Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

samo da peciziram, iako bebac nije trazio pojasnjenje...

dakle, na androidu se u operi vide tikeri, u hromu se ne vide, posto niko nije precizirao, samo je receno da se sa mobilnog ne vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne vidim,a idem preko hroma.

Valjda moze da kaze bice ili ne. I koji cetvrtak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto i dalje ne mogu sama da stavim vise od 2 tikera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..nema ga vise ni kod mene^_^..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocul ja dobiti odgovor kako da obrisem poruke i attachmente?? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocul ja dobiti odgovor kako da obrisem poruke i attachmente?? 

I mene isto interesuje.

I kako da podesim da vidim sve teme gde sam ja pisala, kao sto je ranije bilo "moji sadrzaji"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, sad cu malo da budem elokventna-za koji moj ste menjali izgled foruma??? U redu je da dodate neke stvari, unapredite, al da menjate celokupnu sliku? Je l ste hteli da otvorite novu temu kao sto je ova i da za kratko vreme clanice nakrkaju 17 stranica? Alal vam percepcija! 

Ja volim ovaj forum, volim da citam svoje drugarice, da se druzim sa njima, al polako posustajem, jer ne mogu da pisem sa moba.

Nice, andisam, Schveca i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je!

Ujedimo se, članice foruma!

revoluuucijaaaaa :baby:

-_-

stvarno smara to što ne radi sa fona...

mislim, koliko je to teško napraviti... postoje gotovi templejti za forume, uznete jedan i eto, onda će da radi

svejedno, si dobila pp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Песмице, ево колико прође ни ја се не могу навићи, а иначе сам врло прилагодљива. Све ми нешто незгодно док пишем, не могу се нешто опустити, не знам како то да објасним:mellow:

па ово пребацивање редова, па скучен неки простор. Не знам да ли је код свих тако? Слова ми лете по екрану као луда. Ако би нешто и да преправим одузме ми пола сата, а и одмах ме жигоше па ми се и немили. 

Немам појма где сам писала нити шта сам прочитала. Док нађем актуелну тему младост ми прође. 

Ништа ми се не свиђа нити имам неку вољу да пишем. 

Moja pesmica, svejedno i Brezica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andi, nakupilo se energije od sedmodnevnog nepisanja :D

Ne vidim da se neko zalio na prosli forum. Jeste bilo reci da bi bilo lepo povcati smajlije, al da se sve menja. Sto kaze Lilith, nikako da se naviknes na ovo novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve primedbe su prosleđene programerima, tako da ne morate ponavljati nešto što je već zabeleženo u postovima. Čekamo intervenciju.

Za sve ostale sugestije, tema ostaje otvorena.

Admin team

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto niste imali testere? Bas je to pametno, znate da smo aktivne, otvorite temu i mi lepo testiramo na licu mesta, sugerisemo, odradimo testerski posao, a ako se pride neko malo i buni i ponavlja sta je problem onda bude zamoljen da ne bude dosadan. superrrrrr

andisam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte nam do znanja da ste nas culi, zabiljezili i pokazite da se nesto radi na tome pa se necemo ponavljati!!!!!

Brisanje poruka?? Attachments??

Stavila bih neku sliku al ne mogu jer sam iskoristila sav prostor koji je otisao na svega 4 slike :blink:

Necu da idem preko drugih sajtova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smey,

Obraćate se na pogrešnu adresu. Administratori i moderatori foruma ne mogu odgovoriti na Vaše pitanje jer nemaju ni dužnost ni ovlašćenje da se bave stvarima koje pominjete.

Admin team

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala sam i na ovo "Kontaktirajte nas" i nikad odgovora nisam dobila. Jel to prava adresa il ima jos koja??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pisala sam i na ovo "Kontaktirajte nas" i nikad odgovora nisam dobila. Jel to prava adresa il ima jos koja??

Sve što ste pisali, prosleđeno je podršci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hijao, ja bih volela da vam dosadjujem, a volela bih i da budem pilot. i da ostanem anonimna, dabome.

no, nemam vremena sad, neki mi je lud dan. 

samo da kazem bratu schveci da nisam dobila pp. javicu ti se ja nekako. ovo je ludo skroz. mislim, forum...

ovo je idealna prilika da se otvori novi roditeljski forum i povuku sve(ili barem veci broj) clanice. inace, vec vidjena situacija na nekim forumima. admine, moderatore,  "kontaktirajte nas", ko god, pozdravi vlasnika i daj adresu programera. msm, ako treba sa njima da komuniciramo, ja se ne stidim.

must fly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.