Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

Zasto nema nigde spisak clanova foruma, kao sto je ranije bilo gore levo gde su opcije forumi i kalendar? Ili je mozda na nekom drugom skrivenom mestu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mene neko pita (ako nista mozda Andi podrzi moju ideju, pa Bebac uradi) najbolji pokazatelj rejtinga svake clanice bi bio odnos broj lajkova/broj postova. U procentima. I lepo ispod da pise i broj postova. Samo predlog. Da, i gde nestade onaj smajli koji se sakriva?

pa sakrio se :)

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

htedoh reci drini i sveci i drugima, koji mozda imaju problem sa opcijama, pri pristupu preko mobilnog telefona, da mi sve radi u hromu, a u operi nije htelo. 

mozda treba da promenite pretrazivac dok bebacar/ica sve ne zavrsi. :)

ovo je moje drugo javljanje sa mobilnog. hvala na paznji i dovidjenja. :)

Schveca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa telefona ne vidim nista, ne mogu poruke da pisem , da ldem na prethodne ili sledece stranice. Prednost je sto imam smajlice sad i samo njima imam pristup. :)

Schveca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dva pitanja imam. 

1. Da li mogu da podesim da mi u novim sadržajima bude kao ranije - nepročitane teme, ali da one ne nestaju čim ih pročitam, nego da vidim sve teme koje su u poslednje vreme aktuelne? 

2. Da li mogu da pretražujem teme generalno? Imam da štikliram prilikom pretrage "nove teme", a ja neću nove, hoću stare. Pa muku namučim dok nađem šta mi treba, na kraju idem peške. 

Stvarno su ovo velike muke, molim da me ozbiljno shvatite. 

Ljubi vas vaša Mardžori.

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marge, za ovo pod 1.

Ja sam izabrala "teme na kojima sam odgovorila" tako da mi prikazuje i procitane i neprocitane teme, ali opet manji izbor nego da mu prikaze sve teme s foruma. Tako da meni ta opcija odgovara bas. Jedino je nekad iskljucim da vidim ima li koja aktuelna tema na kojoj nisam pisala :) npr ona jucerasnja s dnk :D

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jes i to što kažeš, ja kad štikliram teme na kojima sam odgovorila, pola foruma mi izađe. :D

jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koja je razlika između sadržaja koje pratim i tema na kojima sam pisala? Kad sam ja izabrala da pratim neke teme, a neke ne, pošto nisam? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne pratim ni jednu temu. Valjda ako pratis stize ti konverzacija te teme na mail, a mene to smara, da mi zatrpava inbox, pa ama bas nista ne pratim. Citam samo kad dodjem na forum.

Bebac, postavljaj broj postova za sve clanice! Broj lakova nije (dovoljno) relevantan. Nemam nista protiv broja lakova, ali daj broj napisanih postova. Da znam ove nove clanice koliko su ozbiljne, kakav im je staz ;)

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, broj postova nije relevantan pokazatelj staza.

Marg, ja cesto kliknem na opciju "obavijesti me o odgovorima" kad hocu da kliknem na "posalji odgovor". Jbg kad stoje preblizu a kod mene tumbavi prsti, nisu oni sto se reklamiraju i prodaju <_<

Uglavnom mi tada stizu obavijesti na mail pa trcim, trazim da to prepravljam <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelena, broj postova nije relevantan pokazatelj staza.

Pa posto ne znam bas sve na forumu, meni i te kako znaci da li neko ima 50, 500 ili 5000 postova. A ima clanica i sa po vise hiljada postova koje ne poznajem, jer su nam deca razlicitog uzrasta i nismo se nalazile na nekim drugim temama. Tako da... meni treba broj postova :P Vrajajte to!

p.s. evo tebe ne poznajem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa et vidis da br.postova nema neki znacaj :)

Ja sam za da se iskljuce i lajkovi i br.postova jer to ne stvara dobru atmosferu na forumu.

Brezica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni fali broj postova, nekako mi se to podrazumeva da stoji. I gde je Bebac? Zasto ne odgovara vise? Pojavi se dva dana i nestane. 

