Stiže novi BEBAC forum

odgovora

Objavljeno

Sada pocinje da mi se dopada ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na to zvono Marg,kad udjes u te tri crtice na gornjem desnom uglu ( ako si me razumjela ista) Lajkovala sam,da znas! Samo mi ne mozemo da vidimo ko ti je lajkovao B)

Pocelo je da mi se svidjaaa.Nije,nije lose 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sa mobilnih jel mozete da postujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci Bebac je car, nije carica :D

 

Jos jedna prijava, kad krenem da kucam post, ne uvijek, prebaci me tek tako na dno stranice :huh:

Care hocel brzo preprevka mog nika?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da kazem da nije pravilno "Kontaktirajte nas", kaze/pise se "Kontaktirajte s nama". Ali to pola Srbije ne zna, pa i nema veze. Vidim da ispunjavate zelje, pa rekoh da probam, meni to bas bode oci. :)

Smey, Tangerine, marush i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smizlica kaze da ne moze na forum, prikazuje joj da stranica ne postoji. Sta da uradi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fali tema caskanje roditelja dece od 4 do 5 godina...

Kad smo kod caskanja zasto ne mozemo da pisemo tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Nemojte se ljutiti ali meni je ovo komedija. Fali ovo fali ono... Zasto ste uopste menjali forum? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilith, to Bebac da ugodi nama koji ulazimo preko mob. :rolleyes: Vidis kako je divan :rolleyes:

 

Bebac, ja imam prijedlog da broj lajkova bude crvene boje i oznacen srcem, a broj postova mozda da bude zelene il neke desete boje i nema potrebe da stoji to "odgovora", vec na tom mjestu da bude broj. A ako mora da bude neki znak onda da to bude uvrnuta strjelica ili ovaj plus sto sada oznacava lajkove.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi neprocitani post? I to treba a ne ovako da vrtim celu stranicu

 

Mislim da je ideja dobra,jos malo da se doradi i mi da se naviknemo,i superiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

hahahahaha :lol:

 

 

Bebac, ubacite neke smajlije. 

:babycrib::babymommy::baby:

Birajte dalje. Bebac sluša. Ali ako bi sve morao/la odmah - onda bi stvarno bilo :mad::redmad:

Izmenjeno od strane Bebac
Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fali tema caskanje roditelja dece od 4 do 5 godina...

Kad smo kod caskanja zasto ne mozemo da pisemo tamo?

Odlično zapažanje, My Happiness.
Za pisanje na ćaskanjima - iskreno, niko ne zna da li postoji problem dok se sve ne ažurira.
Zahvaljujući vama svima, Bebac forum ima 150.000 tema i preko milion postova, pa čak ni Bebčev superkompjuter ne može to da uradi pre četvrtka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad je vec malo bolje. Cekamo kraj da se ucita sve,da se mi malko snadjemo i naviknemo i to je to. Jos tikeri fale pa da bude komplet!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Śta će nam druga ćaskališta, kada je na ovoj temi super?

 

Nego, zaboga vratite transparentnost lajkova.  Kako sada da znam šta je Andi lajkovala, pa da mogu i ja? :o

paper_moon i andisam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilith, to Bebac da ugodi nama koji ulazimo preko mob. :rolleyes: Vidis kako je divan :rolleyes:

 

Bebac, ja imam prijedlog da broj lajkova bude crvene boje i oznacen srcem, a broj postova mozda da bude zelene il neke desete boje i nema potrebe da stoji to "odgovora", vec na tom mjestu da bude broj. A ako mora da bude neki znak onda da to bude uvrnuta strjelica ili ovaj plus sto sada oznacava lajkove.

Brojevi postova stižu. Verovatno noćas ili sutra. bebac ima viziju, ali i uvid u to kako ide update :)
Trenutno se ubacuju slike u postovima, a onda se prelazi na Preračunavanje broja odgovora člana. Tada će se pojaviti i brojevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam tog derana sto lupa glavom o zid, smrc :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se svidja mnogo je lakse i ljepse sad.. Jos samo kad bi mogle slike malo vece rezolucije da se ubacaju..  Super steeee !  :angel:

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada moze da se vidi ko je lajkovao post,hvala,da probam smajlice malo:babycrib::baby::babymommy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Đa mi se novi forum. Mnogo je preglednije sa telefona. Kada se budu sredili neki već sugerisani detalji, biće super. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da prijavim da sa telefona mogu da lajkujem a sa racunara ne :huh: Takodje, sad ne dobijam ni mailove niti obavestenja. :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se svidja novi forum, za nekoliko  dana kad bude sve na svojem mestu bice super, i pre par godina kad se menjao forum bila je isto frka, nikom se nije svidjao, pa se zene navikle. 

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

smileys-coffee-810335.gif

 

smileys-coffee-593319.gif

Izmenjeno od strane Anonymous

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.