Krevetac za blizance

odgovora

Objavljeno

Da li neko zna gde mogu da nabavim krevetac za blizance?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto mu samo ime kaze, to je krevetac za blizance tj. veci je od obicnog kreveca, tangerine izguglaj malo pa ces se vise informisati.... U svetu ima da se nabavi, a mene zanima ima li kod nas ili u nekim okolnim zemljama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

evo ja sam jučer gledala po netu,ali baš kod vas slabo nađem....
imaju kod nas,evo link:
http://www.njuskalo.hr/djecji-krevetici/djecji-krevetic-kinderbet-blizance-krevet-120x124cm-oglas-13081146

 

oko 30000 dinara bi bila cijena,ako sam dobro sračunala....ali komplet sve sa posteljinom i madracem....ne čini mi se puno....

Izmenjeno od strane iraela
Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iraela, hvala puno na informaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oknaj ja htela da uzmem takav  ali veruj da nije praktican,  posle kad s budu prevrtale bebe budice  jedna drugu bebu, to isto mozes i sa obicnim kreveticima da uradis na kojima su stranice fiksirane,nmaju onu kliznu, pa im oo jednu stranicu skine i spojis  ih spojnicama i to je to

Brezica i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to je po meni bacanje para. Bolje kupiti dva odvojena. Moje su spavale u jednom ( običnom) prvih nekoliko meseci. Kao da su oni nesto veliki ili mnogo se vrte kad se tek rode pa im treba toliko prostora. 

I nisu bre normalni sa tim cenama, 30000 za jedan krevetić? Dodati jos 10000 i kupiti čitavu deciju sobu u Jeli Jagodina.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, to je po meni bacanje para. Bolje kupiti dva odvojena. Moje su spavale u jednom ( običnom) prvih nekoliko meseci. Kao da su oni nesto veliki ili mnogo se vrte kad se tek rode pa im treba toliko prostora. 

I nisu bre normalni sa tim cenama, 30000 za jedan krevetić? Dodati jos 10000 i kupiti čitavu deciju sobu u Jeli Jagodina.

i moje su spavale u jednom  na pocetku, posle se preselile u dnevnu sobu jer mi je tako bilo lakse zbog spremanja ad mleka nocu, pa smo sve tri spavale jako dugo na jednom trosedu. Dok nisu pocele da se prevrcu. Ni jeno dete ne zna lepo da mi spava, stalno se prvrcu po krevetu i kreveticima, srecom pa ove dve n padose nijednom.  A ovi malecki s izubijase nocu u kreveticima samo cujes kako lupe.  H posto spava do zida redovno udara glavom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj savet, od starta u krevetice odvojene d nauce da spavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja sam trazila ali kod nas to nema... meni je frendica koja ima blizance preporucila da uzmem 1jer im je dovoljno za pocetak kasnije ce kaze svakako spavati sa tobom u krevet... a i malo mi je u sobi skripac sa prostorom... 

A recite mi koliko se krecu kolica i koja preporucujete? Bih neka koja mogu i kasnije kao kisobran da sluze.. kod nas u Cg bas slab izbor kao da se ne radjaju blizanci :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja sad gledam pa si mislim da bi radije,da blizance imam,za prvu kupila onaj mrežasti vrtić četvrtasti,jeftiniji je,ako bi baš da skupa spavaju,a mekane stranice,pa se ne mogu upetljati,zaglaviti,lupiti i sl....
a kasnije imaju za igranac....

a kolica....heh,mi smo za malu imale per perego-koma,klimavo,meni niškoristi....graco,neki stari model-brod od kolica,super....loola baby confort-jok....pierre cardin-odlična,krupna,izdržljiva,ali velika za sklapanje....

i na kraju britax b-mobile,odlična sportska kolica,složiš u tablu i staviš kuda hoćeš...

e sad,to je sve za 1 bebu,a tebi trebaju dupla,to ti ne znam baš reći :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, nisam imao losu nameru,nego samo kazem danas sve postoji,samo se treba informisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema je Krevetac za blizance. Molim vas da diskusiju o kolicima nastavite u adekvatnim temama.

Off topic postovi su premešteni ovde.

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu, kakav "prijateljski" pristup. :mellow: Naravno, danas postoji sve sto zamislite, ali ne i kod nas. I zasto bi uopste neko morao da zna sta je krevet za blizance ako ih nema? Ni ja nisam znala da to uopste postoji dok nisam ostala trudna sa blizancima. Sve u svemu, Oknaj, slazem se sa ostalim devojkama da je najbolje da se kupe dva zasebna kreveca koja kasnije svakako mogu da se spoje ako vec hocete da vam bebe spavaju zajedno, jer na pocetku mogu da spavaju i u jednom krevecu. A ako bas hocete blizanacki krevetac, probaj da izgooglas gde imaju da se kupe - sigurno ce ti izbaciti.

Maricia i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako bas hoce taj,ako ga ne nadje ovde da kupi,nek ode sa slikom kod nekog stolara da napravi, duseke isto kupi2 kom, i onako su u njemu isto 2  duseka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.