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebac, brate, druze, prijatelju, ljubavnice... oli doci ove noci?

teme na kojima se odgovori se automatski ubacuju u listu tema koje se prate, a ako neko samo hoce da voajerise i ne pise na nekoj temi, izabere opciju da prati tu temu i onda se i ona izlistava u "sadrzaji koje pratim" listi.

mardz, ako nikada nisi izabrala koje teme da pratis, onda su to one na koijma si ostavila makar jedan post.

meni treba kad kliknem na "sadrzaji koje pratim" da mi se teme izlistaju hronoloski, od poslednje aktivne pa unazad.
hm... if you know what i mean.

i treba mi isto to na kliku "ne znam kako se sad zove ali pre se zvao 'pogledaj nove sadrzaje'" i tu se izlistavase hronoloski teme sve redom, od poslednje aktivne, pa unazad(if you know...) bez obzira da li ih pratim ili ne, dakle sve teme.

hajde bebac, mozes ti to.

s postovanjem,

nije mi

svejedno

Schveca, Margaritta i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nasla sam ovo drugo, zove se "novi sadrzaji".

bolo je oci, ali ne videh, jer pristupam sa mobilnog, a tamo ga nema. sad sam na kompu, pa videh.

ovo prvo, zelim i dalje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da prijavim jos jednu stvar.. Ne znam da li se i drugima desava.

Mesaju mi se citati! I to redovno!

Npr ako na jednoj temi tokom dana nesto citiram (i to zavrsim, posaljem post), ili samo zelim da citiram ali ne stignem da napisem post pa sve obrisem... i nakon toga konacno sednem da kuckam, pisem novi post, i citiram sad nesto drugo, meni se SVE citirano toga dana na toj temi pojavi u editoru. I onda moram da brisem sve i idem gore u postove da citiram ponovo. I to mi se cini, mada nisam isprobavala vise puta, dakle cini mi se da se moze citirati lepo samo kada ostanem na strani na kojoj je citiran post da pisem. Ako stavim vise citata, pa citam i sledecu stranu i tek tada klinkem na citiraj napravi se ovaj haos sto ga gore opisah.

Ako ste shvatili sta je problem, resite i to :) Ako niste, mogu vam ponovo pisati pp sa detaljnijim opisom problema :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au...meni ce trebati godina da ukapiram  najosnovnije:mellow:

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam kantu od telefona-Nokiu N6,ali mi je stari forum funkcionisao besprekorno,a sa ovim novim ne mogu nista!Ne mogu ni stranicu da prebacim vec ostajem na jednoj blokirana,ni obavestenja da otvorim,ma nista.Ne vide se aktuelne teme,samo podforumi vec se "tera" skroz dole da se bilo sta aktuelno vidi...ukoliko se ne poboljsa uskoro necemo se cesto druziti :( Jedino pohvalno sto imam da kazem je da je dosadna Seracell reklama sklonjena.

Voljena žena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da prijavim da sam odmah po slanju posta, pronasla i ono prvo, gore navedeno. nije se imalo vremena da se malo klikce(cime su mogli malo vise da se pozabave vasi testeri :P ), pa cim prokliktah, nasla sam.

uglavnom, neke su novine ok kao ideja, nazire se sta je pisac hteo da kaze, ali mi se cini da jos nije dovrsio misao. if you know what i mean. hm...

takodje me i smorilo ovo forumasenje na gurku i zmurku, pa mi vec malo ipak postaje svejedno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne vidim tikere i vise pojma nemam cije dijete koliko godina ima :huh:

Drinoo,gdje sii?Falis..

Drina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takodje me i smorilo ovo forumasenje na gurku i zmurku, pa mi vec malo ipak postaje svejedno

Svejedno nadam se da ti je svejedno i sto sam te citirala sve jedno (ne mogu da izbrisem)

Imam jedno pitanje, posto moderatora nema danima (sem neke tamo reklame za Seracell sto je postavio). Zasto ovaj forum nema svakodnevnog moderatora? Nekog ko ce resavati probleme i odgovarati na upite korisnika? Nisam jos videla da forum nema moderatora, zasto ne postavite nekog ko ce svakodnevno moci da se bavi odrzavanjem foruma?

Ako vidite ovo kad mi dete poraste, slobodno mi odgovorite, bicu ja jos tu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ima moderatora :)

Evo kažite koji su upiti i to pa ćemo rešavati.

Bebac će da popravi sve što " štuca" samo moli za još malo strpljenja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da se umesam, nemam zahteva posebnih, nego mislim da bi trebalo da bude prioritet da se omoguci pristup forumu zenama koje ne mogu sa telefona da se loguju, izgubicemo dosta clanica ovako..ostalo su ipak sitniji problemi

Ne znam jel su vam slale koji su telefoni u pitanju, ukoliko programeri nisu svesni sta je problem, sta nije podrzano, koji os, koji browseri, ili sta bi vec mogao da bude problem..

Mejja, Schveca, Drina i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac bi voleo da zna koji su problemi ali nismo dobili konkretnih žalbi :(

Zna Bebac da se ne ustručavate od kritika :)

Tu smo da se družimo, podržavamo i budemo bolji za vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.