Depresija ili ne

odgovora

Objavljeno

Ja bih ovoj temi prvo promijenila u naslov u npr. "Kako znati cije je dijete?" ili "Kada i kako se radi DNK-test", jer zaista ovo nema veze sa depresijom, koja je ozbiljna bolest.

A sto se tice konkretne teme, nema tog ultrazvuka i racunice da se sazna cija je beba, jedino moze DNK potvrditi cije je i to opet sa onih 99,99 %.

ok sve te tvoje rijeci lijepo stoje, ali meni su neka strucnija lica rekla drugacije, pa vidjecemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco samo nemoj da je drugi partner crnac, pa da ispadne crnce na kraju. B)

 

Eh, moze crnac da ispadne i ako partner nije crnac, ukoliko je bilo u proslosti nekih mesanja. Ne znam da li imaju u porodicu genetske predispozicije za trolovanje? 

paper_moon, Hellen, MimaS i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psiha je cudo,ne mora da znaci da nije od tvog muza,mozda si se taj mesec opustila psihicki nisi mislila o bebi,znam dosta zena koje nisu ostajale po 7,10 god trudne i sta sad nije od njihovog muza,napravila si gresku to stoji,a ako ti ciklusi nisu uredni onda nije ni O,ja sam sa sinom ostala trudna 4 dana pred menstruaciju trudna,ipak uradi DNK da ti bude mirna glava,a videces i na koga lici beba uostalom.

e pa neki strucniji ljudi su mi rekli drugacije, pa vidjecemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trol, al ajd...., ali ne razumem ove sto se ubise objasnjavajuci i savetovajuci-_-

mama maza i Kate Kapetanica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, moze crnac da ispadne i ako partner nije crnac, ukoliko je bilo u proslosti nekih mesanja. Ne znam da li imaju u porodicu genetske predispozicije za trolovanje? 

:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ispadne dete sa zelenom cupavom kosicom onda cemo znati jel troll ili nije :D

153712732_my-lucky-irish-for-the-day-6-t

 

 

U slucaju da neko posle procita temu a pita se ozbiljno, nema sanse da moze uz odrediti tacno u dan, sat, minut..mislim..

eleena, Ilina, mama maza i 13 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh: jel ovo sala neka???? Bog dragi neka cuva ovu bebu.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svasta ja onako iskreno pitala za misljenje, a vi onako svi na kraju se podsmejavate  mojoj nesrecnoj ludoj glavi... Puno vam hvala... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo iskreno rekle da nema garancija, a ti onda pocela po strucnim licima i td...pa sta sad zelis, da ti neko garantuje da nema sanse da je dete od novog momka? Sanse ima, realno.

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecab, ajd ti lipo fino odjecabaj sa ovog foruma pa jecabaj volja ti novog, starog a i te "ih" sve po svojoj miloj volji ;)

Onako fino da ti teta maza, strucno lice, kaze :babymommy:

Jecy, iskrica123 i Maki-D volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecab, ajd ti lipo fino odjecabaj sa ovog foruma pa jecabaj volja ti novog, starog a i te "ih" sve po svojoj miloj volji ;)

Onako fino da ti teta maza, strucno lice, kaze :babymommy:

Kuku,sta joj rece :lol: pa reko ja lijepo da nema strucnijih od nas ovdje,ali ne vjeruje nam zena,sta ces :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa neki strucniji ljudi su mi rekli drugacije, pa vidjecemo...

A sta ti lose napisala???Procitaj prvo lepo sta pise,a drugo mi nismo ni lekari ni strucnjaci,ako ti je neko strucan sve objasnio,zasto onda pitas nas nestrucne i u depresiji si zbog toga,ako ti je neko strucan tako rekao zasto onda sumnjas?Mi se ubismo od saveta a ti nas zekis definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakav crni DNK, ovo je jasno kao dan. Dete ce ti biti pola pola. Pola muz pola svaler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali bila nas je navukla, interesantna tema, nema sta <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, depresija je kad nekog prevaris, to jest, kad ti obojica budu dali kartu pasces u depresiju. :huh:

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo ne razumem za svaku rec dobice nogu u dupe?Pa cekaj ti si udata zena ne bi trebali drugi muskarci da te interesuju,po meni su zene vise krive jer one daju povoda,ja volim mog muza i sebi ne bih dozvolila da se ponizim nikada,ako ga ne volim ili mi ne odgovara razvela bih se i svrljala do mile volje,nije ovo nista licno pisem uopsteno.

Ovo je lajkovala,a ne ono sto si citirala;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi citat nije odatle,ma nebitno,sad se ne sme ni pisati ono sto mislis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman htedoh da napisem nesto na konto depresije u braku, kad nidje veze ni sa depresijom a ni brakom. 

Jecy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma vec smo vjencani i zivimo skupa, jbg sa ovim novim se jednostavo desilo i uplelo se tu, pa sam se i uplasila jer moguce da je od njega, a ne od mog dragog, a dugo smo radili na bebici i nikako da upali do ove godine...:(

Ja ipak mislim da je dijete od tvog ljubavnika.

Mislim, dugo radite na bebici i nisa i onda ti zakais sa nekim sa strane.

Mora da su vam se poklopile karme, cakre, podznaci i saturn u veneri dok je vladao retrogradni mars :D

novi forum, novi trol, a ekipa stara :)

Sena13 i nora@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I po meni su mnogo veće šanse da je od tog drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ja jedva čekam da se bebea rodi :wub:

obavezno nam ostavi sliku bebe i oba macana, pa da vidimo na koga liči :wub:

fora bi bila da je beba od ljubavnika, a on bogati naslednik, pa da se dete obraduje kad sazna ko mu je pravi tata.. a usput nek bude i neka ljubavna afera sa sluškinjom, koja je progledala, pa blizanac, davno izgubljeni :wub:

i svi se sretnu u cirkusu, dok su pratili tačku sa bacanjem noževa :wub:

jelena_, Nice, Sena13 i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.