Trodnevna groznica

odgovora

Objavljeno

Ne vidim da ova tema vec postoji,a zanimaju me vasa iskustva sa trodnevnom groznicom.Nas beban je imao bas jako visoku temperaturu,koju nikako nismo tri dana mogli skinuti,a cetvrti dan se spustala I izasao nam je osip,evo peti dan osip izgleda katastrofa :-/ ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada ga odvedete kod doktora ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je moje dete imalo visoku temperaturu, rekli su mi da za tri dana moze da se pojavi osip i da se ne uplasim, jer to znaci da se radilo o virusnoj infekciji. Njoj se osip nije pojavio, tako da verovatno nije bilo virusno, ali eto cisto da znas da je moguce da se pojavi. 

Svakako je beba mala, ja bih je vodila kod doktora cisto da proverim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebu vodite lekaru ipak se to prvi put desava,mi mozemo reci nasa iskustva ali nismo dr,moj sin je skoro imao groznicu oko usana i odmah sam vodila kod dr,a nije imao tem,dobili smo mast i proslo za dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili smo kod doktora,kazu verovatno je virus .. samo me zanimalo da li je jos neko imao isti ili slican problem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osip bi trebalo da se povuce brzo..ako je to rozeola..tri dana visoka temp, izbije na kozu, jedan dan bude taj osip i sledeci dan zdravo dete..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osip kod ove trodnevne bi trebao da traje koliko i temperatura, tri dana. Kad je zvercica imala trodnevnu jedna dr joj je dala antibiotik , kao uuuh crveno grlo i visoka temp. ( zavrsili smo u hitnoj jer sam se ja prepala temp je bila 40 )

a osip je izgledao uzasno ali ne svrbi i ne smeta, samo je grozan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Olgom, i kod nas je bilo tako, tri dana temperatura plus tri dana osip. Osip je prvog dana izgledao kao osip od znoja, drugi dan je bio najgori, uzasno je izgledalo, treci dan je poceo da se povlaci i do uvece nestao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.