neke stvari koje predstoje... Ranije sam imala u glavi ceo svoj život.. pa kako se desi neki veći dogadjaj, tako sam ja menjam tok tog filma, al' kraj je uvek isti. B)

valentina i YelenaC volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.