Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

Da, pa naravno. Samo potvrdili po ko zna koji put ono sto sam rekla. Blah...

Strelac84 i kaficica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sujeta je čudo. 

Posle žene krive i nezanimljive. 

In-Greed voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tek sada stojim iza toga da su admini otjerali sve sto valja svojom diktaturom, ali mi vlasnik sajta nije jasan, da sam sebi uskace u trbuh. Oh, well.

Mene samo trajnim banom mogu otjerati, ja sam inadzija. 

Izmenjeno od strane In-Greed
Posljednja recenica.
mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je smesno koliko je jadno.... nema nikakvog poboljsanja, nema vise ni laznih obecanja ali je azurnost na mestu cim neko ukaze na sramotu  zvanu Novi Bebac forum

mama maza, In-Greed i Strelac84 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je smesno koliko je jadno.... nema nikakvog poboljsanja, nema vise ni laznih obecanja ali je azurnost na mestu cim neko ukaze na sramotu  zvanu Novi Bebac forum

Da, upravo leluja izmedju jadno i smijesno. 

kaficica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle da rezimiramo...nisu admini krivi za propast foruma (odnosno stroga cenzura) niti cinjenica sto je komsinicin mali "sredjivao" forum pa je dosla nova unapredjena verzija sa 289 strane koje nedostaju, nakon jedno 4 meseca kako forum nije radi, Nista od toga nije doprinelo brisanju mnostva clanica koje su redovno pisale  i to ne samo na caskalistima nego na konkretnim temama? 

Ipak su najkrivlje same clanice sto ne pisu gde im je mesto i njihova nedovoljna snalazljivost na forumu da znaju kako da otkljucaju teme i dodju do skrivenih tajni ovog bebac foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Garava, ja se itekako snalazim na forumu i znam da 'otkljucam' teme, ali mi se mrzi kad znam da necu dobiti odgovor. Vec sam pisala par puta tako na odgovarajucim temama, ali et nikom nije bilo dovoljno zanimljivo da bi mi odgovorio. Svi su se vise zbili u svoje torove(caskalista, trimestri) i iz njih nerado izlaze. Nezainteresovanost, nedostatak vremena, nezanimljive clanice,,, svako ima svoj razlog.

Forum tone, to je definitivno, i ni prvoj mi nije jasno da se na to sa takvom lahkocom gleda i da se ni prstom ne mrda da bi se nesto spasilo. Ovaj forum je godinama bio najposjeceniji, najbolji, najbogatiji informacijama u cijelom regionu. Ne razumijem sta Bebac radi i zasto dozvoljava ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne moze jos uvijek da se udje na profile nekih clanica??

@Moja pesmica sretan ti rodjendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.