Depresija ili ne

odgovora

Objavljeno

@leni Hvala ti mnogo si mi pomogla u ovom trenutku, majka mi nije trenutno tu i ne znam sta bih bez tvoje podrske. Prema njegovim recima odgurnula sam ga od sebe ponasanjem koje priznajem nije bilo najsjajnije ali ni meni nije jasno sta mi se desava ovo mi je prva trudnoca. Zelim da mu pomognem koliko mogu a opet znam da moram da mislim na bebicu pre svega. I njemu sam to rekla, da ako ne moze sa mnom ceka ga najveca radost za samo nekoliko meseci i da bas zbog bebe mora da se bori. Hvala jos jednom, mnogo mi znace tvoje reci. Hvala neizmerno 

Djudju, rekla bih da si mlada... Trudnoca je drugo stanje i vekovima su muskarci bezali od svojih trudnih, nepredvidivih zena :) Hormoni te potpuno izbezume. Posto sam ja verovatno mnogo starija od tebe, ne bih htela da svoje zivotno iskustvo namecem kao model i kao predlog. Ono sto predlazem je da pokusas da se smiris, da ukljucis bliske ljude u ovu pricu, da vodis racuna o sebi i bebi i ides korak pp korak. Necu da donosim sud o tvom muzu, mislim da ne treba ni ti to da radis, ali ni da sebe preispitujes i krivis. Teska je prva trudnoca, jos ako je odrzavas, to je uzas za dusu i telo. Cuvaj se i srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudju, rekla bih da si mlada... Trudnoca je drugo stanje i vekovima su muskarci bezali od svojih trudnih, nepredvidivih zena :) Hormoni te potpuno izbezume. Posto sam ja verovatno mnogo starija od tebe, ne bih htela da svoje zivotno iskustvo namecem kao model i kao predlog. Ono sto predlazem je da pokusas da se smiris, da ukljucis bliske ljude u ovu pricu, da vodis racuna o sebi i bebi i ides korak pp korak. Necu da donosim sud o tvom muzu, mislim da ne treba ni ti to da radis, ali ni da sebe preispitujes i krivis. Teska je prva trudnoca, jos ako je odrzavas, to je uzas za dusu i telo. Cuvaj se i srecno!

Hvala jos jednom! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.