Depresija ili ne

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako sam dobro shvatila iz ovog posta, i dalje planiraš varati muža? Nisi ništa naučila? Tebi baš ništa nije sveto?

pogresno si protumacila. Nema sanse da im vise vjerujem...i zasvaku rijec izgovorenu dobice nogu u dupe...

Izmenjeno od strane jecab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psiha je cudo,ne mora da znaci da nije od tvog muza,mozda si se taj mesec opustila psihicki nisi mislila o bebi,znam dosta zena koje nisu ostajale po 7,10 god trudne i sta sad nije od njihovog muza,napravila si gresku to stoji,a ako ti ciklusi nisu uredni onda nije ni O,ja sam sa sinom ostala trudna 4 dana pred menstruaciju trudna,ipak uradi DNK da ti bude mirna glava,a videces i na koga lici beba uostalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e kod mene nije bio redovan ciklus i bila sam i pod stresom i pila sam i antibiotike koji dan prije ciklusa (sto moze da poremeti cijeli ciklus), ali ti ne citas ocigledno izvlacis iz konteksta samo neke cinjenice...I po ultrazvuku nisam ostala trudna nekog 12-14 u mjesecu, pa ti malo razmisli sta pises...

A i  Brezice nije imala redovan ciklus vec je ostala trudna cetvrtog dana menstruacije...

Samo po tebi svi imaju redovne cikluse i izvlacis neke recenice iz konteksta...

Vidi Jeco, i ja bih bila besna na citav svet da ne znam ciju bebu nosim :)

A ti posto sve znas, sto pitas nas za iskreno misljenje?

Sa srecom u svakom slucaju!

mama maza, makki 78 i eleena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo ne razumem za svaku rec dobice nogu u dupe?Pa cekaj ti si udata zena ne bi trebali drugi muskarci da te interesuju,po meni su zene vise krive jer one daju povoda,ja volim mog muza i sebi ne bih dozvolila da se ponizim nikada,ako ga ne volim ili mi ne odgovara razvela bih se i svrljala do mile volje,nije ovo nista licno pisem uopsteno.

KruelaDeviL i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

Ako sam dobro shvatila iz ovog posta, i dalje planiraš varati muža? Nisi ništa naučila? Tebi baš ništa nije sveto?

pogresno si protumacio. Nema sanse da im vise vjerujem...i zasvaku rijec izgovorenu dobice nogu u dupe...

Izmenjeno od strane jecab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi Jeco, i ja bih bila besna na citav svet da ne znam ciju bebu nosim :)

A ti posto sve znas, sto pitas nas za iskreno misljenje?

Sa srecom u svakom slucaju!

pa onako pitam za misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo ne razumem za svaku rec dobice nogu u dupe?Pa cekaj ti si udata zena ne bi trebali drugi muskarci da te interesuju,po meni su zene vise krive jer one daju povoda,ja volim mog muza i sebi ne bih dozvolila da se ponizim nikada,ako ga ne volim ili mi ne odgovara razvela bih se i svrljala do mile volje,nije ovo nista licno pisem uopsteno.

Pa mislila sam ako mi se koji obrati, ali vec ih sve ignorisem odavno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Psiha je cudo,ne mora da znaci da nije od tvog muza,mozda si se taj mesec opustila psihicki nisi mislila o bebi,znam dosta zena koje nisu ostajale po 7,10 god trudne i sta sad nije od njihovog muza,napravila si gresku to stoji,a ako ti ciklusi nisu uredni onda nije ni O,ja sam sa sinom ostala trudna 4 dana pred menstruaciju trudna,ipak uradi DNK da ti bude mirna glava,a videces i na koga lici beba uostalom.

A sad me Eleena zbunjujes pises da je po ultrazvuku najtacnije, a onda ne mora biti, ali nisi mi jedina rekla da se oslonim na ultrazvuk jer nemaju sve zene redovne cikluse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sam dobro shvatila iz ovog posta, i dalje planiraš varati muža? Nisi ništa naučila? Tebi baš ništa nije sveto?

ma nema sanse da ih vise ni vidim ni cujem, za svakog ko mi se obrati uopste dobice nogu u dupe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sva su ti ova racunanja moze a i ne mora biti.Ne bih se ja na to oslanjala,uradi Dnk pa vidi.Lijepo ti je Strelac odgovorila,sto se ljutis?Nek' je dijete zivo i zdravo,ne bih o starom i novom B) da komentarisem .

mama maza i Strelac84 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla sam ti po UZ je najtacnije,ja sam ostala 4 dana pred m trudna i posto mi je termin varirao 3 nedelje po men i uz po uz su racunali i tako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sam dobro shvatila iz ovog posta, i dalje planiraš varati muža? Nisi ništa naučila? Tebi baš ništa nije sveto?

ma nikad vise, opet pogresno protumaceno, mogu me zvati i dobacivati sta hoce, za mene su svi jedno praznilo, niti ih vidim , niti ih cujem vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro,shvatili smo :lol:

Hahahahahahahaha  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco samo nemoj da je drugi partner crnac, pa da ispadne crnce na kraju. B)

 

jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ti je sve eci peci pec..nema garancija

Uradi dnk test ili cekaj da vidis na koga vise lici :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam videla da na temi pise HOT pomislila nesto ozbiljno. Kad ono materijal za emisiju DNK. Samo se iskreno nadam da ce bebica biti voljena i pazena cija god da je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sva su ti ova racunanja moze a i ne mora biti.Ne bih se ja na to oslanjala,uradi Dnk pa vidi.Lijepo ti je Strelac odgovorila,sto se ljutis?Nek' je dijete zivo i zdravo,ne bih o starom i novom B) da komentarisem .

Opet sad i ti, ne bi se oslanjala ni na sta, pa ti i ne moj. Ja cu da se oslonim na ono sto su mi rekla strucnija lica i od tebe i od Strelca...  Nisam ljuta na Strelca... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco samo nemoj da je drugi partner crnac, pa da ispadne crnce na kraju. B)

 

Ehi,bujna li ti je masta B) da ne radi Dnk a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ti je sve eci peci pec..nema garancija

Uradi dnk test ili cekaj da vidis na koga vise lici :D

 

neka strucnuija lica su mi rekla drugacije, pa cu ja da se oslonim na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet sad i ti, ne bi se oslanjala ni na sta, pa ti i ne moj. Ja cu da se oslonim na ono sto su mi rekla strucnija lica i od tebe i od Strelca...  Nisam ljuta na Strelca... 

Mi smo ti najstrucnije od svih ;) 

Ako si se oslonila na ta strucnija misljenja,zasto onda ovde nas pitas?Boze,Boze.Nemoj da me ljutis :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco samo nemoj da je drugi partner crnac, pa da ispadne crnce na kraju. B)

 

pupupu  ne daj mi Boze... sta ti padne na pamet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ovoj temi prvo promijenila u naslov u npr. "Kako znati cije je dijete?" ili "Kada i kako se radi DNK-test", jer zaista ovo nema veze sa depresijom, koja je ozbiljna bolest.

A sto se tice konkretne teme, nema tog ultrazvuka i racunice da se sazna cija je beba, jedino moze DNK potvrditi cije je i to opet sa onih 99,99 %.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla sam ti po UZ je najtacnije,ja sam ostala 4 dana pred m trudna i posto mi je termin varirao 3 nedelje po men i uz po uz su racunali i tako je bilo.

pa po mom ginekologu racunala je samo po ultrazvuku, i nema variranja termina gore ni dole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.