Štitna žlezda kod beba

odgovora

Objavljeno

Moj bebac ima 10 dana i juce su me zvali iz bolnice jer se sumnja da štitna žlezda nije u redu.Kako mi je doktorka objasnila samo sumnjaju...danas smo bili u bolnicu i sad cekamo rezultate.Ima nekog sa takvim problemom?Bebica lepo napreduje,spava,sisa ne primecujem nikakve promene kod njega? Jedino sam ja u trudnoći uzimala eutirox od 50.Da nije to uticalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovom forumu pod 'Zdravlje' ima tema Hypotireoza subclinica. Ja sam pisala o nasem 'problemu' prije 4 godine. Mozda kod vas nije to u pitanju, ali nije lose da se informisete. Danas je nas decak od 5 godina sasvim zdrav. Nikada nije bio na terapiji, ne ide vise na kontrole. Ako vam bude nesto nejasno, slobodno pisite I pitajte, praticu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac ima 10 dana i juce su me zvali iz bolnice jer se sumnja da štitna žlezda nije u redu.Kako mi je doktorka objasnila samo sumnjaju...danas smo bili u bolnicu i sad cekamo rezultate.Ima nekog sa takvim problemom?Bebica lepo napreduje,spava,sisa ne primecujem nikakve promene kod njega? Jedino sam ja u trudnoći uzimala eutirox od 50.Da nije to uticalo?

Evo da se javim. I nas su tako zvali,plakala sam ko kisa dok nisu stigli rezultati. Sve je bilo ok. Nemoj unapred da brines, oni imaju malo bzv pristup kad zovu pa naplase ali kako sam shvatila ponavljaju testove svakom drugom detetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.